E papreçedentë;Ana e parë braktis studion pasi i jep një shuplakë Fatjonit-Përputhen, 20 Nëntor 2020

 • Objavljeno Pred 14 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 55:41

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

kolim jone
kolim jone

🎶🎵Jo nuk dua ta pranoojjj ta pranoooj Po po e pranoj: mua takimi sotem me pelqeu 🤷‍♀️🤭😅

Pred 4 urami
Qazim Bryli
Qazim Bryli

Ariani osht shum gabim ktu. Me prek ne kok , hund , ball etj. Femrat jasht e kishin mar si shaka. Jo me ik si tha ariani

Pred 7 urami
Poor Boi
Poor Boi

49:18 Nigga what, if the roles were reversed he'd be in jail, the double standard is so unintelligent.

Pred 7 urami
Poor Boi
Poor Boi

Sa e shemtuar kjo Ana mor lal

Pred 8 urami
kolim jone
kolim jone

Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

Pred 4 urami
Pellumb Lamce
Pellumb Lamce

Bora duket sikur do me e pallu vet fatjonin

Pred 10 urami
Pellumb Lamce
Pellumb Lamce

Fatjon hallall plako bish pate te drejt qe the ske konkurenc kur shikon kta tarak e tjer aty duhet me ardh vet aty me pat pak gar 😀😀

Pred 10 urami
Ramona Zulfija
Ramona Zulfija

Hahahahah 🤣🤣

Pred 12 urami
Kledi Deliu
Kledi Deliu

I kaloi ishi

Pred dnevom
Mariana Ristani
Mariana Ristani

Shumë të drejtë ka Fatjoni . Ana po t'a kishte pëlqyer aq shumë Fatjonin nuk i merte çunat me radh dhe u vinte ngjitur . Por do shikonte m tepër Fatjonin dhe do respektonte disi ato që Fatjoni nuk pranon . Kur e pëlqeje aq shumë mundohesh tja fitoje zemrën m shum.

Pred dnevom
soiung toiue
soiung toiue

Nese fajoni vazhdon me ket ritem me melisen do behet me femij jo pas 3 viteve por pas 9 muajve😂😂😂

Pred dnevom
lali NINJA
lali NINJA

0

Pred dnevom
Kejt Hitaj
Kejt Hitaj

Ana 1 je yll

Pred dnevom
Melisa Hamza
Melisa Hamza

gjynah ana be🥺

Pred 2 dnevi
soiung toiue
soiung toiue

Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

Pred dnevom
Art Mozart
Art Mozart

Ana e pare ose ana plake kokre kudres

Pred 3 dnevi
Fahrije Zeqiraj
Fahrije Zeqiraj

Fatjoni e meritoi ja beri mire

Pred 3 dnevi
Suela Lleshaj
Suela Lleshaj

Po si ka mundesi që asnjeri ne atë studio nuk tha asgjë kur ajo ja fut ne shpullë dhe te gjithë e justifikojnë që është e lënduar...Po ta kishte bërë ne nje shtet tjetër do e kishin përjashtuar nga emisioni jo me te durojnë romanet pa pikë lidhje nga celulari I saj javët ne vazhdim....

Pred 3 dnevi
Arben Thanasi
Arben Thanasi

As 😂😂😂😂😂😂

Pred 3 dnevi
Bujar Balla
Bujar Balla

Ky ishte takimi me super qe une kam pare bravoo le te cicirojn zogjte tjere 🇦🇱

Pred 4 dnevi
Gazibaba texas banda
Gazibaba texas banda

Qfar durimi keni ooooo njerz kap gjuje direkt oo vlla

Pred 4 dnevi
Wissal Mokhtari
Wissal Mokhtari

I wish i can understand what they talk

Pred 4 dnevi
Bardha Pllana
Bardha Pllana

Ju kujtoj fjalet e ish te dashurit qe ja kish folur te njetat fjalet si fatjonit edhe kjo ishte arsyje pse kjo reagonte kshtu jom shumm e bindur .

Pred 5 dnevi
seiom jvony
seiom jvony

Andi nga aktor eshte ber regjizor,meson te tjeret si te aktrojn hahahahahahha bravo andi m'pelqevi!

