Tini Stossel ELONA
Tini Stossel ELONA

Gold osht shum ma i talentun se ti

Pred 12 urami
Elvana Kacorri
Elvana Kacorri

Aman ate muziken pse e heq bre

Pred 12 urami
Fiqireta Strati
Fiqireta Strati

Andi she tea me te mir et ne emission me yjet

Pred 12 urami
tv rrota today
tv rrota today

haha. Pra mos t`harrojm cdo ushtri ka kaluar neper shqipri, sigurisht qe edhe ata kan pas deshirë qe të lën gjurmet e tyre si p.sh. gjurmet e kpucës, shenjat e gishit , ndonjë dhuratë etj.

Pred 12 urami
Ganimete Beka
Ganimete Beka

Sa bukur je veshur Luana😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Pred 12 urami
Google Nutzer
Google Nutzer

O njeri i pa edukuar shan ne mes te emisionit o ermal fejzuallhu more legen se nuk ke qe llu ne hudlesh more legen

Pred 12 urami
Fiqireta Strati
Fiqireta Strati

Dy yje

Pred 12 urami
Tony Jakaj
Tony Jakaj

Pastori eshte shume I drejd kta dhoi nierzish jane shume Te demshim si per shoqerine per familjen per te ardhmen dhe para zotit po se po sepse zoti krijoje mashkullin dhe femren nuk krijoi dy burra ose dy femra prandaj nuk besoi se ase kush do ti deshironte ne familje nje qe Te tille por I pranoje me zorit se nuk kane nka ti cojne prandaj bota eshte kshtu sote me gjitha kto propleme se pse njierzit kane harrua rrugen e zotit dhe kane marre drejtime te gabuar ?

Pred 12 urami
DiamondEyes TvChannel
DiamondEyes TvChannel

Po ta fal masi e ke emisionin qe mezi e pres, por me nje kusht ta vazhdosh sezonin e 5-te se po se vazhdove dua telefon 😂

Pred 12 urami
Bylis For ever
Bylis For ever

Po na dalka gjarpri positiv. Gjarperi eshte hasmi i Njeriut

Pred 12 urami
jessy reed
jessy reed

cja bone mir o bora. ca na bo ky si plaboy.. ik pra pse nk ike kur tha bora ik.. po ngrohni krrigen aty se gjo tjeter nk dini me bo

Pred 12 urami
Constantin Dumitru
Constantin Dumitru

Ermal je shum arrogant edhe shum djal bq laper

Pred 12 urami
Lejla Miu
Lejla Miu

Sa mire kur ja dalin se ka prinder te shkret qe nuk kan ti vejne mbrapa se nuk kan te ardhura dhe disa nuk dine urime

Pred 12 urami
Λεοναρτ Βρεγυ
Λεοναρτ Βρεγυ

Skandal turp turpp. Qelbesire

Pred 12 urami
besa gashi
besa gashi

Eshte e vertete qe shqipja eshte nje person i keq por pa te emisioni sdo kete fare shikueshmeri😐

Pred 12 urami
r00t d1ctat0r
r00t d1ctat0r

O idiot boll e kopjove Gordon Ramsey

Pred 12 urami
Xhemile Jusufi
Xhemile Jusufi

Oh Njerz Keni bo punen mate Mir Per Shqipen Qe ekini heq prej Emisijonin Oh Dash moti ta hiqni Qka kini prit deri tash po kur Sumka pa syri Qashtu qik Pa Saber masi Asht Muslimone Muslimajt Mesojn me pas saber Edukat te fort kan Muslimojt Gerkoj falje po eka Tepru Me At Ton te fort

Pred 12 urami
DiamondEyes TvChannel
DiamondEyes TvChannel

Mke borxh nje iphone, tu u mundu ta rregulloj drejt ja derdha coca cola mbi

Pred 12 urami
Tat Rraketa
Tat Rraketa

2020 ??

