Antonela shtrihet në takim, Princi rikthehet, Juli ngec keq… - Përputhen, 2 Prill 2021

 • Objavljeno Pred 20 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 58:08

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Blerimit i lumte ,shume drejte po gjykon djale i zgjuar ,Antonela eshte fallco ,nuk i ecen lekura mesa duket ...🤣🤣

Pred 3 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Pike elegance si lope per mish ......keq ,me shume per meshkujt me vjen keq....keta te dy dhe te dehen nuk do rrine bashke....

Pred 3 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Antonela po ben policin ,po aty nuk Ka Vend per tu ofenduar ....

Pred 3 dnevi
Katastrof albania
Katastrof albania

https://youtu.be/ekhjo4iWym0

Pred 6 dnevi
Qazim Bryli
Qazim Bryli

O leni princin net fol le ta kryn muhabeti. NONEN jav q.......komplet qysh jeni qata. O produkcioni ka.... a jenibgjall ju aty apo po fleni n gjum. Krejoni nje regull aty. Folni me rren marre si thmi shumica ata😡

Pred 6 dnevi
Qazim Bryli
Qazim Bryli

Oj bora leshit. Smundeni ju me detyru as te njerin qe me fol . Aj po don me lon me kaq. Ju nuk e leni njerin.

Pred 6 dnevi
adrian zocker
adrian zocker

Ikuku per ty tikanke budallic

Pred 7 dnevi
Bejtulla Metushi
Bejtulla Metushi

Turp i botës na mbyten laviret koh e vështir ka ardhur shkaku i këtyre tash spunojn dhe semaforat

Pred 7 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Sara jasmina antonela flliqesira jeni ju zhdukuni nga studio poshtersira

Pred 8 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Antonela ti je e ofenduar qe kur paske lind moj idijote

Pred 8 dnevi
black sheen sheen
black sheen sheen

Qfar bitcha keto femrat pa Mural

Pred 10 dnevi
yasio bolo
yasio bolo

Bora na hape barkun me mbrojtjen e k...

Pred 11 dnevi
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Ofendohet cdo femer kur degjojne zerin e Antoneles

Pred 12 dnevi
Ola Mira
Ola Mira

Antonela si shtrige bashk me saren e jasminen 😡😡

Pred 13 dnevi
eioshen boboi
eioshen boboi

Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

Pred 13 dnevi
yasio bolo
yasio bolo

ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

Pred 11 dnevi
Helen
Helen

ky princi doli shume i shpifur

Pred 13 dnevi
bcvbb hyui
bcvbb hyui

Antonela 🐕🐕 hum hum

Pred 12 dnevi
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

🤣🤣🤣🤣 Antonela i thot Princit,ta kem nje femi si ti futem ne dhe,me mirë te kem si Princi nje femie,se sa nje si Antonela dhe Sarà

Pred 13 dnevi
asioe kiou
asioe kiou

Antonela : kush je ti Princ Ariani: Princ shum po gabon......WTF. edhe Ariani hyni ne skenarin e Olses?!!!

Pred 14 dnevi
eioshen boboi
eioshen boboi

nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

Pred 13 dnevi
Elvira Isufi
Elvira Isufi

Oooiiiiiii Ky takimi i ketyre talaneve me kujton ate kengen , Kur me vjen burri nga stani kur me vjen ....

Pred 15 dnevi
Ndoc Metushaj
Ndoc Metushaj

Thuj mor trap uli kamt se....

Pred 15 dnevi
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

Pred 13 dnevi
Fahim fazli
Fahim fazli

W

Pred 15 dnevi
asioe kiou
asioe kiou

Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

Pred 14 dnevi
dcoog anml
dcoog anml

Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

Pred 15 dnevi
Bajrami Leonora
Bajrami Leonora

Qfar femre kjo antonela sdi si e lejojn kshtu me bertit

Pred 15 dnevi
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

eshte turp nga kto femra ti nenqmoni djemt po skeni faj ke i gjetur femije

Pred 16 dnevi
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

me kso femrash eshte turp te dalesh femra qka kan mbetur skan le gje pa ber tani vin aty japin mend ju mashkuj sheni mashkuj po pedera