Pred 5 dnevi
Cimi Arifaj
Cimi Arifaj

Emisjon Kurvash🤦👎

Pred 5 dnevi
Erjon Broshka
Erjon Broshka

Bravo

Pred 6 dnevi
doire aintu
doire aintu

Bravo shyqyr o Melise qe tregove si behet per vehte nje djal. Rrini ngrohni vezet ju tjerat

Pred 6 dnevi
seiom jvony
seiom jvony

dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me

Pred 5 dnevi
mushkonja __al
mushkonja __al

O ana o zombi

Pred 6 dnevi
Weak Gamer
Weak Gamer

Sa marketing te vdekur qe beniii, kot fare

Pred 6 dnevi
twentyten pilots
twentyten pilots

Kjo Ana Si Xhisiela Maloku

Pred 6 dnevi
twentyten pilots
twentyten pilots

@doire aintu mos fol me buke ne goje se ketej nga fundi ste marr vesh

Pred 6 dnevi
doire aintu
doire aintu

Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

Pred 6 dnevi
Anita Klara
Anita Klara

Asigjo spo marim vesh ashtu si flisni ju me zhurm flet njeri hyn tjetri🤮🤮🤮🤮🤮😂😂🙈🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Pred 6 dnevi
Monica R
Monica R

Aj u knaq e ana ja bon vetit qefin

Pred 7 dnevi
Monica R
Monica R

Kopi ana...Kaj kaj...🤣🤣🤣

Pred 7 dnevi
Monica R
Monica R

U knaq fationi...a nun esht kjo shejë e nje mashkujt qe te adhuron?

Pred 7 dnevi
Lirijana lira
Lirijana lira

O fation pse anen eshikon aq shum ai mashkull qe shikon ne sy ai dashuron edhe melisa nuk.tupershtatet ty as pak ana esht njefemer shum. Ebukur ka nje karakter te fort osht sinpatike me ebukra der vajzav 🙏 ishall don zoti bashkohuni me anen 🙏🙏

Pred 7 dnevi
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

Pred 7 dnevi
Ximi Shala
Ximi Shala

Fatjonit shum pe dojn po spe shprehin

Pred 7 dnevi
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Oh, i want it! :)

Pred 7 dnevi
Wilde wilde
Wilde wilde

Ana ka te drejte, Melisa eshte una botta e via.

Pred 7 dnevi
diedon_rmd
diedon_rmd

Fationi si sillet ashtu ne kamera me melisen po ky pa kamera gjdo dit ben gjithqka Ana sikur te isha ne mendjen tende nuk do ta kisha diskutuar ket tem dhe .

Pred 7 dnevi
Diana Osmenaj
Diana Osmenaj

Melisa është e rrahur me vaj e uthull. Dhe los me pamjen exsaj. Po një gjë tha me mënd Ana Që fatjoni e shikon si mjet sejsi Nelisën jo se ka gjë aerioze me të.

Pred 7 dnevi
Arion Dyli
Arion Dyli

Na ka shemtu vleren e shkodres perzoten ...phyt melis je femer jo loder per meshkuj bravoo

Pred 7 dnevi
Lian Bruna
Lian Bruna

Aktrojn e knaqen😂😂😂

Pred 7 dnevi
era Cuka
era Cuka

Fatjoni :melises cfare ke.fatjoni, prape ra ne dashuri e shkreta:Melissa,ooo dashuria e syve qe te pellcasin😂😂😂

Pred 7 dnevi
era Cuka
era Cuka

Melissa ooo trafte pika👆

Pred 7 dnevi
Clash Kings
Clash Kings

Sme pelqen fare *Melisa* me duket rasti i veriores qe zbret ne Tirane dhe behet 100 here me e dalur se Tiransit. Shume e pakaperdishme me duket sjellja saj me thene te drejten. Sidomos nese marrim parasysh qe vec ne televizor e kishte para paraprakisht. 🤮. As Ana sme pelqeu. Mu duk idiotsi ajo qe tha qe femres i shkon te perkedhelet. Perkundrazi ne nje mardhenie asaj nuk i shkon fare te beje gjera te tilla se mashkulli shqiptar dihet qe ka 'seder' e 'burreri' te tepruar. Mendoj qe Ana e ka tepruar me perkedhelite e saj. Melisa po krijon opinionin me te keq te mundur te publiku, ndersa Fatjoni gabon rende por deri diku justifikohet se me te vertete A- ai eshte larguar nga Ana dhe B - po sillej sic sillej Ana. Nese Ana kerkon tolerance ndaj sjelljeve te tilla ndoshta duhet te shikoje si ndjehet tjetri kur e vendosen ne ate pozicion. Gjths nga te gjithe me pak me pelqen Melisa, dhe jo pse eshte me e reja po zero permbajtje dmth. Me duket femer e lehte. Dmth nese e pelqen dike morri fund cdo gje pak rendesi kan te tjerat ajo e dorezon veten per cdo gje. Nejse ketyre suksese ne jete se sme duken sjellje normale ato qe bejne aty.

