Nauni përjashtohet nga programi! Lindita preket nuk mban lotët - Përputhen +40, 17 Prill 2021

 • Objavljeno Pred 25 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 1:05:36

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Dullo Latifi
Dullo Latifi

Ehh Sami e piqk none po qkien pidhet mas samiut

Pred dnevom
Klea Suez
Klea Suez

O Naum .....e do cunin shume?? Po nqs e do vertet shko bej dhe nje terapi te qetesohesh dhe te mesosh te respektosh femrat ....gjenah nena jote dhe grate ...

Pred 4 dnevi
Etleva Zeqo
Etleva Zeqo

Do ta lini te qete Naunin se keta bejne kurthe, te poshter jane

Pred 13 dnevi
elma muca
elma muca

Samiu shembulli me negativ I mashkullit shqiptar nje person qe ka kontakt me te duhet ti tregoje se nuk ngrihet kurre imazhi jot duke ulur imazhin e dikujt tj. Ty te rrofte pasaporta australiane se gje tj me vlere nuk ke per askend duke filluar qe nga femrat aty qe te servilosen per ate gje .

Pred 14 dnevi
Natyra
Natyra

O Zoti ju shkatrroft juve qe e fillut ket emision dhe ju qe jeni fut ktu, i shkatrrut femijet e juv familjet e juaja .

Pred 16 dnevi
jeta eshte istori noti
jeta eshte istori noti

Oooooo zot ky naumi 🙄🙄perzejeni kte rot se e dhjevi fare

Pred 16 dnevi
Nanny P
Nanny P

Me Stelen kur skisha dal në takime, samiun, të ishte mramti mashkull në bot nuk e kisha zgell. Armando të lutem dil pi emisionit ti ke ma te mira shansa jashta programit. Samiu si ato grat e vjetra naper dasma, fol keq për tjerët veten nuk e shikon. Stela nuk asht nifar femër që osht wow, po me sy se kisha shiku, e poshtër femër, dhe Samiu mashkull femër.

Pred 17 dnevi
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni

Qa ju desht ktij Samiut me fol per Naumin ne takim te vet 🤣🤣🤣🤣🤣 omg far budalle

Pred 17 dnevi
Mirsad Iseni
Mirsad Iseni

Wowww nje burr ne kete mosh si ky Naumi 🤮🤮🤮🤐 me ke tmerrua

Pred 17 dnevi
Asm 11812
Asm 11812

Ju pelqen sju pelqen juve. NAUMI ISHTE ME I VERTETI ATY BRENDA.. KTO JAN KARNAVALE KTU. BYTH SHURRAT

Pred 17 dnevi
Xale Ademi
Xale Ademi

Hhahhahha samiu ne jemi ketu tépuqemi

Pred 18 dnevi
fatmira pepa
fatmira pepa

Naumi dhe armando dy injoranta te papjekur ne ate mosh turp Sami bravo vec ti di ta trajtosh femren si mbreteresh 👍👍👍🙏🤝

Pred 18 dnevi
iamkida
iamkida

na hapet barkun me kete perputhen 40 na i shpifet sa kot q esht pzzz . veni perputhen e te rinvje me mir te shtunen se jan 7 vajza e ke idene me

Pred 18 dnevi
nertila carkanji
nertila carkanji

Aman kjo stela sa fallco esht puff

Pred 18 dnevi
nertila carkanji
nertila carkanji

ore ca ka pir ky dreq naun dreqi 🤣🤣

Pred 18 dnevi
Dela Ergos
Dela Ergos

Bora: Ke gje tjeter per te thene Naum? Naumi: Pershendes cunin ne Itali, Gabrielin! Puc babi!😂

Pred 18 dnevi
rivers
rivers

Loooot 😂😂😂😂

Pred 16 dnevi
dushi21
dushi21

Nauni je njesh te lumt raki

Pred 18 dnevi
Liku Likjano
Liku Likjano

Samiu esht me vari karsi aty flet per tjeret Kur nuk din ca flet vet bon si njeri I mir po as njeri I mir nuk quhet armando aq e ka kapacitetin po duhet rrespektu si tgjith

Pred 19 dnevi
Bee
Bee

nauni .mua nuk me pelqejn grat kur nuk mbajn fjalen jo me ti qe je burr🤣

Pred 19 dnevi
Minna Fati
Minna Fati

Se kuptoj cfr bejn duhet vi dhe gjyshet se u kan vdek burat dhe krkojn bure o emisjon ...ku...rv

Pred 19 dnevi
albguy111
albguy111

Dakort me te tjeret. Ky Samiu po me duket pak si pa lidhje: fillimisht, pse duhej te pergojonte ne restorant individet e tjere qe nuk ndodheshin aty!! Edhe ne studio pastaj, i hodhi benzine zjarrit. Shume e ulet nga ana e tij!!

