Arjani përballet me Sindin, për situatat e forta mes tyre.Zbuloni çiftin e ri të deklaruar-Përputhen

 • Objavljeno Pred 9 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:00:59

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

KoDi
KoDi

Kjo do bad boy e ka then qe n fillim nuk do nje gjal mami

Pred 8 urami
Liqz John
Liqz John

67 freestyle shut down leaks did not plug anything

Pred 10 urami
Julio Pre
Julio Pre

Ma i pafetyri ne ate emisjon ashte Arjani Komuti

Pred dnevom
Gaz Gazi
Gaz Gazi

I doli pronari Sindit mo?!

Pred 2 dnevi
Silent Killer
Silent Killer

O sindi o baxhell e vogel

Pred 2 dnevi
yuoop noke
yuoop noke

Ola dhe juli si binjaket e mevlanit🤣

Pred 3 dnevi
alexandra purwanti
alexandra purwanti

2:58 𝐂𝐥𝐢𝐜𝐤 𝐇𝐞𝐫𝐞 ➜ youtu.be/49mwt6s95aY 》》 iPhone Giveaway 《《 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候%^%^ 1620481792

Pred 3 dnevi
Florie Raci
Florie Raci

Ohhh femer larask je Sindi nje e djallezuar pse bije viktim ti Muratin e ki përdor ke menduar se je ndoj princesh sa te lozesh me ndjenjat e nje mashkulli te sinçert...Kur e shikove se sta var kush me edhe Murati i hapi syt atehere u viktimizove kot je ne emisjon vetem për fam ohhh larask e ndyr...

Pred 4 dnevi
Endrio 4
Endrio 4

Ti, tuat, tënde, ti, Ti, Kjo flet pa Rrespekt, n vetën e parë para Arjanit. Ku ka fytyr kjo edhe t dalë e pafajshme pastaj

Pred 4 dnevi
yuoop noke
yuoop noke

Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

Pred 3 dnevi
ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt
ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

Hahahahaha sa mir taberi Arian Konomi ngele si i dhjer 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 4 dnevi
ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt
ɢᴀʙʀɪᴇʟ yt

Bravo Sindi je yll kurr mos u dorezo e drejta del mos heret von Ariani u sjell shum keq me ty edhe vazhdon me sjelljen keq ndaj teje ai nuk duhet te jet aty me ato qe ben nuk di jam pa fjal turp turp per Arianin sheh si thot qe kur ke ardhur ke ardh me mendjemadhsi aiiiii smundem me te nigjoi ket njeri kot shum turp per ty Arian

Pred 4 dnevi
alda al
alda al

Me pak fjalee o Arjan e ke dhiii me Sindin 🤷🏻‍♀️

Pred 4 dnevi
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Arjani : kur ndodhi ky afermitet i juaji sara? Sara : e ka fajin noizy arjan

Pred 4 dnevi
Emanuela Elmazi
Emanuela Elmazi

sindi nje cop injorante qe nuk merr vesht .. 🤮🤮🤮

Pred 4 dnevi
edcvgftyu tgbhuji
edcvgftyu tgbhuji

Accosted by Police Officers One day at noon in the summer of 2013, when I was ready to get off work and go home, three officers from the local police station rushed into my shop. The supervisor said viciously, “Somebody reported you for practicing Falun Dafa and spreading it to others. Are you still practicing Falun Dafa?” I replied firmly, “Since I read Dafa books, I have improved my temper and I have become healthier.” One of the young officers asked me to write it down. I said, “I won’t write any note. You three men shouldn’t force me, a woman, to do such a thing. I am good person and I have the right to speak in my shop. Your duty as a police officer is to catch and discipline bad guys.” They were shocked. They left and never came back to make trouble for me. I continued clarifying the truth in my barber shop. Although I have been clarifying the truth to people, I haven’t had much time for Fa study due to my busy work schedule. There is a big gap between diligent fellow Dafa practitioners and me. After I joined the newly formed Fa-study group in 2014, my cultivation state has greatly improved. With the help of fellow practitioners, I set up a material production site at my home to provide materials to fellow practitioners in my Fa study group.