Pred 7 dnevi
Dani Hx
Dani Hx

Shumica e juve qe kommentoni ktu sen nuk dini per dinamiken mes Anes dhe Fatjonit. A e dini ju qe me vertet ka Fatjoni hala interes per Anen, por mundohet te ben jeloze Anen me sjelljet dhe fjalet te tij? Ana eshte nji super vajzë dhe ky cuni e din kete, keshtu qe per ta mbulon interesin i tij, ky vepron ne kete menyre katastrofale. Ai bertit “jo nuk e dua Anen” “nuk kemi asgjë me njerin tjetrin” por une e shoh ne syte e tij qe ka hala nje interes per Anen. Dhe kur Ana flet ai i jep asaj vemendje ma shume se sa i jep vemendje Melisses. Dhe nese nje djal nuk te do, ai nuk shkon tek ti per te kerkuar edhe nje shuplak nga teje. Mire a pate Arjani “po luajn nje loje erotike”. Sic qysh ka than edhe Fatjoni ma heret - sikur maca me minen - qashtu e kan kta dy lidhjen med njerin tjetrin.

Pred 7 dnevi
Dani Hx
Dani Hx

Dhe dua te them qe Ana nuk duhet ta lejoje kete loje e Fatjonit. Ma mire eshte per të qe te kete fokus ne nje djal tjeter aty se sa ne nje djal qe vepron keshtu siq ka bere Fatjoni deri tani.

Pred 7 dnevi
Muhamet Begu
Muhamet Begu

Kjo Ana vdes per Fationin edhe sdi si tju ofrohet per ta prek e gjuan shpulle vetem.per ta prekur po mos mu bej kishe un se Fationi eshte yll djale larg na ty

Pred 7 dnevi
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Kush nga ju gjat takimit Melisa-Fation, me shum ka par fytyren dhe reagimin e Anes sesa vet takimin?

Pred 7 dnevi
Blerim Shehi
Blerim Shehi

Mevlanit i duhen llafet k** m***

Pred 7 dnevi
Hip Hop Shqip
Hip Hop Shqip

Po ca thot ai ke minuti 35:15 qenke qir mir mashallah se se kuptova😂😂

Pred 8 dnevi
Yllka Bajrami
Yllka Bajrami

Ana si Nora Istrefi

Pred 8 dnevi
twentyten pilots
twentyten pilots

Si Xhisiela Maloku

Pred 6 dnevi
wnnalis cioov
wnnalis cioov

e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

Pred 7 dnevi
Albina Rushiti
Albina Rushiti

Nivel me te ulet te femres qe tenton te marre vemendjen dhe perputhjen me nje mashkull permes provokimeve si Melisa nuk kam pare ndonjehere! Turp per te.

Pred 8 dnevi
SpeedManga Tv
SpeedManga Tv

Luani hengri pellemen e luaneshes- tha Beart Tigri duke qeshur.

Pred 8 dnevi
Sami Bojaxhiu
Sami Bojaxhiu

Bora mos qaj ti pse iku ana.mos fajso fatjonin se jan ne perputhjen ktu jo perplasjen.me dhun sun mer fatjoni mos ja inponini

Pred 8 dnevi
bilisha coli
bilisha coli

Perlat e Andit sot: 1.Ne takim te pare pyetet a ke vlla a ke moter 2.Kur i thot Eminit ik cohu se ta futa me karrige😂 3.Ja futi me dack 😂😂

Pred 8 dnevi
bilisha coli
bilisha coli

Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

Pred 8 dnevi
Era Era
Era Era

Me pelqen shumm❤️❤️💋

Pred 8 dnevi
bilisha coli
bilisha coli

Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

Pred 8 dnevi
Shofim production
Shofim production

Me t qeshur me t ngjeshur

Pred 8 dnevi
Shofim production
Shofim production

O ky andi o lot fr

Pred 8 dnevi
bilisha coli
bilisha coli

Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

Pred 8 dnevi
Jesmina Kata
Jesmina Kata

Fatjoni I hedh chokollate ne pantollona Melises. Melisa:Do mi paguash kto Fatjoni : suspanc😂

