Lot, përballje, puthje në buzë dhe zhgënjime, ndezin sot programin - Përputhen Prime, 21 Shkurt 2021

 • Objavljeno Pred 10 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:32:41

  Programi dating më i ndjekur në Shqipëri vjen të dielën mbrëma me ngjarje exclusive, të pathënat e javës , takimet, xhelozite, diskutimet, te ftuar, etj...Çdo të diel, nga data 3 janar, në ekranin e Top Channel.
  Autore:Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #PerputhenPrime#TopChannel

ALBI KOCI FILE TEMA
ALBI KOCI FILE TEMA

Μαnfund i dol fjala vllezerve lleshi plasi dhe dajaku😂😂😂jan super yje

Pred 10 urami
Zylfi Sadikaj
Zylfi Sadikaj

Data 28

Pred dnevom
Rimesa Rinesa_shala
Rimesa Rinesa_shala

♥️

Pred 2 dnevi
Laci 33
Laci 33

Ishalla nuk kthehet ai harbute ERI AI ESHTE GANGO

Pred 2 dnevi
Hotel Velkom
Hotel Velkom

Andi ,Atdhe respekt per ju shum me pelqeni te dy. Ju lumte per kurajen djem te shkelqyer. Bravo kosova jam me ju. Pse ska vajza nga kosova, me guxim vajza ndryshoni boten. Pershendetje per epinionistin, po harroj coronen me ju. Hvala.

Pred 2 dnevi
Hotel Velkom
Hotel Velkom

Po pres sot dua te kthehet ai djali eri e ka shpirtin te paster kurse emocionin impulsiv. Dua te prputhen mevlani me Ledijanen .Antonela te dua shum, pershendes te ghith te rinjt ,bravo per kurajon dhe deshiren per ndryshime. Ju lumt,faleminderit per kurajon.emision i bukur ju shof , ju ndjek nga mali i zi. Djemte te stilizuar vishen me bukur se vajzat. Djem te shkelqyer, bravo Juli bukur qe je ndryshe. Mevlan je favorit i im. Bravo MEVLAN, shembull je . Madheshtore

Pred 2 dnevi
Dren Morina
Dren Morina

Palim total nga Juli

Pred 3 dnevi
Anna Anna
Anna Anna

Ky mund te jet lexuhesi i madh i librave por duket qe esht thjesh nji debil

Pred 3 dnevi
Blero Duraj
Blero Duraj

Kto puthjet si pa shije dhe lezet. Arjani thot fjal me vend.. Ejo kto puthje kalamaqesh

Pred 3 dnevi
Marjo.
Marjo.

15:17 "Te ngrihesh, te ikesh, te kercenosh, jane te gjitha tiatro" -tha mjeshtri, shikoni pak perqeshjen ne 18:13. Nuk e di ku i keni syte e veshet ju o njerez, po ky gjate gjitheee kohes eshte perpjek tja ngeci dopjo gjashten Sindit, hiqet si viktime dhe vazhdon e perbuz me ironi dhe nuk mban pergjegjesi. Burracak

Pred 3 dnevi
Drane Gjergji
Drane Gjergji

Sindi ka arfhe te jape llogari apo te kerkoje llogari perseri nuk don mos e pranoni.

Pred 3 dnevi
Drane Gjergji
Drane Gjergji

Bravo Arjan Konomi po shpjegon shume drejt .Te lumte! je shume i mire!

Pred 3 dnevi
Drane Gjergji
Drane Gjergji

Ik moj sindi ti nuk din te jspesh llogari.

Pred 3 dnevi
Drane Gjergji
Drane Gjergji

O sindi ti a erdhe per te kerkuar falje spo te kerkosh falje?

Pred 3 dnevi
Ikra Saiti
Ikra Saiti

Kjo sindi nuk po din e as me ich as valle 😂😂

Pred 3 dnevi
keli zhuri
keli zhuri

Si i shkojne servilat mrapa

Pred 4 dnevi
Teuta Luka
Teuta Luka

Turp, turp turp te gjithe ju bulizuat nje 22 vjecare! Sikur po e kryqezonit...

Pred 4 dnevi
Anny Gjokhilaj
Anny Gjokhilaj

Badigarded e sindit lol 🤣🤣🤣

Pred 4 dnevi
Dona Rudi
Dona Rudi

Arjani u zhduksh se ske fjal me vend qe ofendon sindin turp 😡

Pred 4 dnevi
Jonida Balla
Jonida Balla

κ ευ ξδ νρξ τ βρητ β η ❤️❤️💋💋❤️❤️🇦🇱🇦🇱

Pred 4 dnevi
Ada Kasmi
Ada Kasmi

Ka arritur koha e 2021 edhe sindi qe esht nje vajz qe per moshen qe ka esht shum e zgjuar dhe me shkoll dhe fakti qe esht e vjergjer nuk vlersohet por nenvlersohet dhe ofendohet! Kush ka mendje ne kok e shokon shum qart se juljani esht nje "hippie" per ata qe nuk e din bomethenjen e fjales hippie munden te futen ne google hippit jeton neper qadra duke ber camping dhe duke pir hashash !