Pred 4 dnevi
L I R I D O N A I S T R E F I
L I R I D O N A I S T R E F I

Kjo sara sa e shemtuar oh Zot shum e shpifur si sara edhe ola dyjat per te vjellur 🤮🤮🤮

Pred 5 dnevi
hoiy vinosa
hoiy vinosa

Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

Pred 4 dnevi
Ana Dema
Ana Dema

Po qa takimi 4-minutesh do bej sindi me arjanin qa sqarimi aman...sikur po bejne njohje per tu perputhur 🤣🤣🤣

Pred 5 dnevi
Anisa Hoxhaj
Anisa Hoxhaj

Bravo Arjan bravo Arjan Arjan ja bere mir sindi eshte shum e keq

Pred 5 dnevi
Oni Mukaj
Oni Mukaj

Ik o sindi se na i shpife

Pred 5 dnevi
Ermira skeraj
Ermira skeraj

Po si nuk han byk fare kjo Sindi mor zot I madh 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Pred 5 dnevi
Klajdi Varfaj
Klajdi Varfaj

P

Pred 5 dnevi
ToNi-07
ToNi-07

23 Minuta Arjani dhe sindi katastrof shum gjat sikur me qen keto konkurrent ball per ball

Pred 5 dnevi
Joni Seneja
Joni Seneja

Po kjo sindi borxh e paska mar kte kostumin si gogol bostani🤣🤣

Pred 5 dnevi
Mikea Miki
Mikea Miki

Aq kalama eshte Sindi saqe vetem kur tregoj fabulen Ariani ateher pushoi🤣😂🤣😂🤣😂🤣🤣😂

Pred 5 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

1:00:18 Sara ka turp?????? 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 Sara ka turp te puthi njeriun qe ka zgjedhur?!!!!!!!!! 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Sara ka turp te puthi!!!!!!!??? Sara paska turp te puthi njeriu qe vet eshte deklaruar!!!! Kush i beson ketij cifti, eshte i verber!!! 🤣🤣🤣

Pred 5 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

39:24 ua cfare mashtruese budallacka!!!!! Kjo me verte sheh aze qe do dhe jeton ne realitetin e saj!!! Qe ajo per cdo gje ska faj apo nuk eshte ashtu sic ja thojne te tjerët!! Kush e ka pare, qe Sindi iu afrua gilianit per te puthur dhe jo giliani laraskes

Pred 5 dnevi
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra

qfare kerkon Mevlani prape ketu

Pred 6 dnevi
Armando Bosi
Armando Bosi

Ti je ketu sepse pe nje vidjo ne tik tok😂

Pred 6 dnevi
Linda Avdija
Linda Avdija

Oh sindi ule pak zerin 'kam qene shum e qet' oh kqyre pak veten sindi... po ti a ki pak respekt e ner moj sindi flet me 1 moshatar si mun te jet babai yt dhe nuk e len te flet dhe te mbaroj ariani fjalen mendsi. Ku je tash dhe qka ke arritur e ki bere me veten tende me ket charakteri sjelljet e tua e fjalet e tua mos shko tu munu ti lan faj njerzit te tjer e lej kto sjelljet e fjalt tua te tilla se ste kuke per emission po qka u ktheve..ariani eshte opinionist edhe nuk offendon njerz aty ppr e jep 1 mendim te vetin se e ka at dityr sindi po vet te tha ariani mos i merr personalisht po prap spo kuptojshe...kqyr iher veten tende dhe pastaj fol per gabimet e tjerve dhe 1x me paragjiku skina drejt as 1 sepse veq zoti e ka at drejt..

Pred 6 dnevi
smile foryou
smile foryou

Sindi paska vesh kostumin e Arianit Pss o Sindi ti je ajo qe bullizon e ofendon tjeret i poshtron e ulta mu ihet te ul tjeret je shum e pa sinqert

Pred 6 dnevi
Anduena Paqani
Anduena Paqani

Arjani ka perul Sindin qe nga fillimi kshtu qe juka hap rrugen gjithve aty ta ofenfojn te gjoren 😢

Pred 6 dnevi
klajdi
klajdi

Sindi e TROPPO SCEMA, deve bere ancora latte

Pred 6 dnevi
être femme
être femme

Sindi ktu ka te drejt. Arjani eshte shume objektiv po shpeshhere i kalon pak limitet.