Pred 12 urami
Luanarmi
Luanarmi

🔥🔥🔥🔥

Pred 12 urami
Avdijaj Rina
Avdijaj Rina

Capital t i ka dhen shume dritte kete te shtunen shum I mir eshte ja ha zemren

Pred 12 urami
Anila Plaku
Anila Plaku

Te ftuar special na kenaqet bravo❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤👏👏👏👏👏👏👏

Pred 12 urami
NEJA neja
NEJA neja

Fifi ka me rrafur Allaudinin se i hupi 50 pika.

Pred 12 urami
Naser Kosova
Naser Kosova

Paska rrshit ermali krejt

Pred 12 urami
Nick Name
Nick Name

E pse duhet luftuar Rama kur ka bere dhe ben pune jo llafe

Pred 12 urami
Naser Kosova
Naser Kosova

Paska rrshit ermali krejt

Pred 12 urami
Edward Davis
Edward Davis

0:52 myhotsisters.com

Pred 12 urami
R. Z
R. Z

Po shyhrete atje I kom agjallaret e mi te lumt ajo goj ❤❤❤

Pred 12 urami
Jimin, our mochi
Jimin, our mochi

Finemi gjat gjithe kohes : 👁️👄👁️ ose 😁

Pred 12 urami
Alby Bickers
Alby Bickers

Nanen e motrat sllavve Rraca ma è shkerdhyme bashk me grekun nbot

Pred 12 urami
Sindi S
Sindi S

Shume per te ardhur keq qe per nje diskutim te tille ftojne njerz qe Nuk dine as te flasin as Nuk Kane pike lidhje.fene muslimane nuk e mbrojme duke vrare ose ofenduar dike por duke I treguar te tjereve miresine qe na meson feja islame.Nuk e perfaqesojne fene islame as kjo palo juriste qe mesa duket e ka vene shamine thjesht si nje trend dhe Nuk e perfaqeson as ai qe I pret koken dikujt.

Pred 12 urami
Zamir Krasniqi
Zamir Krasniqi

Kur. Ezën. E. Kur. Ezën. Kur. Ndalim. E. Ndalim. Por. Kur. Ezënshkatrimi. I. Popullit. Kjo. Është. E. Jo. E. Drejt. Ku. Shkoj. Shvillimi. I. Shqipëris. Kush. Mori. Zgjellëje. Ku. Shkoj. Pasuria. Kush. Jipet. Drejtësi. Kur. Popullit nuk. Ka. Buk. Me. Mush. Barkun. Kjo. Nuk. Është. E. Drejt. Kush. Arrestohet. ??????????????????¿?????????¿????????????????????liri. Është. E. Madhe. Por. Kontrolli është. Më. I. Mir. Zëgjedhje. Kush. Është

Pred 13 urami
Bay Ro
Bay Ro

Ky Ermali i ka bere disa para e mendon qe eshte bere dikushi e se gjith bota sillet rreth tij,se e ka fitu ate "qetesine" financiare qe i jep vetebesim te tepruar,vetekenaqesi dhe te drejte te mendoje dhe te thoje gjera qe imagjinata e tij e vogel nuk mund te shkoj pertej. Shembulli me i mire i "VIP-ave" tane qe nuk kane kurrefare edukate e as shkollimi ku dhe gjerat me elementare nuk i dijne e mundohen te shiten kinse ne jemi dikushi e te japim shembull. Duhet te hapet nje shkolle e re enkas per kete kategori,ose me i rikthy prap ne bankat shkollore (klasa e pare) se me te vertete kane nevoje me tere ate padituri e ate paedukate qe e kane dhe shembullin qe e japin fillimisht te familja e vete e pastaj edhe te te tjereve. Pastaj thojne se rinia shqiptare po ndryshon per te keq cdo here,ku te mos ndryshoj ku ne ekran tere dites kemi njerez te kategorise se fundit edukative qe nuk kane pike se pari karakter,edukate dhe shkollim adekuat duke perfshire VIP-at tane si kengetaret dhe politikanet. Per keto arsyje Leku eshte fjala e pare dhe e fundit dhe e vetmja qe shqiptaret dijne ta thone. Ju lus ju si emision te shfaqni neper shtepite tona me shume edukate dhe njerezillek.

