Atdheu rikthehet në program, përballet me Antonelën. Njihuni me surprizën - Përputhen, 5 Prill 2021

 • Objavljeno Pred 17 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:04:57

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Vesa Morina
Vesa Morina

Vaser

Pred 7 dnevi
Rama Bajram
Rama Bajram

Atdheu e andi e kan zbukuru emisionin jasmina edhe ola

Pred 7 dnevi
N1
N1

qr 20min reklam vetem per 1 App vari lesh 4euro ne muaj kush eshte Ai i "menqur" qe e shkarkon dhe paguan per ket vk App😑

Pred 7 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Antonela ik ik nga aty moj poshtersir se je femra ma e poshter qe mban toka

Pred 7 dnevi
marieta marieta
marieta marieta

Atdheu dhe Antonela jane bere si ajo gjella qe thartohet kur nuk e fut ne frigorifer...e keni parasysh ca ere bie ..

Pred 8 dnevi
Shpeta Boja
Shpeta Boja

Ofendon rend atdheu antonelen.ofendon antonela atdheun.dhe ne fund ne sqarim kerkojn falje njeri tjetrit.turp per dyt.erdh koha qe tha nana vet koha tregon sakt

Pred 9 dnevi
Fullbright
Fullbright

Bora Zemani - Të kesh kujdes të madh se si sillesh me personazhet e përputhen. Mos u bej injorante e dorës së parë, mos e prish emisionin me gojën tënde të ashpër. Ti je thjesht prezentuese dhe prezento, mos i pengo emisionit ori egoiste e poshter. Mos na qëndro ti neve ftofur ose ngrohur ti nuk na intereson na interesojnë personazhet. Flliqësirë.

Pred 9 dnevi
Bukuroshe Hoxha
Bukuroshe Hoxha

Te dy jan nje karakter Te dy jan baxhella

Pred 10 dnevi
Alb Albania11
Alb Albania11

Sa zhgenjim me ke dhene sonte o Antonela hodhe poshte betimin e babit tend per nje njeri si atdheu.Turp

Pred 10 dnevi
Gent Gjeka
Gent Gjeka

Na plk

Pred 10 dnevi
Mary Mar
Mary Mar

oct

Pred 10 dnevi
Daniela Meta
Daniela Meta

Atdhe dote rrafi olta or cun Antonela don te boi shou nuk ishte as gje e vertete midis jush car u fol jeni te dy aktore te forte

Pred 11 dnevi
Daniela Meta
Daniela Meta

Sa zhagavin je Antonela ti sile llaf pa then Atdheut

Pred 11 dnevi
Daniela Meta
Daniela Meta

Arrove Mevlanin mi aktore se aty ishe per Mevlanin

Pred 11 dnevi
Daniela Meta
Daniela Meta

Domethen ste paska puthur me zor o mashtruse the me puthi me zor the me previ ne bese

Pred 11 dnevi
Daniela Meta
Daniela Meta

Sqarou me nji Antonel mashtruse se mos thuash qe don Atdheun mi sic kishe ardhur aty vec per Mevlanin

Pred 11 dnevi
Teo
Teo

My song

Pred 11 dnevi
Adele Adele
Adele Adele

Po mire kjo sikur beri be shpirtin e te jatit qe Atdheu e kishte puthur me zor!!!!!Sot thote qe e pelqen dhe e ka dashur edhe kjo puthjen.Me duket se nuk mbaka mend cfare thote (bet qe ben)Une o dal nga ketu me Mevlan Shaben o ska!!!!!Pffffff.Kur ke dashur Atdheun perse doje te percaje Ledjanen me Mevlanin.Nuk e arsyetoj dot,Skam fjale.Nuk mund te te ofendoj sepse nuk ma le edukata qe kam ta bej.Por mjer kujt do ti biesh ne dere.Ketu qe te njofti nje njerezi e ter veshtire te gjesh nje partner jete.Kush do te afrohet thjesht per kalim kohe kan per ta ber.Me kte qe ke ber ne perputhen ja ke hapur gropen vet vetes.