Pred 6 dnevi
Diana Allkushi
Diana Allkushi

Arjani esht super opinionist

Pred 6 dnevi
Diana Allkushi
Diana Allkushi

Arjani esht njeshi shum i mencur

Pred 6 dnevi
Dinejda Brinja
Dinejda Brinja

Sa e paedukuar dhe me fal e trashe eshte kjo , mungese e theksuar inteligjence 🤮🤮🤮

Pred 6 dnevi
Zamira Amel
Zamira Amel

Sindi si bur me pallto buri ke vesh moj goc

Pred 6 dnevi
Zamira Amel
Zamira Amel

Moj sara moj bacell

Pred 6 dnevi
Zamira Amel
Zamira Amel

Moj sindi po si bure je veshmoj goc si arjani dukesh

Pred 6 dnevi
Bledar Bleta
Bledar Bleta

Shyqyr si nuk qenkam un pjes e ati emisioni 🙄

Pred 6 dnevi
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn

Sindi ka nje crregullim mendor qe quhet paranoid schizophrenia. njerezit e tille kan manine e persekutimit nga te gjithe. fatkeqsisht shum njerez ne shqiperi jane te demtuar menderisht... Ne kemi nevoj per psikolloge ne kete vend...

Pred 6 dnevi
The Black Rat Inn
The Black Rat Inn

Tham se shpetuam nga sorra por kjo rrikthehet si macja e zeze. kur do zhduket kjo se na e shpifi komplet?? vetem budallenjt dalin me kete se tani e njohen te gjithe...

Pred 6 dnevi
Gjystina Lekaj.
Gjystina Lekaj.

Sindi mos e kerko fajin tek Arjani por tek vetvetja,dhe leni mrapa disa ngritje zanit edhe t padrejta.

Pred 6 dnevi
Bali Bajra
Bali Bajra

Sindi je vetem nje gerdhenje molle asgje tjeter. Kot femer

Pred 6 dnevi
Geli Geli
Geli Geli

Sara edhe Giliani qaq falqo po doken asht ma mir me lan krejt pff e heca videon prej takimit per mos ta par shum falqo

Pred 6 dnevi
Geli Geli
Geli Geli

Ledjana a ka alergi ne buset a pse ju kan bër kaq te shumtuar

Pred 6 dnevi
Geli Geli
Geli Geli

Sindi e ka me te drejt Arjan Konomi e ka largua Muratin prej Sindi, vet Arjan Konomi i tha Muratit ishalla te hapen syt e di qka ben

Pred 6 dnevi
Vlora. Vlora
Vlora. Vlora

Po mire more Arjan kaq poshte re ,po kjo eshte fendurrine fare ,ajo s ka as moshen as kulturen dhe as horizontin e duhur per te biseduar me ty ,

Pred 6 dnevi
Alessio Mazzola
Alessio Mazzola

Ik mos sindi Larask se mi solle zorret ne fyt,mjer ajo shpija jote cer goce po rrit

Pred 6 dnevi
Alesia N
Alesia N

Kur them qe meshkujt shkojne pas ordineres e kam fjalen pikerisht per kto tipet si Sara...

Pred 6 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

26:00 u be laraska te shtyj karrigen ashtu, femer injorante qe behet viktime kot me kot... Te jem une si Arjani se perfill fare kete larasken... Hic fare mos ta komentoj

Pred 6 dnevi
Claudio Hysi
Claudio Hysi

Sindi kontrollohet nga familja saj . Kjo nuk ka tru ne koke vete !

Pred 6 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

Fiks

Pred 6 dnevi
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli

Ore ka qe ne fillim qe ju them !! Ore nxirreni jashte kte Sindin !! Nxirreni se paska fluturu !! 20 vjec kritikon opinionistin !! Imagjino !! Sa ne siklet jan cunat kur dalin ne takim !!

Pred 6 dnevi
BLERON BUSHI
BLERON BUSHI

Haahhhahaha arijan ktheja disin

Pred 6 dnevi
BLERON BUSHI
BLERON BUSHI

Uuuuu sindi dis arijanit

Pred 6 dnevi
zzap ss
zzap ss

qiftiiii me fallcooo qe kam paar nojheeeerr

Pred 6 dnevi
D Sh
D Sh

Bravo Sindi👏🏽👏🏽

Pred 6 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

🤢🤢🤢

Pred 6 dnevi
Duran Adili
Duran Adili

Sara eshte deklaruar vetem per te bere ndonje bashkpunim me nojzin sepse per gelijanin jo ajo e ka vetem per te bere diqka me nojzin🙄😔🤣

Pred 6 dnevi
rajoni kater
rajoni kater

uhh cfare njeri i lodhshem Sara..

Pred 6 dnevi
Engel Dinë
Engel Dinë

qka vjen shpejt shpejt shkonnnnnn!!!