Pred 4 dnevi
e s
e s

Bora paska lexuar me ne fund komentet tona e i thote Arjanit flm.Bravo Bora po fute edhe Olsen ti lexoj ndonjeher te mar ndonje ide

Pred 4 dnevi
Xh. H
Xh. H

Të pafytyrë -tē pafytyra në krye me turpin e Shqiptarisë që po na shpalos të gjitha, Olsa 👏👏

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Ashtsex

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Me mbrojt

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Glückli

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Vellamoterbashkim

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Veqesesesenipluher

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Bota eshte

Pred 5 dnevi
Armend Bllaca
Armend Bllaca

moetren sindit 🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Punpapun

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Ejsidi

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Segzistonledhatime

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Gabimeat

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Gabimeat

Pred 5 dnevi
Isa M.
Isa M.

Sesh zakonisht

Pred 5 dnevi
Jonida Balla
Jonida Balla

ξεξτ βρητ η τη ηρ η τη μη τ η τη νηε η ή τη η ξεξτ ξεξτ βρητ η τη κτ η ευ ηρ βρητ βρητ Ν τη η ή ευ ηρ η τη κτ ❤️❤️💍💍❤️❤️💋💋

Pred 5 dnevi
Kujtim Kanani
Kujtim Kanani

Pravo juli

Pred 5 dnevi
Sara Italy
Sara Italy

Kjo sindi thot po' te njejten gje edhe pse ja shpjegon prap nuk kupton gje😂😂

Pred 5 dnevi
Hasani Bleron
Hasani Bleron

arjan konomi mkalli hahahahhaha

Pred 5 dnevi
Sara Italy
Sara Italy

Ksaj sindit i rroft shkolla po' esht shum kalama nga trut🤷

Pred 5 dnevi
Besa Qinami
Besa Qinami

o zot i madh po pse e merrni ket anen se me vjen me vra veten kur e shoh

Pred 5 dnevi
Ylli Bulla
Ylli Bulla

Une erdha te gjej nje shoqe jo te puth nje njeri per dite’bravo juli fjal me vend

Pred 5 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

Na e shpifet me Anen dhe shqipen. Emision I degjeneruar 😢😢😢😢😢😢

Pred 5 dnevi
Coco Jumbo
Coco Jumbo

Aman per opinioniste mos na i ftoni ma kto dy ordineret se e degjeneruat komplet si emsijon

Pred 5 dnevi
Lani lena
Lani lena

Sindi perversja e virgjer qe Ka fantazi seksuale me fatjonin i pelqen murati vlerson locon por don te zhvirgjerohet nga atdheu 🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 5 dnevi
Coco Jumbo
Coco Jumbo

Kur te pyten sindi cka te merziti me shum the vet komenti ti ke bullizuar me kete koment etj etj tani po na thua qe se kisha per komentin po per perversitetin nje koment qe e tha Arjan Konomi

Pred 5 dnevi
Coco Jumbo
Coco Jumbo

@abbsnn cose Pse mendon qe esht shume e mire.?

Pred 5 dnevi
abbsnn cose
abbsnn cose

Sindi eshte shume e mire

Pred 5 dnevi
Lani lena
Lani lena

E verteta eshte qe vajzat ishin yje kur PO kercenin

Pred 5 dnevi
Ben Beni
Ben Beni

Kur qesh krejt ironi dhe kjopuqrraxhije e ka ftyren si trans

Pred 6 dnevi
Matilda Moni
Matilda Moni

Sidi ke shum dret

Pred 6 dnevi
Erisa Qose
Erisa Qose

Kjo Aristela me mik do ket vajtur aty

Pred 6 dnevi
Albanian Blood
Albanian Blood

kush e vrejti 1:26:10 mevlani duke shiku mbrapa ledianen 😂😂😂😂

Pred 6 dnevi
Kralb Oz
Kralb Oz

Skenderbeu a Sulltani? Qka osht puna ktij Julit more ! Vazhdo udhto vlla, ta kisha pas lakmi e e jo ktu ku me shprehje e gjuhe urretje ne mnyre te ndersjellt!

