Atdheu mes vajzave, puthje dhe injorime - Përputhen, 19 Shkurt 2021

 • Objavljeno Pred 12 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 51:13

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Hyrije Bici
Hyrije Bici

Merrni mar qunat mos I lini as nje pa puthje se ju ngel merak oh dalshi fare mjer prinderit qe ju kan keni dal të kerku burra ne tv se sen gjeni se jeni të dalme fare turp turp mjer familja qe ju ka

Pred dnevom
dolita windo
dolita windo

Nje big up per MURATIN dhe MEVLANIN 👏 kan mesu me i tregu vendin ketyre pordhaceve

Pred 4 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

O Mevlan mavria, kur do ta kuptosh qe Antonela sdo tja dij per ty fare, po fare, shiko si u be tym te takimi Atdheut, xhelozi e paster jo tallje e batuta si te takimet e tua

Pred 5 dnevi
doire aintu
doire aintu

Antonela dmth eshte 24 vjece. Antonela dhe Lediana minimumi ngjajne 38

Pred 6 dnevi
Zima Nzr
Zima Nzr

Mevlani sun e baj kishe jam dikushi ik more dy ftyrsh

Pred 6 dnevi
dolita windo
dolita windo

anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

Pred 4 dnevi
Nora Krasniqi
Nora Krasniqi

Juli eshet shpirti bardh and we have protect him at all costs. Arian Konomi you are a legend 🙌🏼

Pred 7 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

Pred 5 dnevi
Gentjana Lazaj
Gentjana Lazaj

Arjan me fal per emisjonin por nuk i ben shqiptaret europjan se varet nga edukata e familjes atdheu eshte nje mashkull qe e ul femren ne tok vetem kur flet eshte shum seksual

Pred 7 dnevi
doire aintu
doire aintu

kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mu

Pred 6 dnevi
Dora klea
Dora klea

Vetem un se kam par kte programmin perputhen po ka dhe persona qe se kan iden?

Pred 7 dnevi
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar

Shyqyre qe I doli zeri Marisiiiit Bobo nipi I marisit cfare do ket menduar per ate takimin atdhe-sara

Pred 7 dnevi
bilinas mini
bilinas mini

E puth Atdheun qe ne takim te parë ,dhe menjeher thot ,e kam pak te veshtir ti ul ato barrierat e mija SARA Pffff 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 7 dnevi
Urim Salihi
Urim Salihi

Atonela as nje nuk ki si atedhui munde thome oshte 1 ska mo aty

Pred 7 dnevi
Akexandra Sitnova
Akexandra Sitnova

Emision kushtuar atyte qe s kan familje dhe atyre qe s dine SHQIP do mesojne prandaje po vine nga ana eanes per ... E ANES

Pred 8 dnevi
Kralb Oz
Kralb Oz

E ky qingji vogel tani Andi 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pred 8 dnevi
bilinas mini
bilinas mini

BORDELLË

Pred 7 dnevi
Kralb Oz
Kralb Oz

Atdheu osht injorant e idiot me sjellje. Gjynaf se qka pelqen sot ni femer shqiptare! Ska faj Ky Atdheu a naj injorant tjeter si ky!

Pred 8 dnevi
Djana Tusha
Djana Tusha

Antonela 24 vjec ndrkoh duket 30😂

Pred 8 dnevi
Djana Tusha
Djana Tusha

Po marisi cbn akoma aty 😂

Pred 8 dnevi
Djana Tusha
Djana Tusha

Puthje mirseaedhje 😂

Pred 8 dnevi
Agnesa Rashiti
Agnesa Rashiti

ilahi

Pred 8 dnevi
Inna D
Inna D

Si qesh kjo sara shum fallco, mos u mundo aq shum o goc

Pred 8 dnevi
sokin jon
sokin jon

anen, Bora po ashtu dhe gjithe konkurentet me radhe. Se takimi ishte nje nga me te merzitshmit ne historine e PP 👎👎👎 nuk fitohen followersat me mik Ervis

