Debate dhe keqkuptime në studio.“I thithur” në qafë Sara braktis në takim Geljanin - Përputhen6Prill

 • Objavljeno Pred 16 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:00:58

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Anxhela Hoxha
Anxhela Hoxha

Sara eshte mesuar ti fusin krahin qe ne fillim ndaj u mrz 😂

Pred 6 dnevi
SHQIPE752
SHQIPE752

Ore antonela prostitutka e italis po shet mend popullit shqiptar xero edukat po edhe sikur miliona lek te me japin nuk do te lejoja te shes veten per fam e per lek

Pred 6 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Ma kuçka femra se Sara dhe Antonela Jasmini nuk me kan pare syt kurre aq te poshtra qe ofendojne djemt pa ndale arrogante idijote 🤮🤮🤮 rrugaçe pa pik edukate

Pred 7 dnevi
Ca bere Mir vlla
Ca bere Mir vlla

Karabaxhella

Pred 8 dnevi
Ajnishah Rexhepi
Ajnishah Rexhepi

Antonela:Po flet dikush? Bora:Po po flet dikush është mevlani. Të tha qepe🤣🤣

Pred 9 dnevi
Nertil Tili
Nertil Tili

Bravo arjan ja dhive te trrejave atyre fallcove Antoneta jasemina dhe sara me vk aty me baxhella se ato ska koplet fallo sa per fam dhe bravo princi jan llumi shqiperis te trreja.

Pred 10 dnevi
Sadije Coli
Sadije Coli

P

Pred 10 dnevi
Fation Agaraj
Fation Agaraj

Bravo Rinian... Come hai parlato e come ti sei ritirato nei confronti di Antonella... Questa cosa ti fa onore...

Pred 11 dnevi
Fation Agaraj
Fation Agaraj

Antonella ti prego se l’unica che sei veramente più falsa di tutte. Facevi la commessa in Italia come se fossi la più brava, e alla fine sei finito in un emissione e fai la cameriera di giorno. Ma secondo voi quale negozio al mondo lascia un dipendente così a lungo lontana dal luogo di lavoro!!! Quindi non ditemi che tutto lì dentro non è organizzato e falso!!! Albanesi state perdendo la vostra dignità!!!

Pred 11 dnevi
Fation Agaraj
Fation Agaraj

Per una volta Ariani ha detto una cosa giusta come le ragazze devono rispondere, e ha risposto bene a Sara che è veramente maleducata, come è anche Antonella veramente maleducata e poi alla fine anche Jasmine è veramente maleducata.

Pred 11 dnevi
Altinë Hyseni
Altinë Hyseni

21:30 mua m duket qe ky mevlani xhelozon antonelen

Pred 11 dnevi
D. H
D. H

Bravo Geljan qe s're pre e ksaj zuskes

Pred 11 dnevi
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

uk e di si e lejoni at princ mullarin aty hiqeni nga aty ooooooo perputhen

Pred 12 dnevi
Xheladin Elezi
Xheladin Elezi

bravooooo Arian deri me sot kurr me mir ske fol jepju edukat dhe gjuhe shqipe se si duhet te flitet ✌🏻✌🏻✌🏻✌🏻🇦🇱✌🏻🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

Pred 12 dnevi
xhensila sulaj
xhensila sulaj

ylli geljani

Pred 12 dnevi
xhani ibershimi
xhani ibershimi

Edhe une boks baj edhe shenja kam

Pred 12 dnevi
Ina
Ina

Bleriam hallallllll nuk te duhet Antonela

Pred 12 dnevi
Loris Maliqi
Loris Maliqi

Te ha blerimi hahahahah

Pred 12 dnevi
Nertila Fjerza
Nertila Fjerza

Një herë në javë duhet të lënë të zgjedhin meshkujt femrat !

Pred 13 dnevi
Bes Bau
Bes Bau

GELJAN VELLA TE LUMTE 👍👍👍 JA BERE SHAH MAT KSAJ SHTRIGE TE FLLIQT!!! TI BLERIM SHKO FALE NAMAZIN DHE MOS HA MUT KOT E KOT.. GELJANI ESHT TOP DJAL 👍👍👍

