Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 3 Prill 2021

 • Objavljeno Pred mesecem

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:49:10

  Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Programi i cili sjellë çdo javë histori frymëzimi, të njerëzve që ia kanë dalë edhe kur e kanë pasur fatin kundër; nëna të vetme; njerëz me aftësi ndryshe, që luftojnë kundër pamundësive të tyre fizike; familje që kanë dalë nga tragjeditë, duke ia nisur nga e para; fëmijë të mbetur në udhëkryq që kanë gjetur të vetëm rrugën e duhur; njerëz që kanë prekur skamjen pa humbur dinjitetin; ata që vuajnë nga sëmundje të rënda e që megjithatë luftojnë për një ditë më shumë... “Dua të të bëj të lumtur” sjell historitë e tyre, për t’iu treguar që nuk janë vetëm dhe që të gjithë bashkë mund t’ia dalim.
  Web:duatetebejtelumtur.top-channel.tv/
  Facebook: tch.duatetebejtelumtur/
  Instagram: duatetebejtelumtur_topchannel
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #DuaTeTeBejTeLumtur#TopChannel

ermal merkaj
ermal merkaj

xhensilen e dua

Pred 14 dnevi
ermal merkaj
ermal merkaj

sa veta mendojne qe xhensila eshte nje shqiptare e vertet

Pred 14 dnevi
Klejda Boci
Klejda Boci

Me nje baba te tille me mire jetim. Sepse keta femije nuk do jene kurre te denje te behen prinder dhe bashkeshorte te denje. Te rriten ne nje ambjent dhune dhe Ata do japin dhune. Te ndihmojne institucionet sociale me cdo kusht. Ne 2021 eshte e PA pranueshme nje menyre e tille jetese. Eshte e PA pranueshme qe shoqeria Shqiptare te kete te tille (meshkuj) e PA pranueshmeeeeeeeee. Duhet te bertasim te gjithe me te madhe. Stop dhunes ne familje. Stoppppp

Pred 17 dnevi
Ibadete Racaj
Ibadete Racaj

O nena lum ti qe ke rritur nje djale Luan,lum ti qe ke edukuar kaq mire dhe te ka bekuar zoti,bravo nena❤HEROINA Shqipetare

Pred 19 dnevi
flutura harizi
flutura harizi

O zot çfarë po na dëgjojnë veshët dhe çfarë por na shohin sytë, të shohësh një vajzë të re dhe të bukur pa një dhëmbë në gojë të vjen të vrasësh veten.😭Ato lotët e saj ishallah ja kthen zoti dyfishin atij njeriu që e ka shkatërruar si qënie njerëzore. I lutem stafit të Arbanës ti rregollojnë ato dhëmbë dhe shoqatave ta ndihmojnë sado pak ekonomikisht. Ajo ka nevojë edhe për strehim se 10 veta me një shtëpi ka të drejtë por ishalla zoti e ndihmon sot e përgjithonë, boll ka vuajtur. Ai ish burri është me fat që kjo vajza nuk është motra ime, se dritën e diellit do ta shikonte vetëm pak orë mbas rrahjes së parë të motrës.Se fëmijët për një prind vrasës nuk kanë nevojë se rriten vrasësa.

Pred 21 dnevom
Fani Papa
Fani Papa

Burrat shqiptar skane per tu emancipuar kurr injorant do mbetet edhe pse jeni ne vitin 2021.Jetojne ne mesjet akoma

Pred 24 dnevi
LINDA Grillina
LINDA Grillina

Shikimi i humbur i ksaj gruaje te re i fikur tregon sa ka vuajtur sa e dhimbsur ishalla redazione e ndihmon sepse eshte per gjynaf zotit 🙏🙏🙏🙏

Pred 25 dnevi
Livies BLG
Livies BLG

Oh bre moter shpirtin ma ke djeg me ket histori😢,imagjinoni djali 6vjec tu e rujt tek dera mamin qe te mos dhunohet nga MONSTRA,e qe per fat te keq ai qenka ‘’babai’,lus Zotin qe ti dali ne ndihme dikush e te krijojne nje jete sa me te mire per veten e femijet,se ket histori e percjella nga fillimi deri ne fund me lot😢

