Jasmina qan me ngashërim në studio, a ka rënë në dashuri me Andin? - Përputhen, 16 Prill 2021

 • Objavljeno Pred 26 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:02:57

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Arjeta Xhemaili
Arjeta Xhemaili

Po jasmina ka rënë ne dashuri me andin shum

Pred 6 dnevi
Mehmet Muhadri
Mehmet Muhadri

Andi Asht perj Peje a dini Qka thojna na tjere Ktyre perj Peje Runa Zot teje 😂😂😂😂😂😂

Pred 11 dnevi
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ah kjo dhelper dinake kjo jasmina

Pred 12 dnevi
Luan Kadrija
Luan Kadrija

kjo ledidada a hala eshtë ktu

Pred 13 dnevi
ILLYRIAN Warrior
ILLYRIAN Warrior

pse nuk jan dal sod dhe dje perputhen?

Pred 14 dnevi
Kralb Oz
Kralb Oz

Ky Mevalni „ S‘eshte puthur prandaj can“ phaaaaa fshatar i pares dore!!!

Pred 15 dnevi
Flora Gashi
Flora Gashi

O sa interosont qe osht

Pred 17 dnevi
Enso Dzika
Enso Dzika

fi

Pred 19 dnevi
-soy simp-
-soy simp-

jasmina car ju ke ber dhembeve, i ke pas kaq te bukur

Pred 19 dnevi
doire aintu
doire aintu

Like kush ka të njëjtin mendim me mua që edhe pse e dimë që emisioni eshtë i gjithi skenar prapseprapë e shofim cdo ditë 👇🤦

Pred 19 dnevi
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimo mino nino

Pred 19 dnevi
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Macja mimo mino

Pred 19 dnevi
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Mimon

Pred 19 dnevi
Merfi Oxa
Merfi Oxa

Fëmin bythe

Pred 20 dnevi
mandu & mochi
mandu & mochi

31:55 😂😂😂😂😂

Pred 20 dnevi
Avatoon_mucize
Avatoon_mucize

Sa me edukate qe eshte Lediana ja liroi vendin andit qe te rrinte ma jasminen dhe ajo te shkonte tek mevlani Respekte💝

Pred 20 dnevi
wnnalis cioov
wnnalis cioov

Mevlani ka shum te drejt per Olen👏👏👏

Pred 20 dnevi
xhuljano_230
xhuljano_230

O andi e thash dhe un m para 😂😂😂✌

Pred 20 dnevi
Luanesha78
Luanesha78

Mace me udhar veç sot kam pa hahaha

Pred 21 dnevom
Lorenci Shkodra
Lorenci Shkodra

Mevlani mbas 8 muajve arriti ta gjeje ne fund kurse te tjeret e gjejne per nje muaj

Pred 21 dnevom
Ges Mirdita
Ges Mirdita

2:25 te kafshon thot murati te kafshon macja ahhaha🤣🤣🤣

Pred 21 dnevom
bilinas mini
bilinas mini

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

Pred 21 dnevom
Hey There
Hey There

Jasmina out

Pred 21 dnevom
XdoriX Lyric
XdoriX Lyric

Kto t tjerat sa vijn behen me t bukura antonela ben te kunderten cdo dit me e shemtut😂🤡

Pred 21 dnevom
Νίκος Γαλαίος
Νίκος Γαλαίος

Jasemina e do andin vecem per letra qe te ngeci andej nga amerika, ca lidhje kan kta te dy qe pa u lidhur akoma bejn kshtu llogarite te lidheshin diten tjeter do ndaheshin duket djelli qe ne mengjes nuk kan pik lidhje per lidhjen e tyre esht thjesht mashtrim ose do te ngeci asimina per arsyje te tjera, O cuna ju thaft dora neqofte se harxhoni leket per kto sorrat

Pred 21 dnevom
kristi kristi
kristi kristi

Cke mo Mevlan pse shfryn kur thote Bora per takimin, kur ben ti tangerllik mos ngelte njeri aman...po e sigurove Ledjanen e ben pordhe tani.

Pred 21 dnevom
Algas Ura
Algas Ura

Ky i riu me tattu el dorado i shqiperis

Pred 21 dnevom
Suzana Lile
Suzana Lile

Thoni ndonje fjale positive more njerez .