Pred 11 dnevi
Longwide _Wow
Longwide _Wow

Aplicacionin futeni ke shpella e julit edhe te gocave qe bojn reklam hajduta..

Pred 11 dnevi
Shqiponje Rama
Shqiponje Rama

Jeni shume te mir😍

Pred 11 dnevi
Muja Curri
Muja Curri

Ti me gjith Blerimovskin hani sate doni lloq blerimovski burekgjija edhe.ti zhabar hupni tutje

Pred 12 dnevi
Muja Curri
Muja Curri

Um vjen shum e shum mir qe u pajtuan Antonela me Atdheun bravo.ska hjeshi pa Atdheun dhe Antonelen Respekt 👍🇽🇰🇽🇰🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰

Pred 12 dnevi
NRG_Mario11 NRG_Mario11
NRG_Mario11 NRG_Mario11

erdh luani i sindit

Pred 13 dnevi
My Girls My Life
My Girls My Life

Pash Zotin myllja ket ket gojen e madhe Antoneles kur thot jam nga Milano po hik moj qenke prej Milano ti nderkohe qe je 22 vjec e Ke shku ne itali 14 vjec dmth le te bejme nje llogari te thjeshte 22-14= 8 dmth e dashur Antonel ke jetu me shum ne Albania ne nje fshat te vogel te hum te shkodres sesa pretendon qe je nga Milano. By the way qe thua je nga Milano pa na trego njeher e Ke pashaporten Italjane 🤣🤣🤣 te rrofte shqiptarja e dashur Antonel keshtu qe boll me filma se na hape barkun 🤥🤢🤮 Arjan Konomi si shum shpejt i kap keto gjana por do ishte mire tja plasish ne fytyr njehere e mire ket gje kesaj zonjushes 😫

Pred 13 dnevi
arber leka
arber leka

Urime nga Norvegjia

Pred 13 dnevi
Rama Bajram
Rama Bajram

Kjo bora si Detektiv i kupton njerzit shume shpejte

Pred 13 dnevi
Aleksander Drenova
Aleksander Drenova

Addhe je ma i miri

Pred 13 dnevi
Lori Lorela
Lori Lorela

Sa gjynah mvje per ket Antonelen pz.

Pred 13 dnevi
Fation Agaraj
Fation Agaraj

Ditemi voi se questo non è un falso programma. Tutto organizzato nei minimi dettagli. Antonella è veramente una femmina squallida. Ma secondo voi dopo tutto quello che si sono detti, come si fa a passarci sopra così!!! Persone senza valore è completamente false, che non hanno un po’ di umiltà, solo per diventare un po’ famosi... E poi dicono che gli albanesi danno un certo peso alle parole... Secondo la mia opinione in questo programma si devono un po’ tutti vergognare prima di tutto perché fanno proprio schifo... Andate a cagare 😂...

Pred 14 dnevi
Kristina Sabriu
Kristina Sabriu

Kush mendon qe aplikaconi mos te jet me pages

Pred 14 dnevi
Dark Fire
Dark Fire

Juli qe vjedh bakllavan I modh esht 🤣🤣

Pred 14 dnevi
nora nora
nora nora

Falcifikim emisoni!

Pred 14 dnevi
xhina 007
xhina 007

Antonela - Bukuria vjen nga natyra nga Eddi's bio care 😂😂😂😂😂

Pred 14 dnevi
Silvio Duro
Silvio Duro

Na e ka shpif kjo Antonela.....

Pred 14 dnevi
Marshall
Marshall

Antonela atdhe jan qir perdit jan fallco komplet

Pred 14 dnevi
Marshall
Marshall

Antonela bashk me mamin i gjeni puntoret ? Me sa e keni cuar cmimin tani qe u bet “vipe”

Pred 14 dnevi
Marshall
Marshall

Arjan me pelqeve me ne fund po mbron cunat por prap prap i mbrojte cik gocat ste rihet ty ato jan llumi shqiperis e tha mir ai djali e di gjith shqiperia ca kurvash jan ato mos beni kot jini pak real

