Andi tregon më në fund a është i fejuar jashtë programit?! - Përputhen

 • Objavljeno Pred 9 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 45:04

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Abdyl Veli
Abdyl Veli

Djal shum imir

Pred uro
Luli Osmani
Luli Osmani

Atehere nuk mund te thuash qe ke shfrytesuar familjen nga 16 deri me 18 Ne kete moshe nuk mundesh ti ndrosh makinat Vajza ky Andi eshte i pa besushem Nuk mund te krijoni familje me kete djale

Pred 9 urami
herolind xhaferi
herolind xhaferi

D

Pred 2 dnevi
D
D

ky andi sm ze syrin shum genjeshta po duket, po sidoqofte krejt emisioni eshte rren

Pred 2 dnevi
maira ivonne
maira ivonne

Perskaityk mano liudijimą Laba diena, mano vardas pedro maria, esu kilusi iš Kauno, liutanijoje Noriu paliudyti apie gera paskolos skolintoja kas parodė man šviesą, kai mane apgavo penkios netikros kompanijos Interneto skolintojai, jie visi man žada paskolą. privertęs mane mokėti daugeliui mokesčiai, kurie nieko negamina ir nedavė jokio teigiamo rezultato rezultatus. Aš praradau pinigus norėdamas užsidirbti pinigų ir iš viso tai buvo 25 000 eurų . Vieną dieną naršydama internete aptikau keletą liudijimų, kuriuos komentavo forumas vienas Ali Hussainas apie tai, kaip jie gauna paskolą iš banko paskolos bendrovės „Citi“, aš kreipiausi su jais el. paštu: (citybankloan123@gmail.com) aš niekada netikėjau, bet bandžiau, ir, mano nuostabai, paskolą gavau per 24 valandas, negalėjau patikėti, aš vėl esu laimingas ir turtingas ir dėkoju Dievui, kad tokia paskola tokios įmonės vis dar egzistuoja šiose aferose visose vietose, prašau aš patariu visiems ten esantiems paskolos, susisiekite su jose luis paskolų įmone Italijoje, jie niekada jūsų nenuvils tavo gyvenimas pasikeis taip, kaip pasikeitė mano. Greitai susisiekite (citybankloan123@gmail.com) šiandien ir gaukite paskolą iš jų, Dieve, palaiminkite miesto banko įmonę už tikrą paskolos pasiūlymą. Įsitikinkite, kad dėl paskolos kreipėtės į miesto banką, nes sėkmingai gavau paskolą iš šios įmonės be streso. Galite jiems išsiųsti el. Laišką (citybankloan123@gmail.com)

Pred 2 dnevi
Edi Sina
Edi Sina

ky eshte vipi i rradhes qe po promovon top ne ket shqiperi te lodhur ky eshte nje cun tirane tipi i parazitit qe rri te lagjja

Pred 3 dnevi
dina fej
dina fej

Fatjoni:Bora jam kuriozeee😂😂😂😂😂😂

Pred 3 dnevi
Oznek Official
Oznek Official

https://youtu.be/joNhbqfRqUs

Pred 3 dnevi
Artan Klosi
Artan Klosi

.⁵perp7uthen

Pred 3 dnevi
Mia Leoni
Mia Leoni

Nese mendosi se Shqipja duhet te largohet nga emisioni, ju lutem firmosni kete peticion. http://chng.it/G8TvVYKgRS

Pred 3 dnevi
leonora nora
leonora nora

Andi mashtrus

Pred 3 dnevi
Besmir Koboçi
Besmir Koboçi

O gabel prerje gabeli ke

Pred 3 dnevi
vilma mecja
vilma mecja

Tea qeka byth levizme kalama do te gjith dali kush dali ta mare

Pred 3 dnevi
Luis Gamer
Luis Gamer

Po në shqipëri janë bërë burdello fare thonin për të huajt po janë bërë me keq🤐

Pred 3 dnevi
Andi shehi
Andi shehi

Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

Pred 3 dnevi
Andi shehi
Andi shehi

Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

Pred 3 dnevi
Andi shehi
Andi shehi

Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

Pred 3 dnevi
Andi shehi
Andi shehi

Falenderime Te Perzemerta Per Ju Miq te mi. Jane Shume Urime Dhe Ne Pamundesi Per Te kthyer Falenderime Individuale, ju uroj te gjithve shendet,jete dhe lumturi. Zoti bekofte cdo dite tuajen.🙏❤ Perzemersisht Andi!