Pred 22 dnevi
bocoy noiu
bocoy noiu

E vetmja Lediana eshte aty qe ka nje kultur dhe respekt ne nivel . I lumte

Pred 22 dnevi
Marsela Kore
Marsela Kore

Bitter i tharte thote truthara Jasmine!😂

Pred 22 dnevi
Klaus Nikolli
Klaus Nikolli

Vk

Pred 22 dnevi
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

😭😭😭😭😭

Pred 22 dnevi
ALBA_4_LIFE
ALBA_4_LIFE

Po kjo laraska qan pse esht deklaruar per Andin

Pred 22 dnevi
Natasha Cela
Natasha Cela

Skenar i rrathes 😏😏😏

Pred 22 dnevi
Mesut Kamberi
Mesut Kamberi

prek macen ene ha llelel

Pred 22 dnevi
Vlore alb
Vlore alb

Uaaa po kjo Antonela pse esht ber kshtu shum esht prishur😔 si ka mundesi!!

Pred 22 dnevi
Humor Shkodre
Humor Shkodre

1- Jasemini shume e serte, jo funny, llogarikerkuese dhe jo joshese. 2 - Andi ka gjete dike me te mire jashte se eshte distancu komplet.

Pred 22 dnevi
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

As te kafshon as te ha 🤣🤣🤣🤣😅

Pred 22 dnevi
Humor Shkodre
Humor Shkodre

Ai idioti qe thot pese here qe nje vajze eshte me e paraqitshme se nje tjeter ashtu si pa te keq. Cfare injoranti! Rip!

Pred 22 dnevi
Eleni Hakarepi
Eleni Hakarepi

Sa kot kjo Jazmina duket fare fallco ne cdo gje I beri dhurat vetes unaz gjasme ja beri Andi 🤮🤮🤮🤮 aty dukej qarte qe kjo e kish organizuar vete sepse skish pike emocioni 🤢🤢🤢🤢

Pred 22 dnevi
Me And me
Me And me

Kjo Jasmina po i ndalon Andit te pershendetet me njerezit bo bo sa e semure gjynaf e shkreta.Andi futja vrapit

Pred 23 dnevi
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ku te largohet ANDI dhe JASMINA nuk ka vleft ky program shikushmeria e kosovarve do te bie 1%

Pred 23 dnevi
bouytt guyt
bouytt guyt

ishte thjesht preteksi.

Pred 23 dnevi
Adi123
Adi123

B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's —L—o—V—e—S—e—X—..❤️⤵️ cams.downloadz.to !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,.💖🖤 在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。.說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味食物煮的時候 1618793350

Pred 23 dnevi
kevin reno
kevin reno

Lere fare ket Jasminen o Andi ,se nuk ja vlen ,femer stresuese 😂😂😂

Pred 23 dnevi
Fabio Llusha
Fabio Llusha

Asnjeri Murati: eshte femer apo meshkuj

Pred 23 dnevi
Gjergj Gilaj
Gjergj Gilaj

krejt pa lidhje sic16cvjeçare bejne jasmina edhe andic me te lodhe me kto skena si bejne me njeritjetrin

Pred 23 dnevi
Roland Kuka
Roland Kuka

Jasmina fake

Pred 23 dnevi
Administratori i pallatit tim - Your Voice
Administratori i pallatit tim - Your Voice

https://www.youtube.com/watch?v=JG8Gn351qsY

Pred 23 dnevi
healthy lifestyle
healthy lifestyle

nuk e di pse por Antonela duket sikur secilen dit qe vjen po plaket me shume

Pred 23 dnevi
Kristi Kristi
Kristi Kristi

1 minute heshtje per Jasminen qe kujton se bitter do te thote e tharte😚

Pred 23 dnevi
Silvia Kola
Silvia Kola

ANDI &JASMINA NUK KANE LIDHJE ME NJ TJ

Pred 23 dnevi
Esmeralda Kula
Esmeralda Kula

Shikoni shum PZ Jasmina Andi Aman se ju shikoj e vuaj e un me ju Andi e shikon me sy te dashuruar e Jasmina duket qe e do.nuk eshte pun lidhjesh kta duhen eshte mekat ti nderhysh do Perendia jan ter jeten bashk

Pred 23 dnevi
Bamby Bamby
Bamby Bamby

Sa koti kjo jasmina leshi, pa lezet një karakter kotiii fare pa lidhje 🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 23 dnevi
Naim Maloku
Naim Maloku

Emisioni i përputhen është emision i reklamave. Është për të vjellur se sa reklama bëhen në këtë emision. Nuk ka më lumturi për ta shikuar.

Pred 23 dnevi
Anisa Bardhi
Anisa Bardhi

Nuk i plas kujt per jasminen dhe kete emision koti like kush mendon si une👍😘

Pred 23 dnevi
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina qan nga xhelozia se mos ja mar Ola Andin dhe ben keto mashtrime qè ti ven nga afer po kjo dhe antonela dhe sara nuk jan per tè krijuar familje jan pikersht keto qè prishen familjen.