Pred 14 dnevi
Rama Bajram
Rama Bajram

Si kthehet atdheu 2 Million klikime

Pred 14 dnevi
Xona Xona
Xona Xona

Shoqyr nuk paska zgjat shum takimi se paska pas mej dal flaka mevlanit ahahahah

Pred 14 dnevi
Seli Seli
Seli Seli

OLSA E KA MONTU NIHER U GRINDEN TASH KISHE PO QESHIN PO PUTHEN ATDHEU PA.PIK INAT

Pred 14 dnevi
Alba A
Alba A

O Atdhe te kan bere si Joker ...te perdorin sa her ju duhesh👌 ne fund ke me dal i perulur siq dole ate dite me Locon🙃

Pred 14 dnevi
Alba A
Alba A

Antonela + Melisa + Ana 1 + Tea = Gaca te mbuluara ...

Pred 14 dnevi
Beta lena
Beta lena

Antonela Femra maa Ee flliqur ..!!

Pred 14 dnevi
Arbenita Leka
Arbenita Leka

Shume i bajatshem bre

Pred 14 dnevi
Glejdi Veseli
Glejdi Veseli

FATKEQESI..ME PAS ANTONELEN..NE QYTET..FEMRA MA DEBILE SKA MBOT..STRIPTISTE TEK ALKATRAZI NE LEZH..DEGJENERIMI..ME GJITH MAMIN E VET.TMERRI KOMBIT.KJO KARAKURVE.NUK MERITON RRESPEKT..DEGJENERIM.IMAGHINO OSHT PUTH ME NJA 10 VETA NE EMISION..

Pred 14 dnevi
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni

🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤢

Pred 14 dnevi
Valon Zymberi
Valon Zymberi

Fort ta lun lojen o vlla a po e she sa te thot ashtu e sa keshtu ik o vlla ik

Pred 14 dnevi
Valon Zymberi
Valon Zymberi

O Atdhe o vlla ik prej asaj aktore se ta kall lumin ajo

Pred 14 dnevi
OSI Moeller
OSI Moeller

Aristela pleaseeeeee mos na zhgenje edhe ti ne fund 🙏🙏🙏🙏,,,, e vetmja goce me koken plote atje,,, ato treshja e shemtuar me kujtojn perrallen e Alisenjefit 😂😂😂😂 dhe tre motrave thuthuqe qe kishin ngele ne dere 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂,,, na rane veshet qetesi nga sindi,,,, filluan sorrat, qe vetem " memedheu " " atdhe" Mund ti pranoj 😂😂😂😂, ti duroj, tju gjeje ilacin 😂😂😂😂🤮🤮🤮

Pred 14 dnevi
Rand Sesi
Rand Sesi

zhdukeni antonelen nga programi

Pred 14 dnevi
shy_wolf 01
shy_wolf 01

Rinian je shume i mire bravooo

Pred 14 dnevi
Meri Meri
Meri Meri

Tani te paguajm edhe lek se duehet me ju paguj Leket e takimeve ktyre.

Pred 14 dnevi
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj

Kjo Antonela sillet si me e pas privatizu te gjith programin. Edhe kjo Bora qe i mban krah, Arjani qe se kundershton etj etj. Kjo qe sillet di gore . Femer me antipatike dhe fallso ska ktu

Pred 14 dnevi
stefan gergi
stefan gergi

Po ke shikon me inaat ky t...pi

Pred 14 dnevi
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj

Xhdo, xhithsesi , pelçimi.. Antoneles se shkrete si pik e pare i duhet nje abetare....

Pred 14 dnevi
Boss Denaroo
Boss Denaroo

Atdhe por kjo të thot të vdekt familja ok cfar legeni që je familjen e gjun për antonel që nuk ja vlen

Pred 14 dnevi
flora g.
flora g.

Ooo Atdhe, Thiuuu ti e ha atë që e ban nga mrapa😲

Pred 14 dnevi
pranvera mustafaraj
pranvera mustafaraj

Sa

Pred 14 dnevi
Florinda Toma
Florinda Toma

Jan ba tamam si kshilli i ndrikullave kjo treshe

Pred 14 dnevi
Shpresa Onuzi
Shpresa Onuzi

Jemi shum mzor per ato

Pred 14 dnevi
Me Hej
Me Hej

Shum mka pelqy Antonela po gabim pasna vlersu

Pred 15 dnevi
Desaldo Kasa
Desaldo Kasa

Duhet beshty antonela

Pred 15 dnevi
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka

Binjaket revoltohen kulmii, binjaket jan dyftyrsha e per secilen ftyre kan nga 10 ftyra!