Pred 26 dnevi
Anna
Anna

Nga prinderit fillon cdo gabim i radhes ata jan ata qe nuk shikojn lumturine dhe cfr do femija. shumica degjoj kur thon pusho degjo burrin mos bej kshu...etj . Mos mendo kurr femijet pa njerin prinder nuk rritet. femija ka nevoje per dashuri dhe jo per nje familje poblematike. faji eshte i prinderve saqe nuk sillen me femijet e tyre si shok qe cdo gje me von te ken prb mund te ken kurajon te flasin me familjen e tyre por ne fakt ndodhe e kunderta keto femra qe rriten nga prinder te rrept asnjer nuk kan forcen qe te tregojn te verteten. shume gjynah per kto femra. vendosni ju per jeten dhe mendo per veten tuaj pastaj per njerzit per qark

Pred 26 dnevi
ermal merkaj
ermal merkaj

njerez xhensila i ka prindrit te ndare?

Pred 26 dnevi
Dorjana Veizaj
Dorjana Veizaj

Ju lutem reflektoni o meshkuj mos dhunoni femren stop dhunes..😭😭😭😭

Pred 26 dnevi
Eliona Qevani
Eliona Qevani

O zot sa kam qare zoti te ndihmofte e te dhente shendet 😪😪😪🙏🙏🙏🙏🙏

Pred 27 dnevi
Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir

Na vjen keq e ben e papasmja Arbana

Pred 27 dnevi
Fiqirete Oka
Fiqirete Oka

Stop dhuna

Pred 29 dnevi
Fatbardha Murraj
Fatbardha Murraj

Qe dhunom

Pred mesecem
Fatbardha Murraj
Fatbardha Murraj

Ta vrasin fare ate dyrsir

Pred mesecem
Fatbardha Murraj
Fatbardha Murraj

Bravo arbana je e pa pame te rujt zoti🙏🙏🙏

Pred mesecem
arbnora elezi
arbnora elezi

Ju lutem a Ka munsi me Ma dhan numrin e Mondes jetoi ne gjermani dua ti dergoi Pak Lek per Femit Ju Lutem

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

😍

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

Un jam edi un kur fiksohem fiksohem keq kshtu qe te du gjensila gelbi jam edi perndryshe me thrrasin

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

Edo vuan shumm per ty se gjensila je e mil edi nuk lun nga dhoma vet 24 or qe i perserit vidjot tua te gjitha kenget

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

Po zemra jeme gjensila un quhem edi gelbi te adhiroj syt ska minut e sekund qe largoj nga ty te du shumm qmendem pas teje

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

Luan😍te lumshin durt gjith ashtu dhe zery nga ky tuti. Bella 🤗🤩

Pred mesecem
Herr Bushati
Herr Bushati

A kan vdek Burrat e Gurres a prej ka asht e shkreta se na i boni syt e zemren cop. Gjynah e shkreta boah kur s’del ni njeri e ku nuk ka shtet me e var at bastard zoti e vraft at njeri.

Pred mesecem
Shqipe Thaqi
Shqipe Thaqi

Shumm i bukur allahi te gzoft 😊ty dhe familen tende💕

Pred mesecem
fatbardha Kodra
fatbardha Kodra

Kur e degjova këte histori me dhembti zemra 😭😭 o zot nuk paskam qen e vetmja femer , mu kthy historija ime mbas 7 viteve , nuk po muj as me shkru nga lotet 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 i mbylli syt e më duket si kur ndëgjoj veten time o zot o zot jepi fuqi e kurajo kësaj femre kaq të fort 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭 më falni se po ndij dhimbje të madhe kopja e jetes time qenka kjo 😭😭😭😭😭😭😭😭

Pred mesecem
Gjergji Malka
Gjergji Malka

🙏🙏🙏💫

Pred 26 dnevi
Shqipe kuq e zi
Shqipe kuq e zi

O kta e varaft i malli zot ate njeri qa ka prit e te ka ber me ket femer. O zot kalbi per ze gjallit kta kafsha... Rajmonda paq lumturin e gjith botes zemer vazhdo perpara e lej budalliqet e koti jeto lumturin tende me femijet e tu. Ju rujt zoti.