Pred 19 dnevi
Avatoon_mucize
Avatoon_mucize

Une nuk e kuptojj kur Shqipja dhe Luljeta nuk dalin neper takime pse vine ne studio Ket nuk e kuptok

Pred 20 dnevi
Spiritual warfare
Spiritual warfare

Mendonin se do e mernin naumin per budalla . Po ja futi te gjithve naumi

Pred 20 dnevi
Paris
Paris

Trash trash 😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

Pred 20 dnevi
Keti Keti
Keti Keti

Sami flet me libra se ka piken e jetes dhe Armando shum cun I mire po duhet nje k... ti fut percarjen si Stela kokra barbones 🙂

Pred 20 dnevi
AL BL
AL BL

Stela eshte nje femer e rrezikshme kurse Samiu ra ne kurthen e saj dhe ju pa fytyra e vertet e nje te pa shkolluari dhe arrogant!!

Pred 21 dnevom
vali gjoka
vali gjoka

O cfare Genjeshtra loje e shpifur nga Lindita,aktore e deshtuar

Pred 21 dnevom
vali gjoka
vali gjoka

Samiu eshte tamam malok, dhe po luan te kulturuarin. "Fake" i neveritshem

Pred 21 dnevom
elton still
elton still

Lindita je shum person viktim shum Mir ta beri.

Pred 21 dnevom
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT

O i mjeri djali i ketij llapaqenit cfare babai paska

Pred 21 dnevom
Sanije Gächter
Sanije Gächter

Qetedy jeni fajtore me vidjon pepam dhe skish pese te larghej nNauni

Pred 21 dnevom
Fatmira Ago
Fatmira Ago

Moj gra nuk jeni femije qe bani keshtu juve nuk pate hajer nga burri pare do shihni nga i dyti thone mire burri i dyte me nzjerr syte

Pred 21 dnevom
Mela Mela
Mela Mela

Meshkujt e 40 jan disi te qemndu

Pred 21 dnevom
don Louis
don Louis

Kto qekan me keq se kalamojt jo me se adoleshentet kto qekan fmij fare 🤣🤣🤣🤣

Pred 21 dnevom
MONIKA KOS
MONIKA KOS

Arjane je fanastiko je shume i pregatitur se sipatho shume

Pred 21 dnevom
Tony
Tony

Edhe ju produksioni jeni cope cope, si kur behen skenari i teatrit me kuklla: Ditelindja e Pinokut. Lindita foli ca foli asnje mase nuk u more ndaj asaj, apo eshte femer ajo edhe te flas cte doje? Por mlre ti borebardha edhe Olta nuk e shikoni sa rreze e kulluar eshte Lindita qe me Oltin direkt i tha, o zemer ti? Kot pa lidhje. Me Naumin i fryte zjarrit kot, pse nuk e dhate kur ajo e ofendoj Naumin? Dhate vetem fundin edhe fillimin kur ajo tallesh me te. Kur ju bera video montazh ne instagram edhe youtube sju erdhi mire juve. Si o lejuat Samiu batakciun qe ne takim me Stelen shaj cunat? Shekspiri! Ketej thote jam besimtar edhe ketej e ke kopil i tha Mandit. Bravo Olta edhe Bora, nje Zero me Xhufke ke nga Fieri!

Pred 21 dnevom
Dorjan Sekseni
Dorjan Sekseni

Mir ja bere o naum . Tipik bure shqiptare 🤣🤣

Pred 22 dnevi
Mary K
Mary K

Ky Naumi qënka hëm qeros hëm fodull! Po ti nuk di të flasesh o derbardhë ! Intelekti i tij zero .