Pred 8 dnevi
Brian Clash
Brian Clash

I kan qr tu u kap pr uj nuk e di dmth pr ca e kan hap si emisjon un gera par esht q e shof dh mdha pershtypje shum tkeqe un nuk e shof mo

Pred 9 dnevi
Mevluda Kuliqi
Mevluda Kuliqi

Melisa eshte e vetmja qe prish emisionin ketu

Pred 9 dnevi
Swiss Decor Pacolli
Swiss Decor Pacolli

Un per vete as ni het nuk e kisha pranu ni mashkull qe nuk ka qene i dashuruar. Me qen se as ni fjal nuk nuk i besoj arjonit. Ska mundesi qe ni njeri ska qeni dashuruar. Nese nuk dashuron nuk e din as ndjenjen e xhelozis. Kjo eshte mendimi im. Arjoni shum antipatik.. edhe plus qe luan keso loja budallafta me vajzat. Se kisha lejuar kuuuur

Pred 9 dnevi
Izet Visoqi
Izet Visoqi

37:18 hahhaah Fatjoni😂😂

Pred 9 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

Pred 9 dnevi
soniyu ziuy
soniyu ziuy

Kush e vuri re ne fund reagimin e Bores kur e pyeti Melisen per zgjedhjen e rradhes dhe tha Fatjonin, sikur doli nga skenari 😜

Pred 9 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te

Pred 9 dnevi
Shkurte Zholi
Shkurte Zholi

50:50

Pred 9 dnevi
Hulk Unforgivable
Hulk Unforgivable

Like comment per ti cjerrur masken Emisionit edhe Bores: https://www.instagram.com/p/CHyPOHmlK5C/?igshid=9xs7r0fzdap2&fbclid=IwAR16HBQ3xvzYMaFkmWP1Or-JeBmaU0wns-NxcjCBNvMdMHNen1wj0Zp9TYc

Pred 9 dnevi
soniyu ziuy
soniyu ziuy

Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

Pred 9 dnevi
kozi kozeta
kozi kozeta

Vk per mendimin tim jeten e ka ne dore cdo njeri,jeten ben si te doje njeriu, ose kafsha ne jemi njerrez si puna e kazmes dhe lopates ne qoftese e kuptoni besoj se cdo njeri qe e lexon kete mesazh besoj se e ????????????✌✌✌✌✌👉👈👉👈👉👈👍👍👍👎👎👎👏👋

Pred 9 dnevi
Michaili Ndresa
Michaili Ndresa

Po Melisa Fatjoni ka derdh lot per nje femer,sidomos si pune jote ka derdh lot kkk...ju ka mbush k... Me lot plot Melise

Pred 9 dnevi
Z. Z.
Z. Z.

Fatjoni esht Boss hahahha 👏

Pred 9 dnevi
Soinas Doyi
Soinas Doyi

Bora:anna ka dal nga ambjentet e topchanell🤔 Andi: PO Emini 🤔😲🥺😍🥰🥰

Pred 9 dnevi
Brisilda Brisilda
Brisilda Brisilda

Nje shuplak ishte pak per ate mashkull fallco ai eshte njeri i neveritshem duket qe ne fytyr 🤮

Pred 9 dnevi
robert bardhi
robert bardhi

Iku dhia nga emisioni perqihen.

Pred 10 dnevi
chding zuure
chding zuure

Melisa shiko mos te BEJNE budallaqe për hir te dashuris qe ke per Fatjonin duhet te ndryshosh dhe t'a duash shum se t'a kam zyly ato gocat vazhdo me Fatjonin 🌷🌟

Pred 10 dnevi
Soinas Doyi
Soinas Doyi

👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

Pred 9 dnevi
Cristos Karazo
Cristos Karazo

Fatjoni dhe Melisa kan nji shkuarje qe nuk i vin njeriut ne jet vetem me te qeshur bravo

Pred 10 dnevi
Mimi Be
Mimi Be

53:47 Andi hallin tek Emini 😂😂😂 Andi: A iki dhe Emini apo

Pred 10 dnevi
D K
D K

Kaka qfar shuplake.😂😂😂 Sa shum i ka dhimt fatjoni meti tu kesh😂😂

Pred 10 dnevi
D K
D K

@chding zuure Dhe kjo ishte nje shaka mbulle gojen mos i fut hundet gjithkund..