Pred 15 dnevi
Jordana Gjoka
Jordana Gjoka

sa min zgjati ky takim tani?!

Pred 15 dnevi
Selam Mualejkum
Selam Mualejkum

NJERZ KJO LEDIANA KA NJE AFATIZIM NESE NUK E PRANON MEVLANIN MA SHPEJT DOT I KTHEHET DIKUSH NE STUDIO DHE DOT JA QET GJITHA TE VERTETAT SE I FEJUARI VET ESHTE NU BURG NE ITALI ERI DIN GJITHA TE VERTEAT E SAJA KUSH MUNDET TRANSMETU EN PERPUTHEN DIREKT KETE MESAZH LETI DEL FTYRA E LEDIANES.

Pred 15 dnevi
Treshi Krasniqi
Treshi Krasniqi

opa

Pred 15 dnevi
Sefer Serjanaj
Sefer Serjanaj

Ska nga tja mbaj Antonella dhe ben rolin e Aktores prap

Pred 15 dnevi
Erisa Amla
Erisa Amla

Ishalla perputhen ca t'them.Ama mbon pershtypje si njeriu e shet karakterin e vet per pak fam

Pred 15 dnevi
Drita Karruka
Drita Karruka

Ishalla perputhen ca t'them

Pred 15 dnevi
Baad Girl
Baad Girl

murat e dheve qetash

Pred 15 dnevi
Ana Cela
Ana Cela

keto kane per te dale te gjithe single 😅🤔🤔

Pred 15 dnevi
daniel shkoza
daniel shkoza

Na hapen barkun jo kjo e mir jo ajo e mir,, ajo qe del aty per burre ska asnje dallim njera nga tjetra, thjesht ca dalin hapur e ca fshihen se varet si e kane mentalitetin e vendit ku jane rrit..po per te qene te mira aty ska..

Pred 15 dnevi
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi

ALLAHU AKBAR

Pred 15 dnevi
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi

Inshallah krejt du vdekin

Pred 15 dnevi
Elmedin Mehmedi
Elmedin Mehmedi

Ishallah krejt du vdesni

Pred 15 dnevi
Aurel & Enxhi
Aurel & Enxhi

A ju qr aaa,, emision fallco ,, skeni faj ju kemi faj ne qe skemi gje ne dore dhe te mbyllet emisioni,, antonelaa phuuuu , femra me e degjeneruar qe ekziston

Pred 15 dnevi
Meti Hasani
Meti Hasani

Kurr se kisha prit qet sen pi Atdheut , KURR !!!

Pred 15 dnevi
Black Black
Black Black

Ca skenari o zot U pajtun kto dy periher u harrun tgjitha e u fut 🤮

Pred 15 dnevi
Elsa Marku
Elsa Marku

E beri 1milion shikime 🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 15 dnevi
diemme market
diemme market

Turli

Pred 15 dnevi
leo on
leo on

Qa rq atdheu I paftyre

Pred 15 dnevi
Halit Zhugolli
Halit Zhugolli

Mos e merr atedhe antonelen te lutem

Pred 15 dnevi
Yuli Mandri
Yuli Mandri

Weeee per shpirt te babit ne vorr po po po ca bohet kshu mo oooooo femer e ndyr o femer pobkarakter mashtruse 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮si nuk te vjen pak zor qe permend baben tend

Pred 15 dnevi
19 98
19 98

Varikarset e perputhen

Pred 15 dnevi
Erlind Mustafa
Erlind Mustafa

Sipas ksaj qe shfaq antonela i bie qe edhe po te ishte perputhur ktu me dike ajo do vazhdonte ti mbetej peng edhe nje takim me atdheun, kshtu qe po to ishte real do u largonte me daljen e atdheut perndryshe qendrimi i saj ketu thjesht do te thot loje sepse me cillin do te bashkohet mendja do i rrinte per nje puthje tjeter me atdheun thjesht do ti tradhtone cillin do partner tjeter.