Pred mesecem
Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir
Ilir lamcja vip Lamcja suksese ilir

Rrespekte

Pred mesecem
Fidan Balija
Fidan Balija

O zot ju lutem per ata Qe i kan kushtet ndihmoni per te dimoni Se ka nevoj per gjth Qka me dhem shpirti Kur e e pash nje 26 vjeqare ne at gjendje zot ishalla i jep gjith mirat

Pred mesecem
sacrifice Sh. N. O 007
sacrifice Sh. N. O 007

Ka 6 vite qe ka ikur nana I'm ne boten e amshushme dhe sod po ne Ket moment ta kisha pran vetum nje sekon do me mjaftonte sepse me mungon shum 😥😥😥😥

Pred mesecem
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri

Mamir pa Baba se aj nuk asht Baba aj asht Kriminil e jo Baba aj duhet te Futet ne Biruc per Jet

Pred mesecem
scamma hops nehmer
scamma hops nehmer

Allahu Mallkoft zullumqart ka shum ksi rrugaqa 😥😥😥😥😥😥

Pred mesecem
Nora Marena
Nora Marena

Per shume Luanë, si ky djale ka nevoje Shqiperia. Tu priftë mbare o djalë e kjosh me shndet!!

Pred mesecem
Luan Qosja
Luan Qosja

🤗🤗

Pred 5 dnevi
Vela Lutfie
Vela Lutfie

Sa kam qar per ket histori mallkuar qofshin ato si prekin femrat me dor posht dhunës monda nuk te njoh por siper ke nje zot do te ndihmoj zoti si yll qenke sa kam qa per ket femer

Pred mesecem
blerina duraj
blerina duraj

Ça Kohe ka ardhur dikur hanim te gjith me nje tas e loznim aq bukur tani kjo kohe pfffff skam fjal😭😭😭😭

Pred mesecem
Giovanni Bianchi
Giovanni Bianchi

arbana llumi

Pred mesecem
valentina niculi
valentina niculi

Non si può tradurre in italiano mi sembra interessante la trasmissione ma non capisco

Pred mesecem
Durres Durres
Durres Durres

Albana e pa besushme tha kam 6vite martes joooo martes por tortura cnjerzore a ka shtet a ka zot ta fali ate kafsh vajza ka probleme te gjith aneshme zoti e ndihmoft se esht shum e re me fal po kam shkuar naj gje gabim sme lejn lotet te shof un jam e shokuar te lutem bej dicka per te jam e sigurt se kjo situat ka len gjurm te renda zoti te ndihmoft bija ime

Pred mesecem
FLUTUR QAZIMI
FLUTUR QAZIMI

Ata burra që trajtojnë gratë në këtë mënyrë mos bëfshin kurrë hajër zoti marrtë hak

Pred mesecem
Zeynep Kerellaj
Zeynep Kerellaj

Sa mka bae shum emusjone sa gjyna ooo zot sa kam qajt😭😭per kit grua shum d bukur nji burr trathtar e rrah gruen sa e tmershme inshalla oj moter zoti te ban te lumtur me thmit e tu e familjen tan Amin🙏🙏zoti te bekoft

Pred mesecem
Manjola Vatoci
Manjola Vatoci

Sa e mir qenke moj fatlume qe je ndar nga ai moster ! Kush ve dor mbi femren mos past Zoti meshir per te as kur ti dali shpirti . Njerez qe nuk krahasohen as me kafshet e egra se gjynah me ofendu kafshet . Paç fat e lumturi sebashku me engjejt e tu. Ata lot e at dhun qe ti ke perjetu nga ai njeri i pagoft me jet e mos ju ndafshin havalet nga jeta kurr. Ti dukesh qe je njeri pozitiv dhe i vuajtur por qe i vure kapak mirsis tende esht qe fole mir per vjehren dhe qe nuk ja humb te mirat qe ka bere per ty

Pred mesecem
Lira Gernecaj
Lira Gernecaj

Xhensila eshte super kengetare

Pred mesecem
L H
L H

Historia e pare ishte e dhimbshme, nje grua e shkrete ne duar te nje te semuri mendor ndersa e dyta fantastike, Luani shpirtin dhe karakterin sikur emri i tij. Zonjes i deshiroj nje jete te mbare e te mire me femijet e saj, shtazes dhunuese i urroj te mos merr ne qafe njeri tjeter ndersa Luanit i deshiroj shume sukses ta kete jeten dhe profesionin shume te mire ashtu sic eshte edhe vet. Edhe krejt ne fund, shume suksese kompanise Golden Eagle qe tregon pergjegjesi te madhe shoqerore dhe eshte shembull per bizneset tjera. 10 vite nuk pi pije tjeter energjetike pervec Golden Eagle !