Pred 10 dnevi
D K
D K

@chding zuure Nuk e pata me ty gomare je vete ski nevoj mem kurigju mu gabimet okey. Bye

Pred 10 dnevi
chding zuure
chding zuure

ajo do burr e zor ananje gomare

Pred 10 dnevi
saimir topllari
saimir topllari

ANES IKANE DALE TANGT EKA GOJETFLS

Pred 10 dnevi
Chichu Rosie
Chichu Rosie

Melissa ik Ana duhet te vjere kete dua.❤Ana

Pred 10 dnevi
mariza rrushini
mariza rrushini

Ateher per punen e fatjonit ai perfitoj prej rastit qe melisa e pelqen me ba xheloze Anen edhe ne kyt qellim me e lan me kuptu qe "Ana e paska pas gabim" por gabimi asht te Fatjoni sepse pamvarsisht te "tmetave qe ka Ana" ai sikur te ishte shum i interesum te Ana nuk i kishte ba pershtypje ajo pjes sepse ai e din qe Ana ka simpati tmadhe per te ma shum se per krejt djemt qe ka dal ne takime. Fatjoni asht vetem tu ba drama por kerkush nuk asht i verber me kuptu por per kete pun ne po ndjekim perputhen edhe ti njofim me mir te gjith. Sa per at pun Ana asht 1 femer shum e fort qe don me tan zemer edhe qe po e lendove ajo vazhdon me pas te njetat ndjenja per dike.

Pred 10 dnevi
ledi bekteshi
ledi bekteshi

Nn

Pred 10 dnevi
Bona Ami
Bona Ami

Jan jeloz 🤣🤣🤣 let te plasin bum tja bejn 😅

Pred 10 dnevi
Dafina Puci
Dafina Puci

Te largohet Ana fare nga Perputhen se nje femer shume mashtruse ça i duket vetja saj nje femer fallco e mendjemadhe

Pred 10 dnevi
Vjona Vjona
Vjona Vjona

Deri diten e bene flasim 😂Si qeshi ai fatjoni me plak😂

Pred 10 dnevi
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj

Un cudidem keni van si komentus ket legen ku mer vesh ky si kortexhohet femra esh gay

Pred 10 dnevi
Ornela Cajka
Ornela Cajka

DRAMA this is what I want

Pred 10 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

Fatjoni: hape cik telefonin tani. Ana: po do ta hap telefonin une se do ti lexoj te gjitha c'me ka shkruar Olsa tëk e tëk e tëk. Arjani: O çu kenaqem 🤣🤣🤣🤣

Pred 10 dnevi
Sokoli Ergi
Sokoli Ergi

Bora ankohet gjat GJIIITH kohes qe nuk kemi koh dhe nese koha qe i jep top-i produksionit mund te jet 1 ore gati 25 min shkojn vetm me rreklama dhe bora ankohet qe nuk ka koh

Pred 10 dnevi
Antoni Gura
Antoni Gura

💤💤💤💤💤💤💤💤💤💣💣💣💣💣💬💬💬🗨🗨💬💭💨✌☝️🤏🖖✌👍🤞☝️👋🗯✌🤟👋☝️🤏🖖👆🖖👆☝️👋👏✌👍✌👎🙅‍♀️🙎‍♂️👩‍🦱🙋‍♀️🙎‍♂️🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙆‍♀️🧏‍♀️💁‍♂️👴👩‍🦳🤦‍♀️🙎‍♂️🙎‍♂️🤦‍♀️💁‍♂️🤷‍♂️🤷‍♀️💁‍♂️🙇‍♀️👴🙎‍♂️🙅‍♂️👩‍🦳🙋‍♂️👩‍🦱🤷‍♂️💁‍♂️🤷‍♀️🙇‍♀️🧏‍♂️🙇‍♀️🙅‍♀️👩‍🌾👨‍💻👨‍💼👨‍💻👩‍🎨👩‍🌾👮‍♀️👨‍✈️👩‍🎤👩‍🔬👨‍🚒👨‍💼👮‍♀️👩‍🎤👮‍♀️