Pred 22 dnevi
Eris Alb
Eris Alb

Armando ja me i miri aty 👍

Pred 22 dnevi
agron hyskja
agron hyskja

po ci dun kto plakat e lodhme kta , kto nuk mbahen me hilace ne kte mosh , ma mir single sa kto baxhellet nena me femij te rritur shkojn ne program ,oj baxhelle po te kishit mend ju nuk lishit femit pa baballaret biologjik

Pred 22 dnevi
Rake R
Rake R

Naumi si ai xhuxhi mistrec tek borbardha

Pred 22 dnevi
Myrvete Beqaj
Myrvete Beqaj

Lindita ter dengla e ftoi per ta injoruar e provokoj pastaj bente si viktim ajo bente rolin e sindit e paprekur fare 😅😅😅😅

Pred 22 dnevi
Hodian Agolli
Hodian Agolli

Ahaha aman o te keqen iqi emocionet o GEY 🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 22 dnevi
gezim cena
gezim cena

ki Samiu duhet zhukur nga emisjoni ai qenga nje legen qe perdor ket lloj fjalori vete njeri qe nuk esht po nuk po marr vesh qfar lloj kafshe esht ki ftyr batanie

Pred 22 dnevi
Marko marko
Marko marko

Program i degjenerum

Pred 22 dnevi
Stridarns travtips 7
Stridarns travtips 7

Ky fare Nauni shifet qart qe ky sjellet si tinegjer i rruges por edhe di homosexuell!!!!

Pred 22 dnevi
Erjon Peca
Erjon Peca

Dhe Kjo linda nuk esht mir te provokoj dike para kamrave

Pred 22 dnevi
Celi Ramani
Celi Ramani

Narcizoid

Pred 22 dnevi
Kreshnik Veliaj
Kreshnik Veliaj

Ca jan kta lgbt-ra na e shpifen

Pred 22 dnevi
Serano Defranco
Serano Defranco

Kta 40+ qenkan me te paedukate se te rinjte tek perputhen

Pred 22 dnevi
Shake Gjocaj
Shake Gjocaj

Ky njeri koka psekopat duhet heqet njeri si ky.ky kurr ska me gjet gru as kund kush si rrin kti

Pred 22 dnevi
Serano Defranco
Serano Defranco

Sami qenke i papjekur kur thua une jom i lire te shpreh mendimin per dike tjeter, por mencuria eshte mendimi per dike tjeter , qofte mire a keq nuk tregohet, biles as cfare do te besh apo do ti besh dikujt. Plus Samiu me ate pergj qe tha Armandos me mua e ke kopil tregon qe Samiu nuk eshte ai qe duket plus duket mashtrues per femrat por me kopilin tregoi ftyren e tij vertet cili eshte .

Pred 22 dnevi
Berenika Budjaku
Berenika Budjaku

Stela mos ja fut Kot moj, shum mir e ka Armando sw je e ceket se te njoftwn dhe ty Materialiste

Pred 22 dnevi
Serano Defranco
Serano Defranco

Naumi skishte faj po ju po favorizoni femrat arrogante qe perbuzin nencmojn meshkujt si nje lecke, cdo mashkull sillet varesi te femres qe ka perballe. Kur ne fjalorin e Lindites nuk ekziston kultura morali edukata etika pse te naumi kerkoni fjalen Mirekuptim ?

Pred 22 dnevi
unik unik
unik unik

Mire ja ke ba o naum pz ... se femrat ja nisin tu ba si seksi...e fajin burrat pastaj...gjasme tu mbrojt femrat para televizorit ..

Pred 22 dnevi
Valentina Vladi
Valentina Vladi

Imagjino kjo është pasqyra jonë se popull😒

Pred 22 dnevi
Diana Naikolli
Diana Naikolli

Sami. Arianit i vjen anash

Pred 22 dnevi
Casa De papel
Casa De papel

O naun ceke person negativ

Pred 22 dnevi
Soni
Soni

Se po na ofendoni inteligjencën me Naunin🤮

Pred 22 dnevi
Soni
Soni

Naun i cop fshatar injorant, kapeni mor zhdukeni, mos e ofendoni personalitetin me kshu mostrash!