Pred 8 dnevi
Valentina Begu
Valentina Begu

O mevlan po ti po ben vetem television aty ..nusen e gjen dhe jasht mor kok tul

Pred 8 dnevi
Valentina Begu
Valentina Begu

U bet Zar I botes pfff

Pred 8 dnevi
Ascension of the Eagle
Ascension of the Eagle

Nje observim per kete vajzen e re por edhe per fenomenin perputhen ne teresi: Me beri pershtypje nje moment i cili u kalua pa u vene shum re. Vajza e re tha ne takim, "A mund ta xhirojm edhe nje here kete skene sepse nuk doli ashtu sic doja une" Ky moment eshte shum i rrendesishem sepse tregon ate cka eshte kjo vazje ne te vertete. Harrohet dicka ne kete emision, shumica e kontestuesve te cilet shprehen se kan ardhur per te gjetur dashurine, ne te vertete jane personalitete NARCISTE te cilet kan rene ne dashuri me EKRANIN. Por pse lidhet dashuria ndaj ekranit me narcizmin? Ekrani per personalitetin NARCIST eshte si pasqyra ne doren e personazhit te shtriges ne perrallen e borebardhes. Ne fakt simbolikisht kjo perralle perfaqson dy anet e femres, pastertine dhe narcizmin. Pra kamera per nje NARCIST eshte si pasqyra, ai ose ajo dashuron vetveten permes pasqyers. NARCISTET kan nje kualitet po aq te semure aq sa edhe te cuditshem. Ata dashurojne vetveten po ashtu si nje person jo-i semure dashuron partnerin e vet. Pra kur shikojne veten (ose kameren) atyre fillojne tju krijohen flutura ne stomak, i qesh fytyra etj, pra simptomat e nje te "dashuruari" Nese doni nje ilustrim briliant te nje NARCISTI klasik shikoni Edi ramen. Shikoni se sa vemendje i kushton ai KAMERES. Shikoni se si ai del neper emsione jo per te DEBATUAR, por per te perjetuar dashurine e shfrenuar ndaj vetvetes nepermjet KAMERES. Shikoni se si ai dialogon me KAMEREN sikur me nje partner qe do ta bej pe vete. E shikon shkarazi, gati sa e injoron, dhe e josh me perulesi fallse dhe me lavderime boshe. Pra keto personalitete te semura si per shembull kjo vajza e re, apo sindi edhe shumica e vajzave ne kete emsion jane njerez me komplekse narcizmi te theksuar, kjo shpjegon se pse ato gjithmone shfaqen te dashuruara ne cdo takim. dhe keta BUDALLET mendojne : "Ja e shikon se si me sheh, ajo me dashuron mua" Ne fakt ajo nuk dashuron askend pervec kameres pra vetvetes. Prandaj ajo shfaqet e dashuruar ne cdo takim sespe, aty pervec partnerit qe ndryshon cdo here, gjendet PARTNERI i VERTETE i cili kurre nuk ndryshon dhe eshte gjithmon prezent, PASQYRA pra kamera. Si konkluzion ju bera kete shpjegim qe kontestuestit por edhe populli qe e shikon te nxjerri disa leksione te thella per jeten. Kurre mus i jepni vemendje nje NARICISTI. Dhe mos harroni se nje narcist kurre nuk mund te dashuroje dike. Zemra e tij apo e asaj, eshte gjithmone e dashuruar vetem me partnerin e jetes, VETVETEN, dhe perball ketij partneri, cdo gje tjeter eshte vecse nje dicka pa vlere.