Pred 3 dnevi
florinda qenaj
florinda qenaj

Po qa ishte ajo "mjau" nga shqipja hahahahahha

Pred 4 dnevi
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj

https://youtu.be/UdLa6RMIaJY subscrbe please

Pred 4 dnevi
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj

https://youtu.be/UdLa6RMIaJY

Pred 4 dnevi
Gresi Arapaj
Gresi Arapaj

https://youtu.be/UdLa6RMIaJY

Pred 4 dnevi
MM Di
MM Di

Cdo dit e me shum emisioni po behet me fallco olsa te vraft zoti qe po i ben lemsh skenaret

Pred 4 dnevi
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu

Andi je djal gjigant te uroj suksese dhe rrespekt.

Pred 4 dnevi
sanja kaciha
sanja kaciha

Andi duket si zhigolo 🤣😅😂

Pred 4 dnevi
Adlia
Adlia

Andi me kujton shume Enon vjet ne perputhen qe dukej aq i mir e simpatik ne fillim e pastaj nxorri veshet se kush ishte

Pred 4 dnevi
Edi Sr
Edi Sr

Prezantuesja eshte kukulla e atij emisjoni...

Pred 4 dnevi
GEZIM H
GEZIM H

Une mendoj Andi eshte nje djale i drejte e i sinqerte ato shkrimet jo te mira jane aq banale e te ndyra qe jane ne shoqerine e kalbur shqiptare

Pred 4 dnevi
oiuet souiu
oiuet souiu

mir shum i sinqert un jam 100& fanse e arjonit tashme

Pred 4 dnevi
S'Perputhen TV
S'Perputhen TV

Skandali i rradhes ne perputhen https://youtu.be/hJmaBqm_FP0

Pred 4 dnevi
Vivid S8
Vivid S8

Tea te kam thene dhe te them qe je e bukur, e sincert, ekomunikueshme, e sjellshme, edhe njehere, je fantastike.

Pred 4 dnevi
Sergey Sargsyan
Sergey Sargsyan

Qa jan kto budadheqe.po te ishte i lidhur ju mendoni se do e lejonte ajo femer te vinte aty e te dilte me vajza te tjera.prz ju vajza qe jeni aty do e lejonit te dashurin tuaj te dal me te tjera.besoj jo

Pred 5 dnevi
oiuet souiu
oiuet souiu

qe u merzit.

Pred 4 dnevi
hello people
hello people

O njerez mos i shihni me se jan skenare te gjitha. Ms ka hidhni qyrret ktyre

Pred 5 dnevi
Bigboom Shakaloom
Bigboom Shakaloom

I vetmi vend ku e kaluara quhet e shkuar pra duhet harruar. Nëse njerëzit me preçedentë penalë i kemi në parlament s'do të thotë që duhen duartrokitur,stimuluar dhe adhuruar

Pred 5 dnevi
Rock girl
Rock girl

i love his laugh

Pred 5 dnevi
Alondra Kumanaku
Alondra Kumanaku

I Shqipe ce ke ber ate koke ashtu moj vajz🤣🤣🤣

Pred 6 dnevi
Martin 13
Martin 13

Tea mos e shit trupin tek Arjoni 😂😂

Pred 6 dnevi
SHQIPe_ TUBe
SHQIPe_ TUBe

Cpune ke ti ku i ka prish ai lekt e ca ka bo ai ne jeten e vet polic je qe pyet???

Pred 6 dnevi
Ozan Alea
Ozan Alea

Subscribed for Me

Pred 6 dnevi
Rock girl
Rock girl

https://youtu.be/joNhbqfRqUs

Pred 5 dnevi
fjorda Dervishi
fjorda Dervishi

Po çar dreqin ju duhet sa lek ka prish ai ..nuk kuptoj llogjikën tuaj .......

Pred 6 dnevi
Informacione per vipat shqiptare e te huaj
Informacione per vipat shqiptare e te huaj

Please me beni pak subscribe

Pred 6 dnevi
Bujar Myzyraj
Bujar Myzyraj

Vec kti tipi nuk i besohet, bën si filozof po ësht Aktor i lezetshem për ata/o ce sja kapin tipin cë ka !!