Pred 6 dnevi
Sevda Berisha
Sevda Berisha

nuk po e kuptoj fare qfar don ana dhe shqipja aty ....ju lutem mos i merreni më në Perputhen

Pred 6 dnevi
mirela ismaili
mirela ismaili

ik moj Anna nuk u cua edhe gjuaiti Fatjonin me pdhemb

Pred 6 dnevi
Dt Lideri YT
Dt Lideri YT

.

Pred 6 dnevi
Arigona Kasaj
Arigona Kasaj

E kan qa

Pred 6 dnevi
Andi Tiron
Andi Tiron

Kjo o super perverse vari karse fare plenaxhija

Pred 6 dnevi
ermenisa feka
ermenisa feka

Pjesa me e bukur ishte kenga e vellezerve lleshi 😂😂

Pred 6 dnevi
Anton G
Anton G

Arjani ka shum te drejt, Sindin e ka mesuar mami ca te thoj dhe erdhi si zonje e bukur per tu folur kot per se koti, ky njeri nuk di te shjegoj te jam argument,kapet me gjera qe kane kakuar me jave dhe i kthen prape 100 %

Pred 6 dnevi
aola wili
aola wili

Kjo Sindi Eshte bere e pa durushme Si do gra te lagjes llafazane 😂😂Juli ja la see 😂😂I madhe je julo

Pred 6 dnevi
Valbona Nurcellari
Valbona Nurcellari

Sindi eshte shume e mire

Pred 6 dnevi
Anton G
Anton G

Sindi te gjithe e dime dhe ti e pare qe nuk ke per te dal me dike per tu perputhur. Vetem ke ardhur per show se te duket vetja shum e mencur ...te ze koka me ty. Hiqeni nga emisoni ju lutem 🙏

Pred 6 dnevi
Alb123
Alb123

O ana 1 zhduku nga perputhen ZHDUKUUU

Pred 6 dnevi
aola wili
aola wili

Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

Pred 6 dnevi
Sidorela sida
Sidorela sida

Kjo sindi ne vend ti kerkonte falje julit I kerkon muratit. Hej zot sa pa tru kjo 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Pred 6 dnevi
Megi Dapi
Megi Dapi

Sa shume shkon sindi dhe murati👫❤👑

Pred 6 dnevi
Gotshot 83
Gotshot 83

Ne qoft se sindi eshte vaj extra i virgjer!!! Un them se eshte koha per te nderruar vajin se i ka plotesuar kilometrat 🤣🤣🤣

Pred 7 dnevi
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar

Gjeja me e bukur eshte Juli Edhe Se si kercen ne 1:24:35 😃😃

Pred 7 dnevi
Ali Jaan
Ali Jaan

Virgjeresha na ka lodh trurin pz ik moj bjeri vjolines se na qan drrasat

Pred 7 dnevi
nairodMusic.
nairodMusic.

15:20 hahahahahah nuk te kam kercenuar thot sa e pa ftyr🤣🤣🤣 "A me njef mu se kush jam apo don me ta tregu"🤣🤣

Pred 7 dnevi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

Tju vije turp qe nga bora e te gjithe qe e detyruan te kerkoj falje me ngulm pa pike lidhje . Per nje emision shfrytezojne ndjesite e nje vajze. Dhe aman mos i nxirrni me anen1 dhe shqipen se si duroj dot me han internetin🤣🤣🤣

Pred 7 dnevi
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar

Aman per cfare e merni kete anan qe la nam ! Eshte per professionin e arjanit nje turp qe nje si Ana Te quhet e Te japi opinion Ajo grua eshte shume fallco Edhe me zi do Te duket e Te dali ne tv Ajo kembgullja falco e asaj e ben Te Padurushme ta shikosh

Pred 7 dnevi
Bleron Feta
Bleron Feta

Veq Arjani enman ket emisjon perndryshe per lesh babo

Pred 7 dnevi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

O arjan ate dite te debatit ishe ti qe the nuk ishte ne momentin e duhur batuta tani e ndryshon

Pred 7 dnevi
butrint beshiri
butrint beshiri

Arjani be like: hajdeni te baba

Pred 7 dnevi
butrint beshiri
butrint beshiri

Duhet me i pas katror me u shty me julin oooooo sindi

Pred 7 dnevi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

Jo cdo ofendim meret me sportivitet o arjan konomi kush te ka vene ty aty o zot na hapi barkun .... emision dashurie shpjegoja julit o zotri se nuk e di se ku ka hyre