Pred 22 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Flisni shqip ,se dukeni me te vertete mos u shtirni ,ne kemi fjalet tona te bukura ,lodheni mendjen e mos kopjoni gjuhen e huaj se nuk rrisni vlerat ,po nuk i keni suksese 🙏

Pred 22 dnevi
Ola Φαντιολα
Ola Φαντιολα

Armandua duket njeri i thjesht i drejt dhe i sinqert. Tamam cun per te krijuar familje po eshte qynaf qe e ofendojn disa burraveca aty se vec burra nuk mund ti quash. Stela me Samiun si babai me gocen pa pik lidhje vec interesin shikon. Duhet te zgjedhesh dhe njeriun se me ate do dalesh e do ecesh rruges jo derr ne thes

Pred 22 dnevi
Danjel Ali
Danjel Ali

Po ky spaska pik lidhje me emisjon ky ben per me lop te dal ik mor bur se nuk jo per aty

Pred 22 dnevi
Diana Zelia
Diana Zelia

Pse kjo qelbesira bora pse si tha samiut që ishtë ofendim the i tha kopil kisha shumm respekr për samiun po sot e uli veten aty vetëm linda është zonjë grua

Pred 22 dnevi
Edi Rrushi
Edi Rrushi

🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 22 dnevi
Silva Gee
Silva Gee

He is ridiculous. So embarrassing... go home momma's boy 👦

Pred 22 dnevi
EDEN eden
EDEN eden

Keta i ka zene adoleshenca e dyte,pa perjashtim.Po keta me gjithe kete delikatese,xhentilese,komplimenta pa fund,do kishin mbajtur familjen e burrat e grate qe kane pasur me pare e jo te bejne si poete qe ne rastin e pare japin pergjigje te pamenduar,ofenduese.E shikoj thjesht per te pare ca behet por per mua nuk jane reale jo e jo por edhe familjare jo

Pred 22 dnevi
Santino Santi
Santino Santi

Cte ben pashaportate ben me te rendesishem te ben me te mir te ben te duan te gjith.

Pred 22 dnevi
jana ana
jana ana

Te degjosh moshen e priderve tan m ket fjalor Sa turp sa keq ee

Pred 22 dnevi
Juni Kulu
Juni Kulu

Ky samiu sa njeri i keq dhe robqir hah

Pred 22 dnevi
Pixie Veteran
Pixie Veteran

Edhe stela kush esht?

Pred 22 dnevi
Pixie Veteran
Pixie Veteran

Ore me tregoni kush esht samiu ca ka vesh? Se spo kam nerva te pres se po lexoj komentet

Pred 22 dnevi
Martin
Martin

Olsa cfare skenar skandaloz eshte ky moj cupe, Samiu del me Stellen edhe besoj se ti i ke thene atij qe tek dreka te filloj edhe te shaj Naumin edhe Armandon? Nuk je tek +14 por tek +40 moj cupe, apo nuk ta kane mesuar ne shkolle qe kete lloj skenari qe nuk behet. Samiu nga ana tjeter e uli shume veten me ato komente edhe ate kopilin qe i tha Armandit, Sheksperi nuk thote keshtu more djale!

Pred 22 dnevi
Jeton Bytyqi
Jeton Bytyqi

armandi shum njeri i vlefshem lum ajo gru qe e merr njeri duket i drejt i rrafsht pa asnje dredhi

Pred 22 dnevi
IMERI Astrit
IMERI Astrit

Sa her qe flet Samiu me kap dhimbja barkut si ata fmija qe recitojn ne klas te pare do ja ndrrojm wmrin engjellush do e thrrasin

Pred 22 dnevi
Mr. Morningstar
Mr. Morningstar

Naaauuuuuummmmm oh gjigand hahah Me ate zerin si bretkoz

Pred 22 dnevi
beyond infinity
beyond infinity

Sinqerisht +40 me pelqen dhe e shikoj me qejf, sidomos kur keto kenaqen me njeri tjetrin.

Pred 22 dnevi
Valbona Valbona
Valbona Valbona

Samiu nuk eshte i vertet..me besoni qe nga nje fjale e vetme tha fjalen e fundit..jam dakort se njerez jemi, dhe ne situata te ndryshme reagojme ndryshe nga ç'jemi...por Samiu nga nje poet me laps ne dor...ne fjalen e fundit ne mes te mijra teleshikusve.