Pred 10 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

Pred 10 dnevi
Mobishop Bisa
Mobishop Bisa

Melisa je shum e mir te lutem ma Ban ni pershendetje

Pred 10 dnevi
chilliwttff04
chilliwttff04

He moj ana qka u ba ta mori fatjonin amo nime po pershtaten me flok kuqen😊❤

Pred 10 dnevi
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

Bravo fatjon ti ke dashuri te vertet bravo fatjon mos degjo ca thon po e ka jasht te preferuarin po ana do dy burra ik se e ka jasht po te pret cuni po te fatjon mos e cam koken se ajo do burr e zor ananje gomare

Pred 10 dnevi
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

Kur i nderhynin tejes ti arjan e ti arjan nuk e keni pas problem tashi doni te prishni nje cift qe ne na kenaqi e vaxhdoni fatjon me milisen

Pred 10 dnevi
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

Ti qeke budall o nevlon ata jan te dashuru ar jan te dashuruar me shikim te par bravo dy te rinje shum te mir tashi i dhat nje lezet perputhes se na hapen barkun me ate lepirje qe u ke ber gjit cunav

Pred 10 dnevi
Nazmije Sulce
Nazmije Sulce

Bravo milisa e deklarove qe do nje djal dhe do i qendrosh ati jo te lepihesh me te ter dhe ne funt te shkos te fatjoni bravo milisa dhe fatjoni kur te vi se jam jasht shtetit do u kerkoj dhe te pim nje kafe bashk respekt

Pred 10 dnevi
Angi Denaj
Angi Denaj

Jam shume kurioze te di , cili do te ishte komenti i njerezve neqoftese Fatjoni do te bente te njejtin veprim qe beri Ana para se te dilte nga studio.

Pred 10 dnevi
herolind xhaferi
herolind xhaferi

Ana

Pred 10 dnevi
Diana Bonnefoy
Diana Bonnefoy

Fatjonin e paska kap gripi kujdes korona do i infektosh te gjithe 😉😉

Pred 10 dnevi
Daniel Malis
Daniel Malis

opo kir u be dhe ky kamarjeri i peshkut ne fjer te bei pordh

Pred 10 dnevi
Marinela Taraj
Marinela Taraj

Ua u merzit shushka e iku .. 🤪🤪🤣🤣

Pred 10 dnevi
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT
UÇK-JA E DUKAGJIN-IT

PLASIII ANAAA PLASIII SHPERTHEUUU .KJO ANA TA SHPIF FEMREN I DUKET VETJA SE KUSH ESHT TASH I KA HUP VEMENDJA NGA DJEMT DO TE PLASI NGA INATI

Pred 10 dnevi
Bes Bau
Bes Bau

#SHQIPE FOREVER 👍👍👍👍👍👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱SHEMBULLI ME I MIRE SI DUHET TJET NJE SHQIPTARE🌹🌹🌹🌹

Pred 10 dnevi
Gara Enesa
Gara Enesa

Sa gjyna ana

Pred 10 dnevi
Rozina Tola
Rozina Tola

Me shkrui Arbri ke moomenti shpulles 😂😂

Pred 10 dnevi
Emra Lame
Emra Lame

Po serdhi ana ska me klikime ne youtube oke

Pred 10 dnevi

Naprej

Sol Yanım 2. Bölüm

2:08:15

Sol Yanım 2. Bölüm

Sol Yanım

Ogledi 482 tis.

Nucci - HAWANAE (Official Video) Prod. by Popov

2:23

ONE WORD INTERVIEW WITH BETA SQUAD!

13:18

ONE WORD INTERVIEW WITH BETA SQUAD!

Miniminter

Ogledi 1,2 mio.

shock - 21 | شۆک - ٢١

29:14

shock - 21 | شۆک - ٢١

Astera Group TV

Ogledi 125 tis.

Nucci - HAWANAE (Official Video) Prod. by Popov

2:23

ONE WORD INTERVIEW WITH BETA SQUAD!

13:18

ONE WORD INTERVIEW WITH BETA SQUAD!

Miniminter

Ogledi 1,2 mio.

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm Fragmanı

1:05

Bir Zamanlar Çukurova 74. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova

Ogledi 1,7 mio.

we just placed a $1,000,000 bet on this

10:41

Brak na nevidjeno // EP 72 // Milos i Jelena

55:06

Brak na nevidjeno // EP 72 // Milos i Jelena

Paparazzo Lov // DNK

Ogledi 117 tis.

It Finally Happened...

12:58

It Finally Happened...

JJ Olatunji

Ogledi 3,1 mio.

I Did Everything BACKWARDS For 24 HOURS!

13:57