Pred mesecem
Jeta Bu
Jeta Bu

O Zot, ma keputi shpirtin kjo nen kaq e re ne moshe dhe kaq e vuajtur 😢😢😢😢 Femra, mos e ulni veten per askend dhe per asgje, ju jeni me te forta se guri, mos u beni ur e asnje psikopati, mos lejoni tju shkatrohet jeta, shpirti, shendeti nga askush Fol, bertit me tere zerin qe ke, le te ndihet zeri yt ne qiell, mos e duroni dhunen verbale, psiqike, fizike, mos duroni ofendime nga askush Askush nuk ka drejt te dhunoj ty, askish nuk ka te drejt te ofendoj ty, askush nuk ka drejt te ben me lot Fooooorca, lere zerin tend te lire, te ndihet zeri yt per gjithcka, mos lejo te jesh e shkelur nga askush, mos u be kurban i askujt, mos rri me nje psikopat shkaku i nje mentaliteti te ulet qe kemi ne shqiptaret, mos rri per hatrin e askujt, e as per hatrin e femijeve te tu, me shume se gjithcka ka vler jeta yte Ik, mos rri, moooooos e blloko veten per askend. Ti ke vler, ti je forca e shpirtit tend, ti je bekim i cdo familje, ti je shtylla e shtepis. Mos duro, mos vuaj, mos u lendo!

Pred mesecem
Ligerta Kaja
Ligerta Kaja

jeni te papar por ajo qe nuk kuptoj eshte se aty vetem qahen e kerkojn ndime e jo per supriz pervec rasteve ekstreme

Pred mesecem
Pranvera Bejaj
Pranvera Bejaj

Edhe un kur shof kete sekuenc vetem qaj kam 14 muaj pa shkuar ne shqiperi kam len 4 femi kam ardhur per sakrificen e bukes se femijve te mi me mungoin por kshu esht jeta femra shqiptare esht gjithmon sakifica 😓😓forca femra shqiptare 🙏🙏🙏🙏🙏❤

Pred mesecem
d q
d q

Je shume e bukur me vjen shume keq per historin tende

Pred mesecem
Gentjana Hoxha
Gentjana Hoxha

Ai njeri nuk meriton të mbaj emrin njeri sëpari e jo më bashkëshort e baba.Zoti ësht I madh dhe secilit do ti japi hakun që meriton.I uroj asaj zonje aq fisnike e të vuajtur gjith të mirat e kësaj bote .Uroj me zemër që zoti të të shpërbleje për çdo lot e vuajtje qe ke kaluar,uroj të kesh jetën drit tani e tutje dhe behu e fortë sepse nuk ke perse të jesh e mërzitur, rri me kokën lart sepse je një heroinë e vërtetë .

Pred mesecem
Megi MegiZ
Megi MegiZ

Zoti i coft ne ferr meshkujt qe perdorin dhun ndaj femres. Ktej kerkojn femra te mira dhe nmomentin qe e kan nje te tille,ja cfar bejn tliget.Kriminela.Te semur mendor. Mezi ka me ju dal shpirti more te mjere!!!!

Pred mesecem
Sara Italy
Sara Italy

Shum prekse kjo pjes🥺🥺

Pred mesecem
Miqerem Mehmedi
Miqerem Mehmedi

Te dua gjensila

Pred mesecem
Fatimili Kel.gjyr2289
Fatimili Kel.gjyr2289

Nuk te duhet asgje nese nk ke nji zemer te madhe ,dashuria ,respekti per familjen edhe per vete esht cilesia me e madhe e nnji personi ..respektt

Pred mesecem
L M
L M

Xhensila ke bërë gjestin më te duhur për ket gocen e vockel nji Princesh e Mamit lum Mami per ty e Ti u befsh Goca me e pasur ne Shiperi.te uroj suksese pa fund zemra ❤️ vockel 🤗🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰😍

Pred mesecem
L M
L M

Te gjitha rastet histori ne vete qa vjen prej Zotit skem qa bëjm vetem duke kërkuar sherim. Por qa bejn njerzit e pa zemër kjo ësht bilion% e pa drejt.

Pred mesecem
L M
L M

degjova historin e Nënës për Çunin e verbër kom parë ni emision te Halil Kastrati nji 42vjeqe ka pasur te njejtin rast tash shikon bëni kontak me Halilin don Zoti dhe kti Çuni ti vie pamja e syve uroj te ketë suksese.