Pred 22 dnevi
Erixhons Mahmutaj
Erixhons Mahmutaj

Nauni left the chat😂

Pred 22 dnevi
Valdano Lulaj
Valdano Lulaj

Ahahahha Armando vetem puthije..

Pred 22 dnevi
Valdano Lulaj
Valdano Lulaj

Ahahhhahaahh bravo Armando......

Pred 22 dnevi
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

Nje super skenar dhe kjo zyshaa vras mendjen ca lende jep

Pred 22 dnevi
Erselda Hakorja
Erselda Hakorja

Edhe skane turp qe qajne po te ishte per tqare mund te qahe ne shtepi Mos pretendo se do gjesh te duhurin ktu

Pred 22 dnevi
Tereza Vrapi
Tereza Vrapi

AJO SAMI QE THOT TI JANE THASHETHEME TI SJE ASKUSHI QE TE NXJERESH REZULTATE NDAJ TYRE NEGATIVE DHE POZITIVE

Pred 22 dnevi
Ervin shqyti
Ervin shqyti

Samiu .! don ta mbylli programin Ma 7 gra 😀😀😀

Pred 22 dnevi
Ervin shqyti
Ervin shqyti

A mendoni qe programi te titullohet .! "nje dit ne gjykat" 🤔🤔🤔😀.

Pred 22 dnevi
Brunilda Lazaj
Brunilda Lazaj

Po' kur eshte pergatitur ky program, nuk u kan filtruar a testuar kta bula legna, kshu nuk do futej as ne emision. Naumi eshte produkt klubesh lagjes te rendomta. Ish gruan e paska dash zoti shume qe e ka shpetuar nga ky anadollak pijetoresh.

Pred 22 dnevi
ualalabala bilohuuu
ualalabala bilohuuu

SAMIU SKUUUUTH

Pred 22 dnevi
Taqo Kola
Taqo Kola

Samiu👎👎👎👎

Pred 22 dnevi
Renaldo- Reni
Renaldo- Reni

Naumi e kuptoj lojën që i bën edhe bravo për reagimini, normal që njeriu i drejt nuk fiton kurr por të paktën nuk ra viktim aty 👍

Pred 22 dnevi
Dava May
Dava May

Bora nxjerrni nga programi se na shpifen 40+ shume llafazan ky naumi

Pred 22 dnevi
Dava May
Dava May

Me falni valle jeni ne pazare ju po beni me keqe si fmi kopshti hahahaha

Pred 22 dnevi
A. B.
A. B.

Unë për vete do isha çu dhe vetëm nji grusht do I fusja mu aty ku ngordh derri .

Pred 22 dnevi
A. B.
A. B.

Ej po hiqe kët gore burë ... boboboooo si ky kampjon kurrë nuk kam pas me e pa asnjëherë në Berat dhe gjithë Shqipërinë.

Pred 22 dnevi
darwiin
darwiin

E nxori me ne fund e samiu fytyren shume keq e ne sy te atyre femrave duket sikur i respekton po nuk u shpreh mire

Pred 22 dnevi
Erlin DEDEJ
Erlin DEDEJ

Nxirre edhe ate pallen armandon se nuk i punoka freksioni

Pred 22 dnevi
Monda Ag
Monda Ag

Samiu dhe Stela yje me pelqyen shume ishalla perfundojne bashke

Pred 23 dnevi
Monda Ag
Monda Ag

Lindita zonje

Pred 23 dnevi
Viva Girl
Viva Girl

Perputhen 🤮🤮🤮🤮 mbi 40

Pred 23 dnevi
Jibrail
Jibrail

samiu esht flori 24k

Pred 23 dnevi

Naprej

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

3:05

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

LaLiga Santander

Ogledi 1,5 mio.

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 927 tis.

Episodi i plotë - Dua të të bëj të lumtur, 8 Maj 2021

1:49:24

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

3:05

Highlights Real Madrid vs Sevilla (2-2)

LaLiga Santander

Ogledi 1,5 mio.

Nekdo je diplomiral o... MENI?!?

14:19

Nekdo je diplomiral o... MENI?!?

Marko Žerjal

Ogledi 29 tis.

I AM CORPSE HUSBAND

16:00

I AM CORPSE HUSBAND

jacksepticeye

Ogledi 1,8 mio.