Pred 7 dnevi
Mishtaku Eterinda
Mishtaku Eterinda

Ky Juli mund te ket shkolle e sa dush po pike respekti nuk ka per te kthyer nje pergjigje nje femre dhe ne kete pike nuk ka sindi fare faje kur se di sesi fuksionon emisioni o vlla cdo aty. Lereni ca mbroni julin se po e mbeshtet nje pjese e publikut. Ktu arjani ka fol kot pse kompliment eshte 5 apo 6 cuna ke dal

Pred 7 dnevi
X xx
X xx

Sindi ti je kare fare o juli o pasha je ipa par perverse esht se nuk di ajo cdo te thot fare

Pred 7 dnevi
Ina Bimbela Grijalva
Ina Bimbela Grijalva

Sindi esht shum e ndjeshme , lejeni gocen rehat ngelet tu e sulmuar Kot🥺🌝 Juli esht i cuditshme🙄🙄

Pred 7 dnevi
your dad
your dad

naten e mire te gjithve pervec atyre qe mbajn anen e julit.

Pred 7 dnevi
Amarilda Gjeci
Amarilda Gjeci

Kush e vuri re reagimin e Mevlanit në 1:32:41😂 Lot😂

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Dhe nji gje tjeter ,per boren shum respekt je e mbrekullushme per mu je prezantusja me e mir ,urime dhe suksese ne karieren tende...

Pred 7 dnevi
Moza Moza
Moza Moza

o Juli ti qenke tip ore bravo prz

Pred 7 dnevi
Korina Ymeri
Korina Ymeri

O zot pz edhe njeher te ngriheshin te putheshin e kisha thy s 10 na kan qar koken boboo heren tjeter te sjellin krevatin ne mes te emisionit fundi botesss🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤯🤯

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Ana je as

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Kjo sara eshte shum eronike ,je shum e bukur po mos I umb piket e tua

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Ana patriotia ime po me ben krenar me kete qendrim ,bravo ashtu te dua zemer je njish

Pred 7 dnevi
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever

Super

Pred 7 dnevi
Best Sisters Forever
Best Sisters Forever

♥️♥️♥️♥️😍😍😍😍😘😘😘👌👌👌👌🔥🔥🔥🔥🔥🔥👏👏👏👏👏👏👏👏

Pred 7 dnevi
Fatjan Basha
Fatjan Basha

O Sindi ik mi k*** femer rregjistrohu edhe nje her ne shkolle 8 vjecare se te nevoitet nje Rishkollim.

Pred 7 dnevi
Adriatik Diku
Adriatik Diku

Gjith kta bura me karakter nee thonjsa shkojn pas nje femer degjenerate qe ska len njeri pa ofenduar atje ne studjo lereni te shporet dhe MOS ijepni rendesi nje femre qe ska as dinjitet per veten esaj

Pred 7 dnevi
denis berberi
denis berberi

H

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Do ishte me I bukur emisjoni te kishte dhe djem nga jugu I shqiperis ,te me falin djemt e kosoves respekte ,

Pred 7 dnevi
Albany Akakaka
Albany Akakaka

Respekte Arjan konomi je shum I mir

Pred 7 dnevi
Stelio Tobli
Stelio Tobli

Kengetaret shum Mir me vin Mir qe shiptaret Jan bashk

Pred 7 dnevi
Rroni Rroni
Rroni Rroni

Kjo eshte e fort skenderbeu sullatni 🤣

Pred 7 dnevi
Rigel Hoxhaj
Rigel Hoxhaj

Iqeni kte sindin perzotin se do na beni me i ven flaken tpit se na cavet trapin me ket legene

Pred 7 dnevi
Esmeralda Murati
Esmeralda Murati

Bravo Arjan Konomi 👏👏👏👏 Mir ja bere kesaj debileje Sindi 🤢🤢🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 7 dnevi
Erza Ali
Erza Ali

Asnjona per darsem shqiptare😑

Pred 7 dnevi

Naprej

NASA’S Perseverance Rover’s First 360 View of Mars (Official)

1:01

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 27 Shkurt 2021

2:14:34

NASA’S Perseverance Rover’s First 360 View of Mars (Official)

1:01

"KUWTK" Final Season Begins This March on E! | E!

1:16

"KUWTK" Final Season Begins This March on E! | E!

Keeping Up With The Kardashians

Ogledi 1,9 mio.

Odgovaran na pitanja poznatih osoba

11:39

Odgovaran na pitanja poznatih osoba

Marko Vuletić

Ogledi 119 tis.

PRAVIMO TAJNU GAMING SOBU U STUDIJU !!

12:29

5 Valentines Dates For 5 Brothers

7:07

5 Valentines Dates For 5 Brothers

Shiloh & Bros

Ogledi 2,6 mio.

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

2:25

Godzilla vs. Kong - Official Trailer

Warner Bros. Pictures

Ogledi 66 mio.