Pred 13 dnevi
Linda Jeta
Linda Jeta

Giljani 💥👏

Pred 13 dnevi
Mirvete Doda
Mirvete Doda

Bravo te qoft ty Gelian 👏👏👏👏

Pred 13 dnevi
Piera Matteoni
Piera Matteoni

1

Pred 13 dnevi
Piera Matteoni
Piera Matteoni

O bora thirri mendjes. Ku shkon me ate veshje skandaloze. Moj fshatarke

Pred 13 dnevi
Leila Kopshti
Leila Kopshti

👑ARIAN KONOMI 👑 Mëndje ndritur 👏

Pred 13 dnevi
Tiktok Official
Tiktok Official

Se ka provu t harixhiut kjo sara pranaj fol kshu😂

Pred 13 dnevi
Albert Mince
Albert Mince

Arjani ka lujt mendsh me kta kllufa😂😂😂😂😂😂

Pred 13 dnevi
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος

O geljan cja bere mir asaj lepirses qe lepijet me te gjith ashtu ben ajo me te gjith , loj e ka ajo po lere per tu ber e famshme 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮doli dhe dhia me bisht perpjet mortja la fanaret ne greqi dhe tha prit te behem e famshme qe te rritet klientela te gjitha kshtu e duan ato arrogantet llumi i shqiperis shiko per pak fam ca bejn si femra hith e prit rrasuni bananen mesa mudesi te krni cuna dhe ne fund te dites heeec vazhdo rrugen 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 13 dnevi
Laura Kasemi
Laura Kasemi

O princ te lumte goja sa mir jua bere ketyre ...

Pred 13 dnevi
Liridon Stublla
Liridon Stublla

Oooooj poshtersina o perbindsha. Pse bre spe fshini emisionin kejt veq reklamat edhe emrin perputhen me lan. A n400 an doni me nuk pare e me fitu a. Me shikime e klikime tona . Na emisionin dojm me kqyr se dyqanet e reklamat i kqyrem ne tjeter kanal

Pred 13 dnevi
Ansel Ansel
Ansel Ansel

Antonela je shum shum femer fallco . Je shum e flliqt 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 13 dnevi
Leda Rouka
Leda Rouka

A Jasmine shko moj se nuk ke ftyr te efendosh Princin ti se je nje femer e ulet ke ftyr ti ik... Budallaqe 🤑🤑🤑🤑

Pred 13 dnevi
Franceska Kovaci
Franceska Kovaci

Princ mos bjer preh e llumit të shoqërisë . Ato janë plehra

Pred 13 dnevi
Mer Vaa
Mer Vaa

54:15 kush e pa shikimin mes Rinianit dhe Blerimit

Pred 13 dnevi
apollonia fier
apollonia fier

Po cfaj ka ky qe kto jan baxhella

Pred 13 dnevi
Food For the soul
Food For the soul

Mir e tha Princi, llumi Shqiperis!

Pred 13 dnevi
Ervin Kacoli
Ervin Kacoli

Po miza ne koken e Arjanit !! Boni ulje parkimi !! Hahahaah min 41

Pred 13 dnevi
Majlinda Koci
Majlinda Koci

https://youtu.be/92OUeJw5zRE

Pred 13 dnevi
Orhan Veapi
Orhan Veapi

Bora ... a me vaj je ly qe zdret qekaq shum a qka u ba ...??!!

Pred 13 dnevi
Lindita Azemi
Lindita Azemi

Ky blerimi me ngjan sikur esht nga komuna e likoves dsht e vertet apo jo..seps ekam pasur ne gjenerat me duket

Pred 13 dnevi
Lala Mimi
Lala Mimi

Shum mirë ja bërë Arjani këtyre femrave

Pred 13 dnevi
Genis Alija
Genis Alija

Une jam Genis 6t vjec. Ju lutem me beni like dhe subcribe 🙏🙏

Pred 14 dnevi
Naim Kica
Naim Kica

Shume fake po behet emisioni me aktrime e shantazhe qe ska nevoj

Pred 14 dnevi
The Joker
The Joker

18:10 e andej shifeni super pjes Bravo Arjan

Pred 14 dnevi
123
123

Të lumtëëë o Giljan të lumtëëëë 👍👍👍

Pred 14 dnevi
Ihedina Basha
Ihedina Basha

Antonela ma mire eshte me dal pi perputhen

Pred 14 dnevi
Eneida Gjeka
Eneida Gjeka

Rinian i love u Je i vetmi djal i vertet aty brenda

Pred 14 dnevi
Andreas Shqipetar
Andreas Shqipetar

Prap u ben shoqe keto laraskat 🤮🤮🤮🤮

Pred 14 dnevi
Davidoff667king
Davidoff667king

na keni ca trapin me ket perla shopin

Pred 14 dnevi
valdet ademi
valdet ademi

Moj sara ta paska ba 8m2 🤣🤣🤣🤣

Pred 14 dnevi
Fire Boy
Fire Boy

Princi te lumte goja!

Pred 14 dnevi
Blerim Mazreku
Blerim Mazreku

Antonela shko pastro ne Itali

Pred 14 dnevi
Eri
Eri

Arjan po këto vajzat ketu meqe nuk vinkan për këta djemtë për ke paskan ardhur?! Per kameramanet apo gazetaret e Top Chanel?! 🤔🤔 Kini respekt dhe per djemt. Flas si femer.