Pred 9 dnevi
sokin jon
sokin jon

Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

Pred 8 dnevi
Bely Dance
Bely Dance

Mbarove mu puth moj @Sara A kujton se ishte nje arritje e madhe me Kap Atdheun 😅qe erdhe flak fare

Pred 9 dnevi
Saida Gohan
Saida Gohan

Jasemina me nxjerr mallin e nje shoqes time. Ngjan goxha me te😍

Pred 9 dnevi
Miftar Aliu
Miftar Aliu

Fgq222ŕre

Pred 9 dnevi
Miftar Aliu
Miftar Aliu

Fg

Pred 9 dnevi
entri bouletsi
entri bouletsi

BORDELLË

Pred 9 dnevi
Leda Jori
Leda Jori

Sara :ky emision quhet perputhen Marisi dhe ne : Perputhen jo pall*m

Pred 9 dnevi
Leda Jori
Leda Jori

Bravo Marisi

Pred 9 dnevi
Sallah Haliti
Sallah Haliti

Like eshte per JULIN ❤

Pred 9 dnevi
Sadije Sejfijaj
Sadije Sejfijaj

Ktu askush nuk don mu perputh Po jan ardh veq me dal ne Television

Pred 9 dnevi
Kaloshi Arapi
Kaloshi Arapi

😂😂😂

Pred 9 dnevi
Kledio 32
Kledio 32

Shembull i bukur per rinin Puthuni

Pred 9 dnevi
marino leskaj
marino leskaj

Kush u Q/Robt Turqve na kane vrare dhe prere per 500 vjet,Produksioni duhet te fuse aty Shqiptaret e Malit te Zi si djemt dhe vajzat se jane si Yje, Turqit te vene ne Turqi

Pred 9 dnevi
Amarda Golemi
Amarda Golemi

Nderkoh olsa ne vesh antoneles Olsa:Zgjidh julin qe mos te na shajn me ne rrjete sociale. Antonella:Ok shefe 🤣🤣🤣🤣

Pred 9 dnevi
pinko palino
pinko palino

Shqiptaret nuk jane akoma gati per keto lloj programesh. Deri ne fund te shekullit te kaluar ishim nje vend me me shume se 90% te popullsise me banim ne fshat e zona rurale. Kemi kaluar nga feudalizmi ne komunizem dhe nuk mjaftojn keto 20 vite (kapitalizem atipik) per te pjekur e konsoliduar civilizimin social. E them kete me keqardhje sepse po digjen etapat dhe ne kete menyre me shume demtohet se kultivohet civilizimi i shoqerise.

Pred 9 dnevi
Endi Zhukri
Endi Zhukri

Hera par qe pash nje reklam dhe kjo ishte e ARJAN KONOMIT

Pred 9 dnevi
Diana Zelia
Diana Zelia

Marisi është shumm cun i mir dhe. Mir thot këto puthen me të gjith cunat pse nuk e zgjidhni marisin si skan turp këto qelbesira puthen me të gjith këta çunat shqiptarë janë ber dhosha si do ti merni ato tu u puth me të gjith po kaloni kohën sa të merrni famën o cuna

Pred 9 dnevi
mikea hiooi
mikea hiooi

SARA: kam veshtire te ul muret e mia 🤦nderkohe puthje franceze qe ne takimin e pare

Pred 9 dnevi
Leku Tepeleku
Leku Tepeleku

Me i miri eshte juli

Pred 9 dnevi
Ismal Berisha
Ismal Berisha

Marisit si ka ardh shanca me puth asnihere aty ne emision prandaj flet

Pred 9 dnevi
Era Duraku
Era Duraku

Lediana e bukur si kur zana shikimin edhe zemren te ti e ndala e bukr dhe magjike

Pred 9 dnevi
emb Edi
emb Edi

Jasmina si gjel deti kur qesh hahahhahahha

Pred 9 dnevi
mikea hiooi
mikea hiooi

do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

Pred 9 dnevi
Aurela Kryeziu
Aurela Kryeziu

Bora: a esht e tepert kjo puthje qe n takim t par Marisi: un mendoj qe po, kte emision mund ta shikoj edhe nipi imm

Pred 9 dnevi
Aurela Kryeziu
Aurela Kryeziu

kjo n takim t par para ni publikuu del puthet me ni person qe se njeh as sun pe paramendoj qa ka ba me djem tjer mas kamerav 😩😩 tmerr e vin ktu n emision me gjet burraaa po kush ju merr juve oj t mjera