Pred mesecem
Ledjana Prenga
Ledjana Prenga

Flm per te gjithve qe me perkrahni ,ky eshte kanali im ju kisha lutur te ta pelqeni.

Pred mesecem
rosi
rosi

Zoti i mallkoft kto qe godasin femrat jan burracake jo burre shef zoti lart e i dite do mare hak

Pred mesecem
Luan Qosja
Luan Qosja

Ju falenderoj për përshtypjet e shprehura me komente pozitive. Qofshi mirë! 🤗

Pred mesecem
Ervin Hysa
Ervin Hysa

Shume keq me vjen

Pred mesecem
Eglantina Toku
Eglantina Toku

O zote o zote sa gjynahe zote e denofte me nje vdekje masakere ate qe ka cuare dore me kte femer kaqe te mire gruja eshte e pa mbrojture e shkrta

Pred mesecem
bardhi adriatik
bardhi adriatik

O zot si ka mundsi shiko si e ka ber vajzen 26 vjece sikur me qen 50 vjece pse mor prinder I jepni vajzat sikur I keni placka per ti heq nga shpia gjynah nga zoti pse esht kaq e padrejt kjo bot per femrat sa dhe nje qen I ndyr si ky ndyrsir ka rrisk zoti e mallkoft ishalla

Pred mesecem
bardhi adriatik
bardhi adriatik

O te mallkoft zoti ishalla ca I ke ber mor kafsh e ndyr e ke vra mor ndyrsir mor zot pse I jep zoti ktyre lloj kafshesh familje mjer femra shkret 😭😭

Pred mesecem
Vjollca Berisha
Vjollca Berisha

Kjo qenka 1 mosh me mua dhe 1 histori po thuajse njesoj me mua por une i kam dhen fund para 6 vjet shyqyr zotit tani shpresoj qe te ja dali edhe raimonda ta mundi friken dhe dhunen ndaj njerzve te till

Pred mesecem
Lum Berisha
Lum Berisha

Nje histori qe te rrenqeth,uroj kjo zonje e bukur te gjej paqen per familjen e saj 🙏🏻

Pred mesecem
Cim Basha
Cim Basha

Arbana bravo per emisionin me shume vlera. Nuk me pushuan lotet nga fillimi deri ne fund. O Zot ndihmoji njerezit 🤲😭😭😭😭

Pred mesecem
Ana Gjinaj
Ana Gjinaj

O zot skam fjal per kto vajza e nana Shqiptare qe dhunohen per dite,e spo ben asigja shteti. Kto jan vrasje me paramendim,kta lloj mostrash"burrash" duhet denim i perjetshem. Duhet te behen me shum nga keto lloj programesh qe te ngrihet zeri i femres Shqiptare 🙏🙏🙏

Pred mesecem
dylbere habili
dylbere habili

8

Pred mesecem
L M
L M

për bes te Zotit njerzit ne shipri nuk jon ne rregulla mendore gjdo kund ka dhun por jo ne extrem njerzit e shipris nuk kan njohuri me shpirtin e Jetën e tyre kjo arsye i ben te pa zemërt sidomos gjinin mashkullore

Pred mesecem
Kosova Kosiva
Kosova Kosiva

Wweweè

Pred mesecem
User User
User User

NGJARJET DHE HISTORITÈ E SJELLURA NGA JU NÈ KÈTÈ EMISJON JANÈ TEPÈR TÈ VEÇANTA POOOR TY ARBANA TU BÈFTÈ DITA NJÈMIJÈ PER SJELLJEN E MIRÈSINÈ TÈNDE .🙏🙏🙏

Pred mesecem
Lize Deda
Lize Deda

Brrava ke bere gjjedhjen e duhur mose u peno per kete gjjidhje vashdo rrugen e duhur brrava ALBANO KE SHPITR KE ZEMER TE MADHE

Pred mesecem
Tafil Dema
Tafil Dema

Ktij djali i mungon drita po vertet shpirti zemra dhe trupi i tij eshte i mbushur me drite