Pred 13 urami
Bb.R !!!
Bb.R !!!

Qysh e kan zakon kta djemt e Shqiperis tveshen si Gay🤦🏻‍♂️ Dren Abazi sidomos

Pred 13 urami
Albert Berti
Albert Berti

Ty të q..robt o pler, ty o me të djeg mes Tirone, me gjith familje

Pred 13 urami
Hercai Akin Ebru
Hercai Akin Ebru

Pls luana fto butrintin pls pls .Yll bote

Pred 13 urami
Leke Dema
Leke Dema

Ore injorand .kosovart jan shqiptar .o injorand. Marin pashaporte dhe mund te jetojn ne shqipri .se jan shqiptar .nuk mund te vish ti te ndajsh shqiptart

Pred 13 urami
Maria Meri
Maria Meri

Ne radhe te par ne fshatin Mesopotam nuk ka vetem minoritet se ka shqiptare leberr te cilet jan nga pjesa e mesopotamit te siperme dhe ngaqe ishte kryeplaku greke e kishte interesat e veta e nuk ju tha dhe per shqiptaret qe jan ne ate fshat ne Mesopotam qe jan leber e qe grekerit i kan inate leberit

Pred 13 urami
Jakup Jakup
Jakup Jakup

A mund të quhet zotëri nga momenti që kryen tradhti bashkshortore?!

Pred 13 urami
Genti
Genti

Nuk asht e rasishme qe quhi rrebela RRebela keni qen rrebela jeni akoma ju jeni turpi i gjith shiptarve kudo qe gjenden neper bot pej kohes e hagji qamilit e dej me sod gjith hijen e zez nakeniqit ju mashum edoni pushtusin sesa popullin e juve keni qef qe tu sundoj greku ju jeni tradhtaret me te mdhej qe kampa ne jeten time turp turp

Pred 13 urami
Mirvete Daki
Mirvete Daki

Kur po gjuan Trimi Ermali po perdore fjale banale ne nje emisjon ku shfaqet ne tv

Pred 13 urami
Zamir Krasniqi
Zamir Krasniqi

Shkatrimi. Shteti. Duhet. Njeriu. Që. Ishërben. Popullit. Ligji. Duhet. Zbathohet. Kush. E. Mori. Kush. E. Bëri. Si. E. Bëri. Si. Bëri. Jo. Bërënda. Por. Edhe. Jashtë. Vendit. Si. Vendet. E. Huja. Që. Kërkohen. Me. Interpol. Me. Interpol. Vjedhje. E. Grabitje. Që. Jan. Bërë. Popullit. Shqipërtar. Si. Ndolli. Politik. Si. Ecën. Bota. Kur. Cdo. Gjë ne. Shqipëri. Bëhej. Nga. Shkoj diheni. E. Ekonomis. Kur. Fshtari. Nuk. Shitet. E nuk. Eksportohet. Besimit. E. Besimit. Kur. Shteti. Nga. Grabitje. E. Grabitje. E. Pabesueshme. E. Frikshme. E. Frikshme. Ndaj. Politik. Nuk. Zgjille. Me. Vota Blershme. Ushqimore. Makorona.