Pred 9 dnevi
Rory Mashaj
Rory Mashaj

Antonela a super

Pred 9 dnevi
Aleks Gjini
Aleks Gjini

O arian do te pelqente ti puthte te gjith bashkshortia jote

Pred 9 dnevi
Aleks Gjini
Aleks Gjini

Ekeni ber bord..... jopo te puthen me gjth aty dhe ta mare nje pastaj por ta njohesh por jo ta puthesh njifi nje her pastaj puth kush te pelqen

Pred 9 dnevi
Fatlum Sejdiu
Fatlum Sejdiu

sara shum femer terheqese edhe komunikative br te koft vajz ishalla ke te ardhme te bukur 😎

Pred 9 dnevi
Monika Knap
Monika Knap

Olsa trego njeriun qe ta dorzoj arushn mos eshantazo Meblanin

Pred 9 dnevi
Dream Eagle
Dream Eagle

Dde

Pred 9 dnevi
Aesthetic Edits
Aesthetic Edits

43:42 aju dok si zhurm qeni kjo ulerim?

Pred 9 dnevi
B14 Power
B14 Power

Juli shum bad boy....cuna te hedhur keta ka jugu

Pred 10 dnevi
Liljana Preza
Liljana Preza

Dua ti them Anes te jesh me e ngrohte ne takimin me Rinianin. Ai mezi pret nga ty nje sinjal pozitiv..E kupton ?

Pred 10 dnevi
Liljana Preza
Liljana Preza

Me fal per komentin e sekondes se fundit. Ok ?

Pred 10 dnevi
MR.FLORI.33
MR.FLORI.33

ANDI--- Doren ne qafe, dhe gishtin ne bythe. JULIT. U ben te gjithe shoket me te mire te JULIT. Aaaahhh ta dinte SINDI qe JULI kishte emer. Do i kishte kerkuar paracetamol tek HOTEL.😙😘😘😘😘😚😗😎

Pred 10 dnevi
Katerina Papajorgji
Katerina Papajorgji

do jet nje takim shum i bukur i Julit me Antonelen

Pred 10 dnevi
Keng Shqip
Keng Shqip

Like kush e pa qe njeri nga stilolapsat nuk e kishte ate tapen siper😂😂

Pred 10 dnevi
Bossi Did
Bossi Did

Hahahahhaha akuarium pa uj e pa peshk

Pred 10 dnevi
Nozg Papa
Nozg Papa

Atheu ka ngaterru Spanjen me Cuben sepse ne Spanj ben edhe dimer Bile bile sivjet ka pas edhe zona qe ka shkuar deri ne temp -35 , sa per kuriozitet 😅😅

Pred 10 dnevi
Nozg Papa
Nozg Papa

Sara : e kam veshtir ti ul ato muret e mija Nderkoh Sara ne sekonden e 38 me Atdheun u zhveshen u puthen ngeli shtatzan

Pred 10 dnevi
Kliton Bylyku
Kliton Bylyku

Kur bëjnë publicitet kuptohet sa të vërtetë janë !

Pred 10 dnevi
krasniqi Krasniqi
krasniqi Krasniqi

Shqipja dhe ju na tregoni kti edukatën:" sara une nuk i pyes prinderit fare"..oo me mire se te prinderit muk ka dhe kush te rriti ty..Qe para disa viteve kishim vuajtje per buk e gjëra..dhe del tv nuk pyes..Ke pak turp nga prinderit..Atdheu qe ben puthje si e lejojne femrat te ulen aq poshte per nje djal qe ta shpifff...Dhenqe nuk i intereson qe femra e tij qe e puth te puthet me te tjere...Kete ju tregone te rinjeve sepse te rinjet e shohin..Ketu flasin per sinqeritet..besnikeri.dashuri..gjithqka mund te kete vetem dashuri bindje sinqeritet nuk kaa.. Me vjen keq...nje njeri ne mosh duhet te servoje te rinjeve diqka te mire jo diqka degjeneruese dhe per te vjell..turp atdhe turp sara..turp jasemina turp andi..turp te gjithh perveq Muratit sindit anes elvisit erit dhe ledjanes..Dhe turpi me i madh i qoft olses..bores qe ka femije opninionistit kane familje mesa duket...siju duket qe femijet e juaj te rriten keshtuu apo juve ju interesojne vetem femijet e juaj jo te tjereve...gjyhna do ta kuptoni fama..like..paraja dhe asgje nuk eshte e vlefshme sesa fjala e mire..dhe nje rruge e drejte per ta percjell nje rini..