Pred mesecem
Vahide Ademi
Vahide Ademi

O bre shpirti pom djeget kur e ndexhoj bre zotit shpirti ju djegt ati

Pred mesecem
Liri Nito
Liri Nito

Arbana beni gjicka dhe ndimoni kete nene se ka nevoi per gjithcka

Pred mesecem
•blxck roses•
•blxck roses•

E shkreta sa gjyna 😭😭 ishalla jeton e lumtur me femijet e saj 😭😭😭

Pred mesecem
Leda Gabri
Leda Gabri

Sa e trishte kjo histori. Behen mire qe trasmetohen te Marin shembull vajzat e tjerat qe Duan te k jrijojne familje nese dhunohesh sistematikisht vitin e pare dije qe ate burre nuk ja vlen te besh femije se I merni ne qafe. Te pakten ne dite e some veshtire Mos te ket probleme e debate ama dy vitet e para jane me te bukurit ne jeten ne cift. Mesoni te mbroheni Mos beni femije direkt por njihni njeri tjetri shikoni nese tjetri eshte Gjysma juaj se jeta nuk eshte dy dite. Te uroj qe Tia dalesh ti je grua je nene ke forcen dhe motivin per te ecur prepara nuk ke nevoj per nje palo burre qe probleme e vet a psikologjike ja shfryn te tjerve. Divorci eshte e keqja me e Vogel Qe mund Te ndodh kur ka dhune Ne jete ka probleme dhe gjera me te renda. Ti ke nevoj per nje mbeshtetje ekonomik nje pune per te ecur para Burra trajtohni grate tuaj ashtu sic do donit qe dikush te trajtonte motren nenen tuaj

Pred mesecem
Ajet RUSTANI
Ajet RUSTANI

Bravo Arbana per ndihmen dhe kurajon qe ju jep.

Pred mesecem
All colors with Maida
All colors with Maida

Zoti i ndihmofte te gjitheve 🤲🏻🤲🏻❤️❤️

Pred mesecem
Cim Basha
Cim Basha

Sa grua e vuajtur, por edhe e zgjuar😢

Pred mesecem
Elvira Feta
Elvira Feta

😭😭😭😭shoh veten time para shum viteve ne kete zonje te nderuar 😭Te uroj gjith te mirat e kesaj bote, mbae koken lart dhe me lart per veten tende per femijet dhe familjen tende te dashur🥺. Kur mos beni gabim te mendoni per ti dhene fund jetes🥺duhet te luftosh per lumturin tende ne radhe te par (kete ekam nga goca ime e madhe) ➡️(mami po te jesh sado pak elumtur ti do na lumturosh dhe ne🥺) Jeta vazhdon dhe ka shum surpriza te bukura, lufto dhe jeto 😘😘😘😘🤞🤲🙏

Pred mesecem
Emira Emira
Emira Emira

O zot çfare monster qenka ai burre ! Si è ka katandis ket vajze ! Dhe vetem 26 vjeçe ! Kurajo zoti qoft me ty ! Paç vetem te mira nga tani dhe tutje! I Paç femijet me jet e shendet ?

Pred mesecem
Dafni Jakumi
Dafni Jakumi

Dhe bravo te Arbana dhe te gjith emisjonit Arbana esht nje shembull i mire per te gjith grate ♥️♥️♥️♥️

Pred mesecem
Dafni Jakumi
Dafni Jakumi

Shum keq me vjen po nuk jetohet dhe ne ate menyre . Dhe 10 kalamaj te kesh cohesh dhe iken . Sesht e leht por jeton tone sja kemi borxh askujt askujt.

Pred mesecem
Festime Fejzullai
Festime Fejzullai

Po a shikoni te gjith grat dhe fb skan nga xhelozia e burrit shtet a ka ktu

Pred mesecem
Festime Fejzullai
Festime Fejzullai

Zoti i dhasht driten ne rrugen e zotit kam qa per ket gru a ka shtet ktu te shkojn ta futin ne burg psikopatin

Pred mesecem
Katerina Eleni
Katerina Eleni

😪😪😪😪😪😪😪😪😪😪

Pred mesecem
Festime Fejzullai
Festime Fejzullai

Allahi i vraft burrata qe ven dor mbi gra

Pred mesecem
Mbo 2020
Mbo 2020

K7j

Pred mesecem
Florinda Ymeri
Florinda Ymeri

O zot sa e dhimbshme ,,,fajin e ka edhe familja qe si dergon vajzat ne shkoll per tu ber dikushi por I martojn te reja sa per ti hek nga shpija

Pred mesecem
R Pp
R Pp

O i malli Zot sa kam qar per kyt vajz E shkreta Zot ruja ata fmi e jepi shnet e forc e ti rris ata fmi Sa e bukur qenka e shkreta 🙏🏻😭