Pred 13 urami
Mirvete Daki
Mirvete Daki

Nuk di a e ndegjut Ermali po perdore fjale banale ne nje emisjon

Pred 13 urami
Albina Kerluku
Albina Kerluku

😇😇😇😇😇😇😇😇😂😂😂😂😂😂😂💜

Pred 13 urami
Alby Bickers
Alby Bickers

Nanen e motrat grekve

Pred 13 urami
elvis cani
elvis cani

Kush i don avenrurieret te trasmetohen cdo dite te javes?---------------->

Pred 13 urami
Dajana Dakoli
Dajana Dakoli

Hahahaha rezarti vendos buzkuq po zdi te maj buzet hahaha me🤣👄👄💄💄💄 buzkuq te kuq paruke koti donte me vesh dhe me fustan pikaaaaa hahaha u uuuuuu pikaa haha

Pred 13 urami
besmir cerpja
besmir cerpja

Te hiqet Darimi e te qendroje Resmiu...pa fjale

Pred 13 urami
Njomza Islamaj
Njomza Islamaj

Qka osht vegan ķallxona edhe neve ti permbahemi kti ushqimit t'shendetshum.flm.

Pred 13 urami
Shkurta Bajrami
Shkurta Bajrami

Pa Shqipen jeni Coftina me vjen per te 🤮🤮 prej ju .

Pred 13 urami
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza

KANALI I KURVAVE KY TOP C

Pred 13 urami
Juli Bitri
Juli Bitri

Ahahahahhahaah sa gallat un nuk mbaj mend te kem ik kund pa pagujt lek ne dogane naj her.. Pa pas probleme del polici thot po naj kafe a nuk ka.. Sa bythqira polic jeni.. Po humbni klienta me kto budalliqe qe boni🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 13 urami
Irena477 Cota
Irena477 Cota

nnnm. 1xth mkl9j9o09

Pred 13 urami
Avdulla Ramadani
Avdulla Ramadani

Kan dashur tja umbushesh dxhepin per at esht zvarrit

Pred 13 urami
Klodian Qevani
Klodian Qevani

po shum e thjesht eshte te behesh milioner ( po kti i takon se eshte dhenderi aty u bo flamur noka me lek e po ngelka ky ) ky qenka i ndershem se po te kishte qene flamur noka dhender i saliut do kish dale tirons i vjeter me toka te blloku

Pred 13 urami
Dajana Dakoli
Dajana Dakoli

😥😥😥😥😥😥😣😣😣😏😭😭😭😭😭😭😭😢😢😢😢😢😢😢😢

Pred 13 urami
Zamir Krasniqi
Zamir Krasniqi

Kjo. SA. Diheni. Ka. Pasur. Ku. Shkoj si. I. Jipet. E. Mira. E. Keqja. Kush. Humbi. E. Kush. Fitoj. E. Kush. Paguan. Ose. Nuk. Paguan. Përparime. Nuk. Shihet. Jan. 30 Vite. Kush. U. Bërë. Kapitalista. E. Kush. Mori. Si. Mbyllet. Kur. Popullit. Nuk. U. Hapen rrugët. E. Mëdhaja. Jo. Vendi. Por. Cdo vende. Botrore. Kjo. Është. Shteti. Ka. Humbur. Shum. Shteti. Është. Dhëne. Dor. Mbas. Dore. Ndihmat. Shtetërore. Shkelur. Me. Këmbë. Jan. Baballarët. Ton. Që. Kam. Punuar. Shkatrimit. E. Shkërbimi. Kur. Popullit. Nuk. Ka. Buk. Sog. E. Kësaj. Dite zgjerimi. I. Hapur. Pabesim. E. Pabisim. Gënjeshtrat. Shum. Mëllaja. Kjo. Nuk. Lejohet. Shvillimi. Jo. Politik. Por. Ekonomik. Njerzit. Që Jan. Politika. Nuk. Luhet. Me. Popullit. Djersa. Kush. E. Mori. Zgjerimi. Me. Gjygje. E. Gjygje.