Pred 15 dnevi
Elona 02
Elona 02

jam kurioz me dit pse e shkarkun aplikacionin konkurentet .. apo qe tshohin veten sa bukur aktrojne harrova

Pred 15 dnevi
Elona 02
Elona 02

a di sa mplas mu per perputhen qe tshkarkoj edhe aplikacionin e tze memorie ntel .. nuk e di kush mund tjet aj njeri i cmendur qe tshpenzoj lek me pa skenaret e Olses degjenerume ... ato lek me mir i ja per te varferit 🤮

Pred 15 dnevi
Rama Bajram
Rama Bajram

Antonela e atdheu do e bejne perputhen lomsh

Pred 15 dnevi
Asani Asan
Asani Asan

Femr ma e prisht se anto nela ska o zot shpetoj mevli nga ajo

Pred 15 dnevi
Rama Bajram
Rama Bajram

Ku cfar cifti i mire

Pred 15 dnevi
Gostivar Gv
Gostivar Gv

Zeri Ledijanes edhe te bakllava qe mori juli ndegjoet ri e qet Antones zdo jesish pa heng

Pred 15 dnevi
Joker 29
Joker 29

Sindi akoma aty sot e pash qe kur ja mbylli gojen arjani dhe juli sflet me ajo👋👋

Pred 15 dnevi
Piter Hasi
Piter Hasi

Gja pa ba spo lan femrat per pak fam

Pred 15 dnevi
Suada Lani
Suada Lani

Antonella e flliqte

Pred 15 dnevi
Klevis sheha
Klevis sheha

Antonela femer pa vler kerkon aty ti gjykoj te gjith ndac djemet dhe vajzat se ajo nuk do asnje aty i ka te gjitha lojra me mir te dali se esht ber shum e neveritshme 💩

Pred 15 dnevi
Elchapo. ff
Elchapo. ff

Juli me tel mbrapsh bhahahahaha

Pred 15 dnevi
Muhamet Lutolli
Muhamet Lutolli

Ajo osht një djall

Pred 15 dnevi
Fatmir Paja
Fatmir Paja

Nuk duket te kthehet atdhu ne program tu bej lutje te gjith shqiptarve mos e shikoni ma kit program fallco dhe mashtrus jeni njerz pa moral ne shqipri e fliqet kete shoqeri me kosovarin qe ben si trim ktu te me te ikin me vrap nga shqiprija

Pred 15 dnevi
Dory Dory
Dory Dory

Bora i ke humb piket si prezanruese me kte program , lepirese olses dhe ben lojen gjat gjith kohes sikur nuk e di se cfare Po ndodh... Te mungon nje gje shum e rendesishme per nje prezantuese qe eshte spontaniteti ... gjithsesi sa per reklamat mire je...

Pred 15 dnevi
BerinHQ
BerinHQ

Perputhen se shpejti me onlyfans🤦🏻‍♂️

Pred 15 dnevi

Naprej

Vučić izveo Dodika u institut Torlak | ep231deo03

6:37

Vučić izveo Dodika u institut Torlak | ep231deo03

24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal

Ogledi 253 tis.

I Interviewed Youtubers 2 Years Apart......

20:59

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

4:00

Vučić izveo Dodika u institut Torlak | ep231deo03

6:37

Vučić izveo Dodika u institut Torlak | ep231deo03

24 minuta sa Zoranom Kesićem - Zvanični kanal

Ogledi 253 tis.

I Interviewed Youtubers 2 Years Apart......

20:59

Gold AG & Adem Ramadani - Era Ramazan

4:00

holding myself accountable

14:17

holding myself accountable

James Charles

Ogledi 9 mio.

SURPRISING MY FRIENDS WITH SILVER HAIR!!

8:21

SURPRISING MY FRIENDS WITH SILVER HAIR!!

Andrew Davila

Ogledi 2,1 mio.