Pred 16 dnevi
dcoog anml
dcoog anml

Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

Pred 15 dnevi
ceerw buty
ceerw buty

Bravo qe u treguat idiota ju qe ofenduat princin..bravo per nenvlersimin qe i bet.asgje nuk bet vetem treguat veten sa njerez te vegjel jeni..dhe sa njeri i madh eshte Princi👌

Pred 16 dnevi
no name
no name

Antonela femia yte do behet kshtu si ti e Nena jote qe po qeshin tan bota me juve t Jeni turpi i botes

Pred 16 dnevi
Antigona Cirkolli
Antigona Cirkolli

Omg qfar femra shumtune.nuk e lojn ni mashkell me.fol.mu shpreh e kta veq bla bla bravo princ se i kerkove falje edhe pse ata ty tkan ofendu respekt

Pred 16 dnevi
Flower Pink
Flower Pink

Qe momentin e par qe e kam par imangjinoj si mund të ishte ta njihja ne Perputhen at mashkull. Erinian je vertet tipi mashkullit qe dua ta kem ne krah.

Pred 16 dnevi
ceerw buty
ceerw buty

O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

Pred 16 dnevi
illyrian blood
illyrian blood

Kur bon edhe kjo Sara si vajze me parime Po edhe ky budall qe dja plas ne ftyr ato qe ja din gjithkush e njeh dmth vajzat Ofendojn pa kriter kurse meshkujt duhet me due ofendime pa lidhje...ksaj I think barazi gjinore ju

Pred 16 dnevi
Dava May
Dava May

Antonela 🐕🐕 hum hum

Pred 17 dnevi
Valentina Malaj
Valentina Malaj

Kur nolli tu pa ket program dhe nij se u hap dera futen fmija mren i nrroj shpejt kanal tv se per zoten me pa djemt e ri kyt. llum femnash atu pa pik karakter kam frig. se nuk nigjojn mu martua kurr 🙈🙈

Pred 17 dnevi
Esmerald Prendi
Esmerald Prendi

Po ik moj Sara se buce me patent je.. Kurse ti Antonella nuk ban kurr pjes e Shkodranes e mas i thuj kujt ma se na e digjenerove Shkodren 🤮🤮🤮🤮

Pred 17 dnevi
Xhino Vlora
Xhino Vlora

Cdo emision 🤮🤮🤮🤮me ket Antonelen

Pred 17 dnevi
Albion Bajra
Albion Bajra

Mevlani Ma ne Fund e ka zgjeth mate miren 🔥🔥🔥Ledijana je 🌟🌟🌟

Pred 17 dnevi
Linda Ali
Linda Ali

Antonelen sduhet me thir me ne emer. Nga sot e tutje duhet me therit Mute 💩💩💩💩💩💩

Pred 17 dnevi
Linda Ali
Linda Ali

Tamam prostitut Antonela, me at veshje ne pik nik, turp femer pa edukate. Sdi ky Riniani pse e ul veten me ket flliqsir🤮

Pred 17 dnevi
Arba&Noer Vangjeli
Arba&Noer Vangjeli

E vetja gje qe dua mos e krahasoni kte Antonelen Saren dhe Jasminen me femrat shqiptare.

Pred 17 dnevi
『B4K』 LEADER
『B4K』 LEADER

Si e pyti direkt juli:"O BLERIM JE XHELOZ PER ANTONELEN"?

Pred 17 dnevi
A. Cabana
A. Cabana

„Kaq thash une dhe e lem me kaq“ moderatore ma low skom pa hala 💀💀💀 plus shpesh e ngatrron rolin e opinionistes me t’moderatores 😶 thirreni Anen me prezantu serish pls 🤌🏼 P.s eliminoni reklamat „autentike“ humba pesh me acay one, cudi si i gjej tgjitha te perla shop I keni bo krejt kandidatet aktor💀💀💀💀 Veq Arjanin e kem real aty