Pred 6 dnevi
Adriana Dyrmishi
Adriana Dyrmishi

Hahahha shqipja rri si pulne lagur qe ti bin ne sy andit dhe i thot arjonit qe bravo takimi i mir dhe bravo per dhurat ajo ishte e para i teas ne fillimt te emisionit qe une nuk prnoj dhurata tni i thot skgje swpsw dhurat esht ao shipja eht nke dhelper dinke ajo sa nuk pellcet mezi e mabn o shqipe nuk i hap ato kummla ne do te besh andin per vete ps enuk the ti pra qe e le andin pergjym e le arbim le kte le ate apo do ti qe te mresh mdin oj dhi e keqe shtrig je ti

Pred 6 dnevi
No surname
No surname

Do kisha pas ma shum respekt tkishte thon i kam pas bo me drog se sa ishin leket e mamit e tbabit ...

Pred 6 dnevi
Xhoi Hoxha
Xhoi Hoxha

Andi eshte 1 ❤❤❤❤❤❤♥️♥️♥️

Pred 6 dnevi
Debian
Debian

Mua me duket sikur e ka hap vet namin ky me keto lajme portale per tu bere vip i rendesishem e sikur po e sulmojne.

Pred 6 dnevi
Debian
Debian

ANDI, Po si i bere ato leke jashte shtetit, se te tjeret jane me bisnese jashte pune djerse nuk harxhojne leke sic thua ti ? Sa genjen ky aman hahahah nxirr pretekstin e mamase qe u merzit.

Pred 6 dnevi
Ana Beba
Ana Beba

Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

Pred 6 dnevi
Alban Deliqi
Alban Deliqi

s

Pred 6 dnevi
no name
no name

Kta qe e shtyn kur fol ariani bone like komentin 😂😂

Pred 6 dnevi
kolim jone
kolim jone

Arjani: Ta sulëm Shqipen Shqipja: Mjau... 🤣

Pred 6 dnevi
nerduan agushi
nerduan agushi

pse kaq shume xhelozi ne mes te djemve por edhe te vejzat ne fund te fundit gjith duhet te dalin me njeri tjetrin dhe ne fund te vendoset kush me kan shkon me se miri

Pred 6 dnevi
InKing Tattoo Official
InKing Tattoo Official

https://youtu.be/joNhbqfRqUs

Pred 6 dnevi
Ela Ela
Ela Ela

Po graciano qenka akoma aty ai nuk ka vajt ne hotelvsot

Pred 6 dnevi
Ela Ela
Ela Ela

Ca ka ndodhur me shqipen qe e ka mbyll bucennn

Pred 6 dnevi
kolim jone
kolim jone

Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

Pred 6 dnevi
Xheni Perdoda
Xheni Perdoda

Justifikimet me te bukura: Keshtu me erdhi! Keshtu e ndjeva!

Pred 7 dnevi
Mariglen muja
Mariglen muja

Brravoo 😅

Pred 7 dnevi
Samsung A2core
Samsung A2core

Tea qesh kot

Pred 7 dnevi
Samsung A2core
Samsung A2core

Ti po ti Arjon ti te shkrin

Pred 7 dnevi
Tina Tina
Tina Tina

Me padurim prisja ta shikoja sezonin 2 te perputhem . pasi mbaroj sezon 1 por tani nuk shikohet si me par pasi ktu nuk po dihet a kan ardh te perputhem apo te mos perputhem , cfar eshte kjo , sikur jan duke gjiruar ndonje film aksion. jeni pak modest mendoni per cfar jeni aty .

Pred 7 dnevi
ALFA S
ALFA S

Me duket qe Fjorelen e ka rrahur babai pasi qe ne fillim me zor e kishin sjell ketu e me pas ajo ka syt te enjtur per kete nuk vie 😂😂😂

Pred 7 dnevi
Juli
Juli

Andi duket qe esht nji person me dy ftyra. ..tani duket. ..fillimisht te gjith menduam qe esht djali perfekt per Tean por realisht esht kaq pak para Teas. ..un sdua te jet afer asaj sepse thjesht nuk i afrohet fare si nivel. .. (Andi) Nuk fliste shume, dhe ne mendonim se esht i zgjuar, i pjekur por me te vertet ai u perpekje mos te tregojn karakterin real qe ka qe qenka skandal. ...mu mvjen keq realisht per emisjonet qe percjellin kta lloj tipash. ..esht e qart qe ai ose e ka perdorur ate gocen per interes dukeqene se nuk i pelqejn te shendoshtat, ose nese realisht ai vlerson karakterin. ..pse refuzoj te shkuaren dhe tha qe sdo u lidhej me pak fjal me nje te till? Kto tregojn shume per Andin si person. ..kaq po them. ..