Pred 6 dnevi
Ada Ada
Ada Ada

Nese fallso do ishte njeri do ishte sara

Pred 6 dnevi
Vin Örn
Vin Örn

Ky asht dashuru i shkreti. Me kry ne qaf te saj,si ndahet. Ajo as se rrun hiq,se skenar e ka

Pred 6 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

Sindi show

Pred 6 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

Sindi eshte bullizuese

Pred 6 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

PO BABA SINDIT ESHTE PRONAR I PROGRAMIT

Pred 6 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

Arian kur ste kuptojne mos fol,kur ste NDIGJOJNE mos fol...

Pred 6 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

MJERE AI QE DO TE JETOJ ME KETE

Pred 6 dnevi
Pito Kota
Pito Kota

RARE ESHTE MAFJOZE DO TE TE LERE NE KREVAT DHE DO VERE ME TE TJERE

Pred 7 dnevi
Pito Kota
Pito Kota

Sendi nuk gen dot bure dhe kruet me arjanin

Pred 7 dnevi
Pito Kota
Pito Kota

Arjani pse u Ule me ete debile

Pred 7 dnevi
Kacurri Linza
Kacurri Linza

Aktore,por Sindi eshte duke,marre experience, sepse ne shtepi, nuk, E ka.. Njerzit mendojne se familje kane experience te te mesojne. Sindi duhet te jete sportive, ofenduse,bullizuese,poshtruese, Sindi nuk pranon fajin e VETE

Pred 7 dnevi
Eni Babeni
Eni Babeni

Sindi sditi ti pergjigjej Arjanit, ajo ishte si ato kasetat e regjistruara, qe eshte regjistruar ne shtepi, dhe ketu gjeti momentin dhe u shtyp butoni ae Arjanit nuk i pergjigj. Mbase e ben javes tjerët

Pred 6 dnevi
Arlinda Pergjoka
Arlinda Pergjoka

Sindi 👎👎👎👎👎👎👎👎

Pred 7 dnevi
Angjelin Pllumaj
Angjelin Pllumaj

Edhe pse nuk me ka plq kurr e nuk em plq kurr per arrogancet qe ka olti curri por kta idjoter do kishin dasht oltin mej vur en fre jo arjanit qe esht teper i “uret “ per kta ,,,, sinqerisht esht vert8 humbje kohe ti shohesh kta mostra ,, kta Jan kap njerin rrahe per tjetrin,,,,, pa pike vlere mun te them e shesin shpirtin djallit shum lire sa te uritur per fame ,,, dhe pa mend en koke qe Jan ,,,, zot na fal qe akoma vashdoj ti shof por Kur ske cfar te shohesh dhe thjesht kalim kohe ,,,, por nuk percjellin as nje vler per edukim apo asgje thjesht tregojn nje dhoj dhumi qe shoqeria shqiptare Po perjeton,,,,, nje brez vert8 i zymt,,,,, e tmerrshme dhe fatkeqsi e kombit!!!

Pred 7 dnevi
Rosa 444
Rosa 444

Vetem mua ma shpif kjo sara apo ka dhe te tjer🙈

Pred 7 dnevi
Mirije Kayis
Mirije Kayis

E vetmja gje e vertet ne kete show eshte debati shum i nxehte Sindi dhe Arjan 👍👍🤣🤣

Pred 7 dnevi
Roza Roza30
Roza Roza30

Duke qe vtm ndjenj ska aty ne taking 😏😒

Pred 7 dnevi
Roza Roza30
Roza Roza30

Gelian budallliiiii preja e radhes 😒

Pred 7 dnevi
keni krasniqi
keni krasniqi

Sindi ja fut kot ,, ik rri ne shtepi

Pred 7 dnevi
keni krasniqi
keni krasniqi

Rrespekt per te madhin e shqiptaris Arjan Konomi 🙌🌟🙌

Pred 7 dnevi
keni krasniqi
keni krasniqi

Rrespekt per Arjan Konomin !🙌🌟🙌

Pred 7 dnevi
keni krasniqi
keni krasniqi

Haha Sindi kafsh shtepiake,,, e le fajtor Arjanin pse nuk di te jav lyp djemve

Pred 7 dnevi
erion leo
erion leo

Ne cdo moment qe ka folur sindi sonte ka shume te drejt ne aspekt me Arjanin! (Ps kam shume respekt per Arjanin, por sjam aspak dakord me komentet qe ben per sindin). Kurse nje gje qe sme pelqen te Sindi eshte menyra se si e ruante si gome rezerv muratin kur kishte locon ne studio sepse ne realitet sindi pelqente vetem Locon. Kur iku loco u zhyt te murati po shume vone

Pred 7 dnevi
LINNDA AGAJ
LINNDA AGAJ

Boooo po mjaft moj sindi se na hape zorret e barkut me gjith veshiken.Po kush eshte ai rob perendie qe te duron ??? Ke nevoje per psikolog moj vajze se ke probleme shume te renda s'ta ka as Arjani as cunat .