Pred 14 dnevi
M F
M F

Bravo Geljan qe siu dhe provokimeve te sares, edhe ajo q thot po jam femer, vetem femer qe sje

Pred 14 dnevi
MONIKA KOS
MONIKA KOS

Arjane sote me to pelqeve qe ja mbydhe gojen ketyre vajzave dhe Mevlani bravo qe need ja in mbydhe gojen Antoneles

Pred 14 dnevi
MONIKA KOS
MONIKA KOS

Antonela te kisham nje vanjes si ti do ta beja hash ke be kujte ti ngjash eshte dhumbe ne Shqiperi ike andej se keni len shume cuna ne Itali po ju presin

Pred 14 dnevi
MONIKA KOS
MONIKA KOS

Antonela Jasimina Sara duet te iki Sidomos Antonela eshte and pler sa plastiko ke ber te surati te buzet Antonela sa makjaxhe ke be ven mo plake moj pa edukate kushe e la nga fsmilja jote qe ta maresh ti edukaten

Pred 14 dnevi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu

O Antonella, ti nuk i vin te kpucët Rinianit

Pred 14 dnevi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu

Bravoooooooo Gilian

Pred 14 dnevi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu

Bravoooooooo Arian Konomi

Pred 14 dnevi
Sajmir Leta Deliu
Sajmir Leta Deliu

Giljan je fantastik....po Sara nuk është me nivel me ty...ti meriton më shum !

Pred 14 dnevi
Erdi Inihash
Erdi Inihash

Merni kto gocat e qoni me noj maje mali te kullosin lop apo dele se nga fjalori jan .0.

Pred 14 dnevi
Alex Smith Smith
Alex Smith Smith

U ka dalë boja ,thjesht skenar

Pred 14 dnevi
Gonn Berd
Gonn Berd

Hiqeni ket antonelen se na e qau trapin

Pred 14 dnevi
Rovena Gusho
Rovena Gusho

Sara Antonela te degjeneruar goje shpuze mendje femije hipokrite

Pred 14 dnevi
B13 Team
B13 Team

Sikur sara me jaminen ishin armiq🙄😂😂😂fucking hell sa fake jan

Pred 14 dnevi
Lori Vojko
Lori Vojko

HIQINI DHELPRAT SE E FLLIQET EMISIONIN OOOOOO TCH

Pred 14 dnevi
Mergim Gashi
Mergim Gashi

Kush mendon si un qe:Bora eshte e dashuruar ne Mevlanin apo un jam tull krejt???

Pred 14 dnevi
Lorisjana Kaloti
Lorisjana Kaloti

Oooo idiote femer ooo antolela

Pred 14 dnevi
Adelina Coka
Adelina Coka

Do shof bishtalecin tim esht me interesant MOODDDDDD🤣👑

Pred 14 dnevi
Bunajmin Shabani
Bunajmin Shabani

Bravo Rinian

Pred 14 dnevi
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare

Shyqyr o Arjan qe u zgjove, se kishim kohe qe e prisnim kete reagim. Nuk mbahen keto “ tre mosketieret “ 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Pred 14 dnevi
Goca Shqipetare
Goca Shqipetare

Une kam qene kunder Antoneles “ since day one”... thjesht na e peshtirosi gjinine femerore

Pred 14 dnevi
Kica Nebi
Kica Nebi

Ne pjesen e 3 te takimit e dalloi thithjen ne qaf kjo karja 😏😏😏

Pred 14 dnevi
leonida ajazi
leonida ajazi

Pak me te shkurter duhet ta kishte vesh fundin Antonela😂😂😂😂

Pred 14 dnevi
Fatjon Coli
Fatjon Coli

Ato 3 goca po e prishin emisjonin

Pred 14 dnevi
Fatjon Coli
Fatjon Coli

Llum i shqiperis jan ato 3 gocat nxirreni mor jasht se jan flliqesina edhe jan shemulli keq

Pred 14 dnevi
Μαρια Μετα
Μαρια Μετα

ARJAN SA SHUM ME PELQEN KUR FLET!!!!!!! ♥️👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻 Sara Antonela Jasmina femra me koti nuk kam par ne jeten time !!!!!!! 🤮🤮🤮🤮🤢🤢🤢🤢

Pred 14 dnevi
Klevin Resuli
Klevin Resuli

Kushe e vuri re ne minuten 41:19 arjanit I kalone nje mize ne koke 😀

Pred 14 dnevi
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj

55:29 presori shpjegon mesimin un e nderpres me pas i kerkoj falje presorit edhe e nderpres prap dhe keshtu dal me shqelma jash

Pred 14 dnevi
S P
S P

E.more blerim po ma qon mallin e gomarit te babes gjysh. Edhe mundohesh me gramatik hahaha fol more blerim čisti ship hahahaha