Pred mesecem
blerta bajrami
blerta bajrami

26 vjeceee eshte shiko si duket si 40 nga hallet dhe nga tortura😥😥😥😥

Pred mesecem
Marina Hoxha
Marina Hoxha

My ke put shpirti me te qar 😭😭😭😭😭😭oh Allah as gjuna ❤️ Mallkuar qofte ai mashkull

Pred mesecem
Jetmir Cani
Jetmir Cani

Cfar kafshe paska çen ai njeri ai duhet te jet ne burg dhe gjith ato si jan si ky njeri turp dhe per shqiptaret ce nuk ragojn ne keto situata

Pred mesecem
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

Sa djal i mbrekullueshem pavarisisht sproves me problemet e syve fliste ne nje menyr me te zgjuar se shumica e djemve te sotem qe kan sy e duar

Pred mesecem
Vanesa Harizaj
Vanesa Harizaj

@Luan Qosja 🤗

Pred mesecem
Luan Qosja
Luan Qosja

🤗

Pred mesecem
lena Sala
lena Sala

Krejt puna asht qe ska pas kjo gjynafi dikon me ja zbut kockat qenit iher , e jo dham ngoj mos me i lan po as gishta ndor e mos me fol edhe ma keq edhe nbanj mos me mujt ma aj me shku. Se kto lloj speciesh nuk jan as njerz e as kafsh e qata duhet me jua ...... me i var per kamesh ntavan e si ta hape gojen vec shkop turinjve me i ra qelbsir burr. Po fatkeqsisht shum prej ktyre bojn qysh gjejn se vec pak tut me pas kto lloj mutn e vet e tanin e hajn. Kerkoj falje per fjalorin po smuj me majt veten kur pe shof ket kukull qysh asht katandis prej tij.

Pred mesecem
Aleksandra Idilli
Aleksandra Idilli

Ta kapesh ate edhe ti thyesh jo vetem dhembet po hunden koken duart kembet e ta lesh sakat plehren qe e katandisi kshu vajzen. Po ska shtet se te kishte e kalbte ne burg ate vetem nga emisioni. Qe vdekt ishalla

Pred mesecem
Ermira Muslija
Ermira Muslija

Zoti i denofte njerizt te keqi 😭

Pred mesecem
hortensia #
hortensia #

Aman sikur 1 vit ti siguronit nje shtepi me qera Rajmondes ne Tirane ,SA të marre veten. Gjithe ai Top Channel u mjaftua me nje pale dhemb

Pred mesecem
Kastro Bitri
Kastro Bitri

Shum lindin meshkuj pak behen BURRA.Allah faleminderit qe me ke udhezuar ne Islam,Faleminderit qe me ke mesuar ne Kuran per Dashurin, kujdesjen e femres.Me mesove qe me i miri nga ne eshte ai i cili do dhe respekton NENEN e tij me mesove se xheneti im eshte nen kembet e Nenes sime.Me mesove se me i miri nga ju eshte ai i cili dashuron kujdeset,mbron dhe kujdeset per gruan e tij.Me mesove se nuk fitohet xheneti pa u kujdesur per motrat qe ti visitoj ata shpesh.Me mesove qe nese kam vajza dhe i rris ata me miresi dhe tregohem i dashur dhe i but te jap me te miren per ta deri sa te kthehem te ti,Allahu im Krijuesim im ti me ke premtuar Xhenetin.Femra eshte Bota vet.

Pred mesecem
Jonka Paloka
Jonka Paloka

Rajmonda beju e fort se zoti do jet me ty nje dit

Pred mesecem

Naprej

GJESTI - U HALITE

2:49

GJESTI - U HALITE

GJESTI

Ogledi 1,4 mio.

Luka Doncic (23 points) Highlights vs. Miami Heat

1:53

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Mars 2021

1:36:16

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 13 Mars 2021

1:50:26

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 20 Shkurt 2021

1:42:13

Dua të të bëj të Lumtur -Surprizë nga Rajmonda Bulku

43:59

GJESTI - U HALITE

2:49

GJESTI - U HALITE

GJESTI

Ogledi 1,4 mio.

Luka Doncic (23 points) Highlights vs. Miami Heat

1:53

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

39:20

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

Sidemen

Ogledi 4,2 mio.

I AM CORPSE HUSBAND

16:00

I AM CORPSE HUSBAND

jacksepticeye

Ogledi 1,8 mio.