Pred 10 dnevi
Klajd Tirana
Klajd Tirana

Ishalla svje sindi edhe nja 1 jave se na ran veshet qetesi

Pred 10 dnevi
Aliu Emiljano
Aliu Emiljano

Aman Arjan je ber dhe ti nje i poster,te pelqejn shum keto putanat po me duket. Aaaa Arjan aaaa

Pred 10 dnevi
Sergen Adri
Sergen Adri

Ajo Antonela preferon shum groshet dhe ka shum p****

Pred 10 dnevi
Albion Veliu
Albion Veliu

Min 49 Atdheu bobo car loje jan tu bo mor burr 😄 😄🤣

Pred 10 dnevi
mia mia
mia mia

Ti Lediana rri kot se ty të pret tjetri jasht

Pred 10 dnevi
Busi London
Busi London

O popull hajdar po shifni Marin Memen lerini kto plehra pervec (Arjan Konomit)

Pred 10 dnevi
z.0
z.0

Si 7-13 off -.-

Pred 10 dnevi
Ana Ymer
Ana Ymer

Per Rinjanin dhe Anen:. Çifti simpatik

Pred 10 dnevi
Benny
Benny

https://youtu.be/FlXMNdNER1g

Pred 10 dnevi
hamzi asani
hamzi asani

JULI🔥

Pred 10 dnevi
Eddie A
Eddie A

Bora kur se ka pi at freeze, gjkth vetem e mban n dor

Pred 10 dnevi
Ana Ymer
Ana Ymer

Antonela: une jam me e zonja ne publik. Olsa :shpejt hapni kamerat t'a filmojme. Eri:ore ca thoni ju mo, ajo na cavi koken dit e nate. Arjani me friz ne dore duke pare filmin. Bora: eeee kur do filloj përputhen. Murati: halla bismilah .Tobet sta furullah. Perfundimi:te gjithve jane trapa dhe se Dine ca behet

Pred 10 dnevi
Ana Ymer
Ana Ymer

Fiks fare

Pred 6 dnevi
Ana Ymer
Ana Ymer

Per Lediananen:ben mire te sillesh pak me ndryshe me Mevlanin. Per Mevlanin:mos e merr Antonelen ,hap syte se nuk ishte e mire. Mua me pelqeu me shume Lediana. Ajo shkon me shume me ty.😲😲😲😉

Pred 10 dnevi
Unkown
Unkown

Maris Eksperti: Ban praktik me doren. Ka 30 vjet eksperienc.

Pred 10 dnevi
Lolo 82
Lolo 82

Antonela ervisit je i virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂

Pred 10 dnevi
Elmi Hamzaj
Elmi Hamzaj

Marisit i mungon nje bllok per te shenuar kush vjen dhe kush iken ti mbaj shenim.

Pred 10 dnevi
Kledi Dudi
Kledi Dudi

👏🏼👌🏼🤙✌👏🤘

Pred 10 dnevi
Nikolin Leka
Nikolin Leka

Asht ba si ne po..... O

Pred 10 dnevi
bilishu aliss
bilishu aliss

Olsa :Me thoni ca ka ber Love story me shum se ne??? Ata jane puthur 💋💋💋💋💋 Olsa: Urgjentisht dua puthje ne emision