Pred 7 dnevi
Juli
Juli

Dhe dicka tjeter 😂....te gjithe po komentojn per Andin ashtu sic bera dhe un haha por a mund te komentojm takimin sa mir shkoj? Un e shijova shume. ..mendoj qe do shkonin. ..

Pred 7 dnevi
Me Ha
Me Ha

hahahahhahahaha deka

Pred 7 dnevi
Me Ha
Me Ha

Arijan Kondomi🤣🤣🤣😝😝😝😝😝

Pred 7 dnevi
dallesara cakiqi
dallesara cakiqi

U bo mire me ket varse qe ja mori Arjoni sepse kishe mbetur Tea vetem me ate varsen me rruze 😂 Sido qofte Teas i rri bukur cdo gje

Pred 7 dnevi
Eduarta Allkanjari
Eduarta Allkanjari

Ikni mor cfar emisioni beni c ju duhet ju jeta private e andit ka ber cka ber cju duhet ju gazetar llafasan se ju shqiptaret skam par lejeni djalin ne jeten e vet

Pred 7 dnevi
Tibeti Qepani
Tibeti Qepani

Jo moj shoqe jo 😂😂si sandri esh ber andi

Pred 7 dnevi
Genta Kastrati
Genta Kastrati

Mos te ishte Shqipja nuk do ta shikoja "Perputhen"

Pred 7 dnevi
Milano Milano
Milano Milano

Po mir keta qe kan precedent penal si i bie duhet te jen jasht komunitetit,a sa raka jeni more

Pred 7 dnevi
Behxhet Haziri
Behxhet Haziri

And I esht shum I menqur dhe I zghuar per ju aty ne studio.. Jam me profession psychology dhe e kuptoj te kalueren e tij shum mir dhe te tashmen.. Esht shum I zghuar Andi.....

Pred 7 dnevi
ergi ferko
ergi ferko

Si dhe ti andi

Pred 7 dnevi
Lucy Pashai
Lucy Pashai

Po mir ke bër që ke prishur lekët e tua i kepasur po aty në shqipëri merren me thashetheme pa buk dhe me llafe

Pred 7 dnevi
Lucy Pashai
Lucy Pashai

Pse ata që kanë bëe burg nuk do martohen haaaa

Pred 7 dnevi
Bektaash nevruz Samaraj
Bektaash nevruz Samaraj

Anen Leshoe ne arre te ta bej pataten 4 kile te dhjefsha bostanin e lushnjes !

Pred 7 dnevi
Behxhet Gashi
Behxhet Gashi

Hello te gjithve pershendetje ju lutem publiku deshiron qe ju ta dini nuk jeni ne parlament por jeni per tu dashurue ather kur te flet një njeri te gjith duhet ta ndegjojm e jo bla bla bla bla e as njëri nuk kupton flm...♥️

Pred 7 dnevi
Behxhet Gashi
Behxhet Gashi

Hello teja pytja ime ësht don ta gjejesh një djalosh ti.. A po ndoshta te bëhesh pak e fanshme... por Gracianon e zbuloj një tjeter se ishte Bi... por per Gracianon Respekt ...

Pred 7 dnevi
Sahra Shala
Sahra Shala

Qysh palohet kjo Shqipja si nuse shkive🤣🤣🤣🤣🤣🤣thu qe spe njofim pfffffff

Pred 7 dnevi
kosova kosova
kosova kosova

Sa t mir❤❤❤

Pred 7 dnevi
Dino Demo
Dino Demo

Ore le te ist denoncoj keta njerez qe shpifin

Pred 7 dnevi
Mimoza Gashi
Mimoza Gashi

Lumë si Tea, Sa e qetë e kuptueshme e thjeshtë dhe shumë e sinqertë❤️

Pred 7 dnevi
Amir Qamili
Amir Qamili

Gjeni kush eshte titaniku ne kete emision? . . . . . . . . . . . . Andi, mirpo per dallim prej titanikut ai e fundosi vetveten. Andi me Shqipen eshte real, ai djaloshi i felliqur qe flirton me vajza dhe qe kerkon vemendje. Dhe une qe mendoja qe Andi me Tean ishte vetvetja 🤮🤮

Pred 7 dnevi
Nozg Papa
Nozg Papa

Bora seshte per prezantim rri me mrrola sikur po i fal gjakun atyre

Pred 7 dnevi
Nozg Papa
Nozg Papa

Arioni djal dukat kaq .