Pred 14 dnevi
Najsi Boraku
Najsi Boraku

👍🏻

Pred 14 dnevi
Erlind Elezaj
Erlind Elezaj

Shikoni min 45:23 🤣😂😂😂😂 po i ha menderja se ka fshir mir

Pred 14 dnevi
Sy Kaltri
Sy Kaltri

Bravo Mevlan sa Bukur i Tha Qepe 🤣🤣

Pred 14 dnevi
OSI Moeller
OSI Moeller

Obobo Jazmin,,,, Antonela,,,, Sara na hapen barkun 🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮👌🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 14 dnevi
Kujtim Krasniqi
Kujtim Krasniqi

Ju jeni Tmerri Shqipris Tmerri

Pred 14 dnevi
Θωμα Κονδιλι
Θωμα Κονδιλι

E me Bora ca problemi ke ti. Llumi i shoqerise Shqiptare jane keto Shembull per tu shmangur.

Pred 14 dnevi
S P
S P

Princ i leshit te pshurrsha kulturen tane qe kaske duhet ndonjera nga gocat te hyn ne kok me at mikrofon. Kok bosh qenke meore kali...

Pred 14 dnevi
OSI Moeller
OSI Moeller

O bobo Antonela sa idiote obobo 😂😂😂😂😂

Pred 14 dnevi
Epabazuar
Epabazuar

Kjo antonela flliq shkodren se ne i majm vajza e i edukojm persmari po kjo ska pas bab per njat ka dal kshtu

Pred 14 dnevi
Epabazuar
Epabazuar

Me e rrit vajzen me e ba sa i pel edhe me te dal kare nga mend e kokes veq antonelen kam pa

Pred 14 dnevi
Alexa Kasa
Alexa Kasa

Kush e dgjon tqeshuren e jasmines ne cdo situat 😂

Pred 14 dnevi
Background video SK
Background video SK

Pershëndetje miq Çudi UNË prisja ndonjë sub nga ju Megjithatë, ju mirëpres Jeni të mirë ju🙋‍♂️👍👁👈👈👈👈👈

Pred 14 dnevi
tsiou tsiou
tsiou tsiou

Ti Sara mos kujto se Jan budallenj djemt ti tallesh ti surrat mute

Pred 14 dnevi
blina k
blina k

Princi bravooooooo

Pred 14 dnevi
Kristi Grizhaj
Kristi Grizhaj

Bravo Riniani...

Pred 14 dnevi
Daniela Daniela Pana
Daniela Daniela Pana

Kush nuk e ben dot lidhjen e pamjes se aristeles nga prime ku eshte shfaq per here te pare dhe tani Ps.vajza me e mire e emisionit

Pred 14 dnevi
ariela elmazi
ariela elmazi

Riniani shume djale i vendosur eshte treguar, s’ka pse lepihet kot me nje femer.

Pred 14 dnevi
Muja Curri
Muja Curri

Jav kalli zemrat Atdheu.i lumt vendasit tim nga kosova po pse jeni xheloz oodjem Jepnja doren Atdheut se asht facer vlla mosubani xheloz ju djemt se pomdoket qe dotju bahet kancer Atdheu Respekt

Pred 14 dnevi
Ritvan Rrapi
Ritvan Rrapi

Nje gje se kuptova une, gjithe keto cuna bosa, per 3 femra qe tallin b..., ne emision.

Pred 14 dnevi
Genève Suisse
Genève Suisse

O Giljan dhe jo vetem ti por te gjithe djemte ne studio,mos beni si ju thone keto laraskat e shemtuta fallco pamja (jo natyrale por te bome)fallco sjelljet vec rrugacerine kane te veten keto.Hajde ketu te une ta shoh mire shenjen Sara dhe Giljani I shkon,jo Giljan kush eshte ajo te urdheroj ty 'eja ketu'te shohin shenjat e veta ato se duket kush jane kur flasin,ne sjellje,gjestet qe bejne..jane shume te ulta.

Pred 14 dnevi

Naprej

UŽAS U AMERICI, DONALD TRAMP NAJAVIO HAOS!!

0:52

NIKA ZORJAN - ZATE DOVOLJ (Official Video)

3:57

good morning 2.0

0:51

good morning 2.0

Life of Boris

Ogledi 225 tis.

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021

1:49:10

UŽAS U AMERICI, DONALD TRAMP NAJAVIO HAOS!!

0:52

NIKA ZORJAN - ZATE DOVOLJ (Official Video)

3:57

good morning 2.0

0:51

good morning 2.0

Life of Boris

Ogledi 225 tis.

Introducing AirTag | Couch | Apple

1:09

OTVORIO SAM ROCKFAM FABRIKU!!

8:01

OTVORIO SAM ROCKFAM FABRIKU!!

Dex Rock

Ogledi 374 tis.

Customizing a JUMBO Nesting Doll Set

17:44

Customizing a JUMBO Nesting Doll Set

Moriah Elizabeth

Ogledi 2,5 mio.