Nuk e prisnim; Andi kërkon mbylljen e marrëdhënies me Jasminën - Përputhen, 21 Prill 2021

 • Objavljeno Pred 21 dnevom

  Top Channel Albania

  Trajanje: 55:35

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Kur flet Ledjana o Zot sa gomare eshte ,sa e ceket pa' nivel fare po fare .......

Pred 2 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Andi qenka burre ,me Zor nuk rrihet me Jasminen tekanjoze ,te beje klipet Zoga ,ujku e njeh ujkun 🤣🤣🤣🤣Jasmina xheloze e semure

Pred 2 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Sara shume sakte e ke thene ,Andi u nxitua ,se nuk eshte dashuri ishte pelqim 🌼🌟🌹

Pred 2 dnevi
Dhurata Zeneli
Dhurata Zeneli

Pse moj Bora ,do rrine me Zor bashke Andi si burrat e deklaroi ,me mire se te luajne bashke ,i lumte Andit i sinqerte ,suksese🙏🙏

Pred 2 dnevi
Hekurim Ibrahimi
Hekurim Ibrahimi

Ky ka qene qifti nr 1 ne program

Pred 11 dnevi
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi

Like👎

Pred 12 dnevi
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi

Like

Pred 12 dnevi
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi

Like e

Pred 12 dnevi
Majlinda Ilazi
Majlinda Ilazi

Andi dhe jasmina

Pred 12 dnevi
nieooj gotoy
nieooj gotoy

kryesore dhe perfundimtare ..

Pred 8 dnevi
whorebag000
whorebag000

Andi dhe Jasmina jan te dyt fajtor, te dy kan ego te medha. Ta kishin ulur pak dhe te mundoheshin ta kuptonin njeri tjetrin do ishte me mire.

Pred 12 dnevi
nieooj gotoy
nieooj gotoy

Andi.Mervlani ma i miri

Pred 8 dnevi
whorebag000
whorebag000

Jasmina 🥺 kur i tha qe eshte e dashuruar 😢 💔

Pred 12 dnevi
qopoy dnon
qopoy dnon

Sapo joe Biden mori vendimin qe jasmina nuk pranohet ne amerik 😂😂😂

Pred 12 dnevi
bukurije maholli
bukurije maholli

Kjo diona fona sa e mori andin ne muzike jasmina e xhelozon mor se e do e do e andi do heq deklaraten a kam te drejte?🥺😔

Pred 12 dnevi
besi gashi
besi gashi

öhhh u knaqt e hajt mu puth jeni puth po lu perputh jo hahahahaha e fort ke qikjo

Pred 13 dnevi
Daily Things
Daily Things

Emision fispredhe

Pred 13 dnevi
qopoy dnon
qopoy dnon

qarti ooo

Pred 12 dnevi
Dark Fantasy
Dark Fantasy

Jasmina.. just another girl that can't take accountability

Pred 14 dnevi
Festona Haliti
Festona Haliti

Sa idiot Andi

Pred 14 dnevi
ANDI KRASNIQI
ANDI KRASNIQI

Pse nuk i qitni emisjonin

Pred 14 dnevi
Mirela So
Mirela So

Po kur tha bora ai qe terhek deklaraten pezullohet nga programi. Po tashi a do pezullohet Andi??

Pred 14 dnevi
QAZIM Byreku
QAZIM Byreku

Sara esht ber si mushke xha beqos me ate truko e ato flok haha

Pred 15 dnevi
dcoog anml
dcoog anml

jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣

Pred 15 dnevi
dafina qeriqi
dafina qeriqi

Ledjana.Jasmina ma e mira

Pred 15 dnevi
dafina qeriqi
dafina qeriqi

Andi.Mervlani ma i miri

Pred 15 dnevi
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi

Andi shume I drejte mirpo mirpo nje fjali eshte ne fillim...njera ne mjedis te fjalise...kurse e treta ne fund..jasmina shume precise mirpo duhet te kuptoje se mashkull eshte fjala kryesore dhe perfundimtare ..

Pred 16 dnevi
Rock girl
Rock girl

jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣

Pred 16 dnevi
Revange Absolut
Revange Absolut

Me kte veshje qe ka bo jasmina na e shkrefi krejtve

Pred 16 dnevi
donald vogli
donald vogli

Ca kopili e coi afer dhe nuk i dha uje tamem heartbreaker sic tha vet nfillim🤣

Pred 16 dnevi
Rex le méchant loup
Rex le méchant loup

Pse nuk jeni transparent me shikuesit ,tregoni ku shkoi OLA

Pred 16 dnevi
Rock girl
Rock girl

nuk je shumë i menqur dhe jo vetëm ti por, 90 e atyre mashkujve në atë program aty hyjnë edhe Blerimi e shumë të tjerë. Shpresoj ta kam gabim unë e jo ti Andi.

Pred 16 dnevi
Maria Mariandoci
Maria Mariandoci

Juli bravo te qoft sa mire ka fol si gjithemone 🤝👏👏👏👏👏👏

Pred 16 dnevi
lena Krasniqi
lena Krasniqi

Andi me jasminen tndam Arian konomi : .... tipike e ekstraktit ska shance ska klimatike smund te jet ky takti etj etj Une be like : suad mytma bitin Suadi knej : Fc latta grupi ma i qarti ooo

Pred 16 dnevi
lena Krasniqi
lena Krasniqi

Kush pojav shkrun skenarin bre se me nderpreje spo ka qasie jo fol ti jojo ti kape linjen bedri merre hapin

Pred 16 dnevi
Vanesa Tufekchi
Vanesa Tufekchi

Sara si plakushe 😂

Pred 17 dnevi
antoneta hofstetter
antoneta hofstetter

Andi bravo, mos e humb llogjiken, mos u merr me funderina si ajo, te deshiroj te kesh fatin me te mire te ekzistueshem, me nje femer qe ka shpirtin e paster ashtu si e ke edhe ti

Pred 17 dnevi
kolim jone
kolim jone

E para her qe Antonela ka dhen nje opinion real!!! Meqe si paska vu syzet sod sqenka alergjike!!