Pred 10 dnevi
Gezim Hyka
Gezim Hyka

https://www.youtube.com/watch?v=BILUU3bggmU Ju pershendesin Vllezerit Lleshi

Pred 10 dnevi
marsel2 koka
marsel2 koka

Aman ate acaiuanin mos na e nxirni me se na nxivet jeten na hapet barkun

Pred 10 dnevi
Klodian Zefi
Klodian Zefi

si 7 ne 13 shprehja e vitit 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 10 dnevi
bilishu aliss
bilishu aliss

Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

Pred 10 dnevi
Gabriela Dajlani
Gabriela Dajlani

kjo antonela ta cpif shum mos te raft ne der nusja shkodrane

Pred 10 dnevi
Niko Kroji
Niko Kroji

Artiste Anna complimenti

Pred 10 dnevi
Martin Martin
Martin Martin

Srz jemi poplli ma i quditshem ne bote se kuptoj si ka mundesi qe hargjojme kaq shum kohe me nje emision te tille ,7 muaj sa ka ky qe ka fillu dhe spo gjejme kuptimin ,turp

Pred 10 dnevi
anna
anna

Nese ka akoma persona qe sdin me porosit Acai one . Ateher me vjen keq sje per kte bot.👍👍

Pred 10 dnevi
Arber King
Arber King

5:40

Pred 10 dnevi
Blero Duraj
Blero Duraj

Arjan Sara esht Vajza me e embel ne te folur

Pred 10 dnevi
Jesjon Purballari
Jesjon Purballari

🤮🤮🤮

Pred 10 dnevi
123
123

Moj antolea moj , po çte duket vetja moj e dashur , mos fluturo kaq shum se sje me e bukura botes pse ben si e bukur mi amannn , pse e ke kaq shum veten ne qef se kuptoj ? 🤔

Pred 10 dnevi
Saliu Fation
Saliu Fation

Sindi ka ik te cvirgjerohet qe kur te kthehet te thot sjam me e virgjer 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pred 10 dnevi
BESA
BESA

Një pyetje për publikun: A është përputh ndonjë deri tani apo luajn si macja me miun.

Pred 10 dnevi
five stars
five stars

Jashtë ndodhin përpputhjet se aty ka vetëm përlesh*je. Trillime, mashtrime gjithçka fake

Pred 10 dnevi
Brunilda Poka
Brunilda Poka

😂😂😂😂😂

Pred 10 dnevi
Borjana Shehaj
Borjana Shehaj

Hey guys 👋ATTENTION foli Marisi! 😮

Pred 10 dnevi
Ramadan Hasa
Ramadan Hasa

Ka ca djem ktu qe humbin kohe kot....po dhe vajzat...jane pak...5 laraska aty qe si mer vesh dreqi....se kerkojne partner..ose leshko tu plotesoje tekat!

Pred 10 dnevi
vala nokaj
vala nokaj

Ky Atdheu dy lidhje si ka 😅

Pred 10 dnevi

Naprej

JEDI FORCE TRAINING DRONE!

15:55

JEDI FORCE TRAINING DRONE!

Hacksmith Industries

Ogledi 901 tis.

20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION

49:23

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021

2:14:34

Ana i thyen zemrën Rinianit! - Përputhen, 23 Shkurt 2021

26:56

JEDI FORCE TRAINING DRONE!

15:55

JEDI FORCE TRAINING DRONE!

Hacksmith Industries

Ogledi 901 tis.

20 WOMEN VS 1 SIDEMEN: HARRY EDITION

49:23

Try Not To Laugh (Inappropriate Edition)

13:43

ZHC's EPIC ART CHALLENGE *Funny Dares*

11:16

ZHC's EPIC ART CHALLENGE *Funny Dares*

Jordan Matter

Ogledi 1,6 mio.

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

2:25

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

Warner Bros. Pictures

Ogledi 66 mio.

Quackity youre not a girl - animatic

0:21

Quackity youre not a girl - animatic

Dianfleur

Ogledi 1,8 mio.

Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser

0:35

Južni Vetar 2 | Ubrzanje: Teaser

Južni vetar

Ogledi 739 tis.