Pred 13 urami
Edisad Delaj
Edisad Delaj

Capital t mi i miri 😍😘🤩😏😏

Pred 13 urami
Rudina Cara
Rudina Cara

Sa mire qe keni marr xhoden

Pred 13 urami
vali vali
vali vali

A per ket bashkpunim eke knaq krejt ....... E ata qe sdin shqip pra mos ti thojn vetit shqiptar

Pred 13 urami
Fatmir Qyteza
Fatmir Qyteza

TC I KOMUNISTEVE

Pred 13 urami
dany pim
dany pim

Dren Abazi me pelqeve shum kur the sdot bashkpunoja me Gold Ag ,,sepse ai oshte artisit me fallc ne estrad qe fal propanagdav me fen islame dhe patriotzimin ka arrit fam ,,edhe per mua eshte njeri me i keq ne estrad

Pred 13 urami
Lola Rey
Lola Rey

Tentonin? Apo ca jeni ju plera vetem se kishte kamera? se po mos kishte kamera ishin me dokumenta te rregullta o injorante te pakten qepeni halene se qelbet dynjane

Pred 13 urami
Marko marko
Marko marko

Dhe nje qytetar i thjeshte i fut ne burg, ,jo me nje prokeror

Pred 13 urami
Diturie Balaj
Diturie Balaj

Je kengetarja ma e mir nga trevat shqiptare po ashtu sinan akqil eshte kengetari Kantatatuori dhe kompozitori ma i mir nga turqia

Pred 13 urami
Khali Sharishero
Khali Sharishero

Tea asht lesbike 👌💋💋💋💋💋💋👅👅👅👅👅🤣😅😅😂😂

Pred 13 urami
dany pim
dany pim

capita t tek u ke disss qe nuk ja jape bluzen asaj vajzes ,,nje artis botror i madh e kish ba ket gjest

Pred 13 urami
Marko marko
Marko marko

Kto se rrujn me, vjedhin ne sy e te rrejn ne sy, mostra si kto nuk besoj se ka

Pred 13 urami
Hanipower Hanipower
Hanipower Hanipower

Po ashtu ësht, Gjarpri e ka ruajt shtëpin... Çdo shtëpi ka pas Gjarprin e vet... Vetem perpara o Marin Mema, se vetem ku ka Dijeni Historike, ecet përpara... Zoti me ty e me Stafin tend qoft gjithmon ✌🏻🇦🇱

Pred 13 urami
Fahrije Prizren
Fahrije Prizren

. Poljjm.l0p

Pred 13 urami
A X RAMA
A X RAMA

O largojeni Shqipen...

Pred 13 urami
Xristina Xhika
Xristina Xhika

Super emisjon bravo Luana 🥰🥰👌👌👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤dhe te ftuarit shume te mire po Capitali eshte superrrr❤❤❤🔥🔥🔥🔥

Pred 13 urami
Ketty Andrei
Ketty Andrei

Vini capucin o goca. Se po ngeli qimja jyaj ne fut iku per lesh robi Zotit. Haha

Pred 13 urami
ΝIGHTMARE 21
ΝIGHTMARE 21

Sllovenia duhet te ket prioritet Kosoven

Pred 13 urami
Dhurata Sefaj
Dhurata Sefaj

2 injorant 🤦‍♀️

Pred 13 urami
Shkurta Shala
Shkurta Shala

❤🔥😘💋😂

Pred 13 urami
Albert Berti
Albert Berti

👉🇬🇷🧻🇬🇷🧻

Pred 13 urami
Ornela Gjici
Ornela Gjici

Jeni shum te mir te dua shum njomza je nje princesh eshkelqen shum ma kthe nje pergjixhje te dua shummmm😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗te perqafoj nga lart ku je ti ne zvicer te dua shum zemer

Pred 13 urami
Jeton Sinaj
Jeton Sinaj

qwertyuoop .0

Pred 13 urami
Ervin Agalliu
Ervin Agalliu

"Gallate e Hapur" te Eni Vasili me "profesionist", jo njerez te kafe "Vasili".....

Pred 13 urami