Pred 23 dnevi
Yugioh Duel Links
Yugioh Duel Links

Macja mbas kesaj video ka per tu bere e famshme xdddd

Pred 23 dnevi
Joni Xhafi
Joni Xhafi

Jasmina nuk e do Andin thjesht eshtè xheloze se mos ja mirte Ola kaq.

Pred 23 dnevi
adela kolaveri
adela kolaveri

Po ci paski bo ktij muratit e paski majt ne hekra deri tani

Pred 23 dnevi
Adelina Lina
Adelina Lina

Kjo jasmina mjeri burr kush te ket ose andi... boboo shum e komplikuer 🙄

Pred 23 dnevi
A U S T R A L I AL
A U S T R A L I AL

Lot korkodili jeni ber mu si slagat e rumanise ne mest te Anglise turp me gjith emisjon dhe top chanell ka ran shm posht si staff...

Pred 23 dnevi
Ana Bardhoshi
Ana Bardhoshi

Jasmina, posesive,e smure!!

Pred 23 dnevi
Perparim Pepshi
Perparim Pepshi

Mese ja din pikat e dobta jasmines pse nuk i ban tr lumtut anidi pom foket se edhe ti je pak sa arrogant.

Pred 23 dnevi
My tarara
My tarara

Jasmina -Antonela dhompira vertet. Gjith me filters. 🤢🤮

Pred 23 dnevi
Megi Ndoni
Megi Ndoni

Ky andi me jasemina jan kot me kot se kpt per ca rrin bashk

Pred 24 dnevi
kevin reno
kevin reno

Bravo Ola bej ,cfare ndjen mos I degjo kritikat fanatike te injoranteve ,por shko drejt Europe's mebmndje hapur 👍😊

Pred 24 dnevi
vbddfy euuyt
vbddfy euuyt

Sa keq ju kthye Bora Mevlanit. Ai thjesht donte me zbut situaten kur po qante Jasmina, po ju doni klikime e doni te zgjasni zenken e tyre idjote 😂

Pred 24 dnevi
Sadete Baba
Sadete Baba

Si e durin Andi kete debilen

Pred 24 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Me shum reklama se program naj keni shpifur ne reklama

Pred 24 dnevi
Besmir kajo
Besmir kajo

bravo murat shyqyr qe e le sindin se do te bente vetem shtres vlla

Pred 24 dnevi
Ardenis Gjoni
Ardenis Gjoni

Bora is bare forcing it with the fake couple andi jasmina

Pred 24 dnevi
Mili milion
Mili milion

Hahhahahahah jasmina dhe andi jan te mire 🥰🥰🥰🥰🥰🥰

Pred 24 dnevi
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

Me materialiste se jazmina nuk ka !

Pred 24 dnevi
Tullio Sanremo
Tullio Sanremo

O Murat mere Olen !

Pred 24 dnevi
Rosy Apple Kitchen
Rosy Apple Kitchen

Andi ka kuptu qe Jasmina don perkdhelur nga ai edhe per inat nuk e ben po ate gje. Por me kohen do ti qendroj besnik e ka thjesht provokim ne fillim per ta kuptu se sa eshte ajo per te. Dhe Andi fitoj ate qe deshi se ajo ju deklaru edhe pranoj qe ka pelqim dhe nuk e shef si shok. Ne kete histori kam kalu dhe vet te lodh shume ne fillim por me ne fund bije cdo gje ne vend sepse kan shume kimi

Pred 24 dnevi
Ermir Cenaj
Ermir Cenaj

Sa grada ke o Shefe.

Pred 24 dnevi
Drragoi1
Drragoi1

Bitter eshte e hidhur jo e tharët. Kjo Jazmina ben sikur ka bo nja 10 vrasje.

Pred 24 dnevi
InsaneGamer™
InsaneGamer™

ah kto rreklamattt

Pred 24 dnevi
Anita Ferhati
Anita Ferhati

Kush e kapi kur u thane emrat qe do zgjidhnin vajzat Antonela tha kush eshte shkruajtur kishte harruar ke i kishte thene olsa me zgjedh, as emrat Nuk i shkruajn vete 😂😂😂

Pred 24 dnevi
Griselda Doko
Griselda Doko

O bora kot I nxierni kto reklamat se njesoj I bejm skip

Pred 24 dnevi
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

P. S nje minute heshtje per “narcist” thene nga Bora.

Pred 24 dnevi
Miss Ashes to Ashes
Miss Ashes to Ashes

Nata e pare e dashurise-thote Arjani per Jasminen dhe Andin. Arjan, nata e pare e dashurise per ta, eshte nje kujtim i larget. Jane tek e disata...!