Pred 17 dnevi
Dark Fire
Dark Fire

27:45 jan knoq kameramanet tu pa breket e antoneles 🤣

Pred 17 dnevi
Mimo Milano
Mimo Milano

O Sara PSE hype ke ai benzi posht pallatit je shum e ndyr

Pred 17 dnevi
Mimo Milano
Mimo Milano

Antonela je personi me fake n perputhen dyfytyreshe e pa bes she dinke

Pred 17 dnevi
Mimo Milano
Mimo Milano

Hiqja mikrofonin antoneles ms I jepni vemendje person fake .Dhe ms e ngrij zerin sje KTU diskotek apo Ku shkon tii

Pred 17 dnevi
Anairda Xhebra
Anairda Xhebra

Oles vetem fshesa I mungon...🧹🧙

Pred 17 dnevi
Enejda Xhatufa
Enejda Xhatufa

1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕

Pred 17 dnevi
Filan Fisteku
Filan Fisteku

Nese femrat shqiptare jane si kta 🤬😩un do marr ndonje kineze🤣

Pred 17 dnevi
zyhrije shala
zyhrije shala

ka dal delja me kullot bari ne livadh

Pred 17 dnevi
Ledi Sherbi
Ledi Sherbi

Me ne fund bën diferencimin!!! Ledianën e ulën me posht antoneles⤵️🪑 ku emisjon tashmë drejtohet nga Antonela dhe Mami vet🧻🧻🤮🤮 ata mundohen ta nxjerrin sa me mir. Arjani po humb pik👎

Pred 17 dnevi
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi

Po ketyre te 3-jave pse I cuksi ofendimi I princit dhe princi duhet te ri te degjoj ato qe e ofendoin turp produksioni qe i lejon ato te flasin ashtu ai sorrat

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Rimani desh me puth por Antonela nuk u attore🤩

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Brava Antonela je rregjina e perputhjes🤩❤️🇦🇱❤️🤩

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Te vjen natyrshem nuk asht than

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

🤭🧐🤔🤔🤔🤔

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

🤩🤩🤩🤣🤣

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Bukur takimi Antonela asht regjine🤩❤️❤️👑👒

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Antonella 🤩❤️👏👏

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

🤩❤️❤️👏🏅🏅🏅je kinge

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Edhe ai tjeri si sidhet nuk interesin kujt basta paragjykime

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Hera private nuk inerson kujt edhe ofendim

Pred 17 dnevi
Monda Delija Pjetri
Monda Delija Pjetri

Bravo Antonella 👏👏👏🏅🏅🏅🏅🏅

Pred 17 dnevi
Cunami Cunami
Cunami Cunami

Perjashtim nga lediana, kto te tjera duke perfshi dhe boren do betem se do rrija pa martu dhe sdo mirrja asnjeren.

Pred 17 dnevi
voca Meri
voca Meri

Kjo Antonela tmerr 🤮

Pred 17 dnevi
Butrint Fetoshi
Butrint Fetoshi

Arjan dhe Bora reflektoni pak se po mundohi ti mbroni me cdo kusht ato 3 laviret aty, apo olsa ju paguan per t’ma qare trapin neve.

Pred 17 dnevi
John Tyler
John Tyler

Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

Pred 17 dnevi
Xhaku
Xhaku

Kush e kapi Arian konomi qe thot.(katunaret e zones )

Pred 17 dnevi
Klaudia Xhaho
Klaudia Xhaho

Kjo Antonela eshte zgaravine

Pred 17 dnevi
John Tyler
John Tyler

O Bora na e shpife duke dhon mendime.Lexo reklamat dhe lej Arjanin te foli

Pred 17 dnevi
anonymous 2020
anonymous 2020

Bundrrat nga sara antonela jasmina kur zihen kot bejn kot sikur mbrojn njera tj se i preket interesi sepse fiks jan materialiste bushtra pranojeni se do ju duan me shum.po te tregoni fytyren tuaj te vertet lejini skenaret bushtra

Pred 17 dnevi
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj

Boboooo si sorrat ne kor bejn

Pred 17 dnevi
Leo leo
Leo leo

Kurvat.E Perputhen

Pred 17 dnevi
Betim Gashi
Betim Gashi

24:26 ?!!!