Pred 7 dnevi
Xhulja Droboniku
Xhulja Droboniku

A kjo esht shqipja famshme🤦‍♀️

Pred 8 dnevi
Leardi Ardi
Leardi Ardi

Sa provokus je o Andi bej kujdes me gocat 😁😁😁😁😁

Pred 8 dnevi
KING ideas
KING ideas

Andi : e vetmja gje qe jam penduar eshte se kam prishur shuma te medha lekesh Bora : ku i siguroje kto te ardhura Andi : nga familja Nobody : phuuuu tqr mos genje

Pred 8 dnevi
Ti Saa
Ti Saa

Skeni turp ju te produksjonit qe mbani akoma djal te fejuar aty, po dihet qe vec show esht dhe vdiqet per klikime

Pred 8 dnevi
Dz Ks
Dz Ks

Ktu per pudhet lek plepi me shqipen

Pred 8 dnevi
Vangjel Frroku
Vangjel Frroku

HUMBJE KOHE ME LLAFET E NJERZVE QE NUK MEREN PER BAZ TE GJITH KEMI TE DREJTE TE GUIDARIM JETEN TON SI DIM VET SI ESHTE ME MIR RESPEKTE ANDI

Pred 8 dnevi
Dz Ks
Dz Ks

Ooo arjan mos ha mut kot

Pred 8 dnevi
Vlore Vlora
Vlore Vlora

O arbri ti je për me dhi o shok

Pred 8 dnevi
Ditjon Kryeziu
Ditjon Kryeziu

Arjonit i uroj fat edhe teas gjithashtu dhe qe duhet me ju pa bashk ju shofim

Pred 8 dnevi
ergi ferko
ergi ferko

E di qe jam me vones por nuk e kam ndjekur emisjonin ana nuk dua qe te merzitesh por vazhdo dhe mos I degjo ata

Pred 8 dnevi
Vlore Vlora
Vlore Vlora

Jepi drejtim andi je i papar se kshu e duan aty sa më shum aktrim aq më mir ësht

Pred 8 dnevi
Αννα Μιχα
Αννα Μιχα

Una besoj se andi nuk esht 24 vjec

Pred 8 dnevi
sara 1234
sara 1234

Arjoni eshte perfekt , tea mos e lesho, se gabon eshte i sinqerte, jo si andi me dy fytra , po ju qjerr maska shpejt,

Pred 8 dnevi
Princesha Helena
Princesha Helena

Mos qaj o shqipe

Pred 8 dnevi
Ana Beba
Ana Beba

Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

Pred 8 dnevi
William Levy
William Levy

O Shqipe do me falesh eee Por sdi cte them ne lidhje me ty

Pred 8 dnevi
Zaian Belluno
Zaian Belluno

Bixhoz

Pred 8 dnevi

Naprej

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

53:15

Doing Madison Beer's Halloween Makeup!

14:59

Doing Madison Beer's Halloween Makeup!

James Charles

Ogledi 3,9 mio.

iPhone 12 / 12 Pro Unboxing - ft MKBHD!

11:57

iPhone 12 / 12 Pro Unboxing - ft MKBHD!

Mrwhosetheboss

Ogledi 3,6 mio.

Andi “zbut” më në fund Shqipen?! - Përputhen

15:09

Andi “zbut” më në fund Shqipen?! - Përputhen

Top Channel Albania

Ogledi 164 tis.

Shqipes i mbyllet mikrofoni në studio... - Përputhen

20:58

E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual

43:02

Doing Madison Beer's Halloween Makeup!

14:59

Doing Madison Beer's Halloween Makeup!

James Charles

Ogledi 3,9 mio.

iPhone 12 / 12 Pro Unboxing - ft MKBHD!

11:57

iPhone 12 / 12 Pro Unboxing - ft MKBHD!

Mrwhosetheboss

Ogledi 3,6 mio.

DOBILI KAZNE ZBOG MASKI, A ONDA..

1:04

I Attempted a Speedrun (and got a world record)

14:32

I GOT CAUGHT OUT IN A LIVESTREAM

13:33

I GOT CAUGHT OUT IN A LIVESTREAM

JJ Olatunji

Ogledi 1,9 mio.

Trying Rare Snacks You Have Never Seen Before

12:29