Pred 24 dnevi
hans entertainment
hans entertainment

Jasmina dhe andi jan t bukur per tu pa bashk po nk shkojn se nji mashkull don nji femer qe ajo ja rrit vetbesimin atij dhe me shum dhe jo me e ul

Pred 24 dnevi
doriana dedja
doriana dedja

Bitter dmth e hidhur oj jasmin,

Pred 24 dnevi
Erion Vrapi
Erion Vrapi

Genjen pra genjen

Pred 24 dnevi
Labby Not
Labby Not

Valla moj Jasmina qikjo asht “Karma” se lujte me Princinn veq per me bo xheloz Andin e tash kaj se shum mir po ta bon bitch ke marr ni leksion tmir njet 🖕🏻

Pred 24 dnevi
Leonard Brasha
Leonard Brasha

Jasmina o lot krokodili, po veprimet me atdheun i harrove

Pred 24 dnevi
I Sinqert për të Kritikuar
I Sinqert për të Kritikuar

53:29 Andi spaske faj qe tpaska nxan gjumi nket karrike...hahahahaha....

Pred 24 dnevi
TIRONSI FF FREE FIRE
TIRONSI FF FREE FIRE

Boni unlike ksaj robqiresh

Pred 24 dnevi
Pajtim Osmanollaj
Pajtim Osmanollaj

Jam 30vjeq dhe te them drejten ky andi vs. jasmina doren ne zemer me kujton adoleshencen kur isha 14vjec. Gjithsesi ju falnderoj qe ma kujtuat nje kohe te kahmotshme.

Pred 24 dnevi
Aaron Kastriot Iseni
Aaron Kastriot Iseni

Murati nuk agjeron, i ka menstruacionet.

Pred 24 dnevi
Petrit Deda
Petrit Deda

Jasmina nuk duhet gja dreqit.....

Pred 24 dnevi
Albanet Babacom
Albanet Babacom

Per zotin ky andi lopë e gjall total

Pred 24 dnevi
Email Zyrtar
Email Zyrtar

Kjo antonela eshte bo si Laura tek 100 vitrinat qe ska lon mashkull pa u q.

Pred 24 dnevi
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

hajt ola se ta kthen tjetra kta ke sigurt100%

Pred 24 dnevi
Liridona Jakupi
Liridona Jakupi

vjen tjetra ja kthen oles karma kthehet qka bajsh kthehet

Pred 24 dnevi
Genève Suisse
Genève Suisse

Ola pse e ke zerin si burre ??Na e shpife!

Pred 24 dnevi
Aferdita Zenuni
Aferdita Zenuni

Omg kjo xhelozi nga Jasmina eshte semundje se di moj vajz nuk kalohet jeta me ket xhelozi qe ke ti

Pred 24 dnevi
Elona Hoxha
Elona Hoxha

Po mendoj qe jasmina ka rene ne dashur me anidn❤️😍🥰

Pred 24 dnevi

Naprej

Teşkilat 10. Bölüm

2:09:02

Teşkilat 10. Bölüm

Teşkilat Dizisi

Ogledi 1,3 mio.

Ana Soklič feat. Perpetuum Jazzile - Amen (A Cappella Version)

3:27

Sidemen React to Sidemen Reddit

11:10

Sidemen React to Sidemen Reddit

SidemenReacts

Ogledi 1,5 mio.

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 927 tis.

Ana Soklič feat. Perpetuum Jazzile - Amen (A Cappella Version)

3:27

Sidemen React to Sidemen Reddit

11:10

Sidemen React to Sidemen Reddit

SidemenReacts

Ogledi 1,5 mio.

Old People Got Weird Products - JonTron

18:54

Old People Got Weird Products - JonTron

JonTronShow

Ogledi 4,6 mio.

I adopted a cat.

6:09

I adopted a cat.

jschlattLIVE

Ogledi 2,9 mio.

If Everything Was Like Among Us 9

11:58

If Everything Was Like Among Us 9

Shiloh & Bros

Ogledi 4 mio.

Brza pitanja za zadrugare (Ami G Show S13)

5:07

The Hero Tik Tok Needs

10:17

The Hero Tik Tok Needs

Cody Ko

Ogledi 1,7 mio.

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

16:51

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

JJ Olatunji

Ogledi 6 mio.

SAMO 1% LJUDI VIDI OVO!!

9:58

SAMO 1% LJUDI VIDI OVO!!

Dex Rock

Ogledi 328 tis.