Pred 17 dnevi
Mark Gjini
Mark Gjini

Si mund ti permendesh nje femre te kaluaren materjaliste kur ajo te thot zhikolo nje fjal tjeter asht me e pershtatshme k...

Pred 17 dnevi
Ervin
Ervin

Kur u bën këto kuçkat të ngrenë zërin dhe të bëjn si të ofenduara, këto janë fundi i shoqërisë janë llumi 👎👎👎

Pred 17 dnevi
Albanian lifestyle
Albanian lifestyle

Kur flet antonela per t drejtat e femres , dhe sara per materializmin . Dhe ky Riniani qe ecen sikur ka dhje n brek . Ndaloje ket mut globiiiiii.

Pred 17 dnevi
Arieta Mehmedi
Arieta Mehmedi

Antonela dhe saraa ikni moj vajza ce na i qavet veshet .. Kur ofendoni ju so problem Kur ju ofendojn ka problem 🖕

Pred 17 dnevi
Dava May
Dava May

Antonela 🤮🤮 Sara🤮🤮 Jasmine 🤮🤮 un kurre nuk do mendoja se ka femra kaqe te ulta ma mire Llafazane

Pred 17 dnevi
Dava May
Dava May

O sa turp ashte ule si lope Rrace turp ti je nji femer koti mjer ai qe te merre ty Antonela 👈👎👎👎👎

Pred 17 dnevi
Arjana Hysa
Arjana Hysa

O antonela o zhab

Pred 18 dnevi
Gjergj Demaj
Gjergj Demaj

Mjere ai burre qe do martohet me keto lloje femrash.

Pred 18 dnevi
Saida Gohan
Saida Gohan

Pushon Sara fillon Jasmina pushon Jasmina fillon Antonela ngelen tu e ven Princin me shpatulla mbas muri. Po bravo atij qe esht me.edukat e ka respekt per femrat

Pred 18 dnevi
Mira bezera
Mira bezera

Riniani asht ⭐😊

Pred 18 dnevi
Rukije Ljuma
Rukije Ljuma

A e pa zisha ,nena e antoneles qe kishte edukuar disa breza,takimin e vajzes saj qe gjasonte men 🐄 se kij imungonte edukata esht pikrisht vajza e saj pae edukat epa turp fare ,bani mir vajzes tande mlidhi plackat e dilnk jasht programit se lat nam.nan e bij.

Pred 18 dnevi
Besa Serjani
Besa Serjani

Kjo Antonela la nam.Na e shpifi duke u fryre e duke rraf gjoksin qe si kjo ska.La nam,aq tru-shkulur eshte sa shkon ne fshat me fustan tek.maja e prapanices,madje nje moment iu duken dhe te mbathurat.S'kane piken e kultures keto laraskat,aq fryhen per te qene ne qender te vemendjes sa s'dine te bejne dallimin e veshjeve te pershtatshme per ambjente te ndryshme.Plus se ma mban dhe veten per super te zgjuar,po me cfare i duket vetja e zgjuar kesaj?kjo qe kur ka ardh vetem thote:mylle gojen se as mbylle se thote,odendon njerezit si ti doje qefi,sidomos dhe gocat aty,po kjo.me hiqet dhe si flamurtare per kauzen e femrave dhe ketej i.ka.ofenduar vete ato.keq fare.Ja keto di.Antonela.Kjo.eshte zgjuarsia?Se kemi degjuar kurre te japi nje argument inteligjent dhe te pjekur per tema te ndryshme,apo ta shofim se si artikulohet,po.keshtu shifet zgjuarsia dhe mencuria,jo duke.ngrof karrigen aty ne studio dhe mendjen per te rregulluar floket e per thene sa e bukur jam.Vetem.per tangerllik dhe pwr te ofenduar i del zeri Antoneles,dhe kete ajo e quan zgjuarsi.Po ku ka lodhje kjo.me inteligjencen e me diturine.Stukoheni mire e mire ju te grimit aty Antonelen dhe te gjitha ato laraskat aty dhe fryhen ato pastaj se jane perendeshat e bukurise.Po aman se na hapen barkun keto modele skandaloze qe promovoni.neper media.