Pred 7 dnevi
Advanced Mum
Advanced Mum

Sindi e ka kuptuar qe po nuk foli do fitoj zemren e publikut, tani po mundohet me I nxjerr te gjithe keq duke u viktimizuar

Pred 7 dnevi
Eneida Besimi
Eneida Besimi

Sara sa fake je o zot 🙈

Pred 7 dnevi
Rexhe Sylejmani
Rexhe Sylejmani

Sara e do Noizyn

Pred 7 dnevi
Maverick 77
Maverick 77

Sindi na ke peshtiros fjalen "ofendim". Aman mos e permend me! Je bere e bajatshme!

Pred 7 dnevi
gjenson gjensson
gjenson gjensson

Boll keq folke Arjoni su merrke vesh ama qyky geljani spo merret vesh hiqq shka po thot ma zi se Arjoni 🤦‍♂️

Pred 7 dnevi
Maverick 77
Maverick 77

Sipas kesaj qe kam pare un ne kte emision deri tani dua te rradhis personat me negativ dhe me mashtrus qe askush sdo donte ti kishte ne shtepi apo ne shoqeri: Ana1, Melisa, Andi, Tea, Atdheu, Sara, Antonela. Te pakten per mua keto jane me te spikaturit deri tani. Sidomos Melisa Andi Tea jane kampionet. Njerez fallco komplet!

Pred 7 dnevi
Besam Shabani
Besam Shabani

A jan zën Antonela dhe Sara apo me duket mua?!

Pred 7 dnevi
Mihaila
Mihaila

Arjani thote: un jam me i madh, edhe dhe po te godita ma prano. Se per "edukim" e kam "drurin".

Pred 7 dnevi
Armela Mela
Armela Mela

Bravo Sindi bravo 👏👏👏

Pred 7 dnevi
erza T.
erza T.

Sa pa ndjenja kjo Sara akull e ftoft. As hasmin mos e pafsha pa ndjenja si kjo se boll fatkeqsi duhet me kon

Pred 7 dnevi
E. M.
E. M.

Bora te hyptë vetja në qejf thone shkodranet

Pred 7 dnevi
E. M.
E. M.

Sindi ti duhet te ikesh. Ma shpif! Hipokrite dhe injoranca jote shume e rrezikshme .

Pred 7 dnevi
erza T.
erza T.

Dojn me qel klluq mevli e lediana, sdojn me livrit vendit 😂

Pred 7 dnevi
E. M.
E. M.

Ti je nje moderatore shume e pasjellshme

Pred 7 dnevi
Gch Vb
Gch Vb

Kur ka fain gomari cben ropi I bi e perplas samarin sepse ketu sindi zdi cfar te boj se humbi muratin edhe ne vend ta reegulloj punen me muratin del e fajson arjanin te ka ik treni moj goc nuk e kap dot mo po gris bileten dhe prit trenin e radhes😏

Pred 7 dnevi
Adriana Krasniqi
Adriana Krasniqi

Shume femer e ndyre kjo Sara 🤮🤮

Pred 7 dnevi
Kevin Agastra
Kevin Agastra

Sara: sundo dhe përçai Çezari nderkoh duke u perpelitur te varri

Pred 7 dnevi

Naprej

Trying the World's Strongest Alcohol

18:35

Trying the World's Strongest Alcohol

Cold Ones

Ogledi 885 tis.

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

3:05

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

LaLiga Santander

Ogledi 1,5 mio.

Trying the World's Strongest Alcohol

18:35

Trying the World's Strongest Alcohol

Cold Ones

Ogledi 885 tis.

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

3:05

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

LaLiga Santander

Ogledi 1,5 mio.

Sidemen React to Sidemen Reddit

10:08

Sidemen React to Sidemen Reddit

SidemenReacts

Ogledi 1,6 mio.

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

39:20

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

Sidemen

Ogledi 4,2 mio.

I Sent My Lookalike On NATIONAL News

15:01

I Sent My Lookalike On NATIONAL News

Niko Omilana

Ogledi 3,6 mio.

HE'S HYPNOTIZING YouTubers & EX HACKERS

18:58