Pred 18 dnevi
Futja Kot
Futja Kot

Sa femer vk kjo antonela e qan rolin e viktimes

Pred 18 dnevi
Xhemal Leka
Xhemal Leka

Bravo arjani

Pred 18 dnevi
adnant pali
adnant pali

Kan zgjell livadin per takim taman sikur bagtia, se ashtu jan te dy!

Pred 18 dnevi
Ridon Mehani
Ridon Mehani

Antonela njera nga Femrat me te poshtra ne perputhen

Pred 18 dnevi
ARDI Live
ARDI Live

sa baxhella te gjitha

Pred 18 dnevi
Afroditi Vrigioni
Afroditi Vrigioni

Antonela dhe Zara vajzat me te poshtrat duhet te largohen nga progami jan me injorate mjere ata cuna

Pred 18 dnevi
Redi Sako
Redi Sako

Princi je flori vllai mos e rruj fabin hiç shok sinqerisht ato janë të rafinuara kshuqe mos ta ndjej hiç fabi për ato je flori çun po ta them si çun dhe un imagjino gocat

Pred 18 dnevi
Redi Sako
Redi Sako

Antonela po ta them drejtën për tu kap kapesh kollaj ti për kte gjë "mbrojtjen e femrave" por sbon kshu Antonella se dim shum gjëra rreth teje dhe kemi prova fakte dhe spo ndjehemi por rri urte aty mos bo gjelin me gabimet e ndonjërit okkkk ul kokën aty dhe sillu mire mos bo viktimen boll me

Pred 18 dnevi
orgito muhametaj
orgito muhametaj

Super femrat e perputhene🥰🥰😙😙😙

Pred 18 dnevi
Marsjana Qokaj
Marsjana Qokaj

Kjo Antonela vec pellet. Po mir moj "Zoj" ti qe ben thirrje ne min e 12-te si feministe, harrove sa e ke ofendue ledjanen?! Sa rob i ndyr e i lig je. Mjer ai qe merret me ty, njer ANDI qe merret me Jasminen, e mjer te tjeret qe merren dhe me saren. Nje femer duhet t flas, repliko, por kulturen tregoje. Shife Ledjanen dhe Aristelen, deri tani nuk i kam degju nje here te pellasin si kjo tresha "A,J,S". 🤮 Vec per Followers e solli dhe mamin e vet Antonela. PERPUTHEN +40 e ban vet ajo pastaj. 😒😏🤮

Pred 18 dnevi
marika bano
marika bano

Ndryshoni protagonistet aktoret ..Se keta te gjithe 😤😤 Jane bere te shpifur.

Pred 18 dnevi
Nobody
Nobody

Sa e bajatshme kjo vajza re😑🙄

Pred 18 dnevi
Filloreta Leta
Filloreta Leta

O zot ky Juli 😂

Pred 18 dnevi
buggy freelove
buggy freelove

rop me fake se ata vksat qe kan hyr aty nuk ka ; olsa super skenar bravo; po kur na ofendojn femrat ne meshkujt pse sthemi a ke vlla ti moj . se ju beni viktimen rop fake tgjith ca jeni aty ;juli mos u shendrro dhe ti si ata aty kaq kisha 🇦🇱

Pred 18 dnevi
Aleksander Zaka
Aleksander Zaka

W...? Hi I'll Etty

Pred 18 dnevi
Xheni Vlogs
Xheni Vlogs

Na knaqe me ato mimika o juli😂

Pred 18 dnevi

Naprej

I PRANKED The News

12:34

I PRANKED The News

Niko Omilana

Ogledi 4 mio.

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021

1:49:10

I PRANKED The News

12:34

I PRANKED The News

Niko Omilana

Ogledi 4 mio.

"Hog Hunt" | Dream SMP Animation

3:50

OTVORIO SAM ROCKFAM FABRIKU!!

8:01

OTVORIO SAM ROCKFAM FABRIKU!!

Dex Rock

Ogledi 374 tis.

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 7

41:32

DOBRO JUTRO KOMŠIJA (SEZONA 3) - EPIZODA 7

Dobro Jutro, Komšija

Ogledi 361 tis.