Pred 17 dnevi
Bejevet
Bejevet

Kush mendon qe jasmina esht toksike ??👇👇

Pred 17 dnevi
Bejevet
Bejevet

Sara po na i ndrron floket si me ndrru corapet

Pred 17 dnevi
Albert Perkola
Albert Perkola

mo se ban andi tlutem

Pred 17 dnevi
kolim jone
kolim jone

Po vallaha

Pred 17 dnevi
Silvia Kola
Silvia Kola

PO IK MOR ANDI ANDEJ SE LE NAM

Pred 17 dnevi
Seli Seli
Seli Seli

Andi ka mendjen ne Kosov se kjo gjelozk Andi ka duru shum

Pred 17 dnevi
Albania 1990
Albania 1990

Tipike mashkullore: sa te sigurohet qe e beri per vete femren, e le e vazhdon pergatitet per prehen e radhes.....

Pred 17 dnevi
Doret Ruller
Doret Ruller

Ooo Andi ooo mashkull ngjys ajo asht ka Te do ti thu besim Phuu djal legen Kur ngelshe si Statur ne rresht 2 e kjo dalke Te Ikte menja Veç Se nuk kajshe tash bo si g

Pred 17 dnevi
Fahri Haxhiu
Fahri Haxhiu

Unë mendoj se Komplet ky program është fallc dhe rren e pa krip se nuk kuptoj se si këta djem si YJE nuk paskan mundësi ta gjejnë jashtë programi fatin e jetës por, në ”Përputhen” kjo është vetëm për rritjen e shikueshmëris së TOP CHANEL dhe për të fituar nga Reklamimi i firmave që iu bëjnë në këtë program aq të ” POPULLARIZUAR” dmth si thonë Italianët TUTTI KOMPLETI FALSIFIKATI.

Pred 17 dnevi
Fahri Haxhiu
Fahri Haxhiu

Ti Andi me pas qenë i menqur fare Jasminën nuk e kishe zgjedhur që nga fillimi, duke e ditur se ajo ishte në lidhje me dikë tjetër para se të hynte në program dhe me vet faktin se ajo të puthi publikishtë ende pa u njohur me njëri tjetrin thuaje fare, dhe atë disa herë!!! Ashtu puthen vetëm dashnorët dhe burrë e grua e jo ende fare pa u njohur ajo filloj me puthje e thithje gjuhë me gjuhë?!!! A ke mbetur ti aq i ulët që ta zgjedhësh fatin e jetës në atë program që shumica nga ato femra juve iu ” kanë ” vetëm të ” dytin” aty. Nëse nuk je i pari je gjithëmon i dyti edhe 2000 nëse i ka pasur femra para teje. Peja i ka femrat më të bukurs në SHQIPËTARI qka je flug me gjet fatin diku tjetër, ti për vlerësimin tim nuk je shumë i menqur dhe jo vetëm ti por, 90 e atyre mashkujve në atë program aty hyjnë edhe Blerimi e shumë të tjerë. Shpresoj ta kam gabim unë e jo ti Andi.

Pred 17 dnevi
Shqipe Muaremi
Shqipe Muaremi

Krejt skenar palidhje. Duket qe nuk keni ndjenja te verteta per njeri tjetrin, Jasmina e ndegjonte Andin sikur e din se cfar fjalesh do i thot😕duke i perserit ne prapasken i keni msu permendsh

Pred 18 dnevi
nieooj gotoy
nieooj gotoy

jasmina nga momenti jasht emisionit duke degjuar Mentor kurtishin🤣

Pred 18 dnevi
Mirsad Bajra
Mirsad Bajra

Mos u ankoni se keni nje pune te rende, vetem paramendonin ata qe e gjirojn perputhen, it's my love e ksi gjanash

Pred 18 dnevi
v v
v v

Kjo Bora shum arrogante Sa e sa ker e nderpret Arianin kur esht duke folur Po per tè tjeret as qè behet fjal.

Pred 18 dnevi
nex toro
nex toro

Jasmina eshte rre ne pasqyr pasqyra eshte fajtore per rremujen ne tru qe i behet Jasmins un i preferoj qe Jasmina vetm per mejkap te rri para pasqyres dhe kur te kreh flokt jo ter ditn me pyt pasqyrn se kush esht femra ma e bukur se pasqyra eshte shum ma e menqur se Jasmina truri Jasmins esht sa truri puls

Pred 18 dnevi
Ela Hasani
Ela Hasani

Takime dhe aty nstudio Jasmina ka qen shum e sinqert per Andin Vetme Jasminen Andi korrekt kan qen Por Andi filloj te ket perputhje e femra jasht emisjonit

Pred 18 dnevi
Belisa Hilaj
Belisa Hilaj

jasmina si me ken samanta foc ajo nuk duhet te jet teshma aty ngeli duke qa se fjalt i kon marua

Pred 18 dnevi
Fatmir Vercani
Fatmir Vercani

Kjo vajza Jasmina flet po kemi pershtypjen se as vete se kupton se cfare do te thote. Fatkeqesi

Pred 18 dnevi
Pacarizi Brothers
Pacarizi Brothers

Po vallaha

Pred 18 dnevi
Shijaksi Milano
Shijaksi Milano

Kur i thun nje femer . Te kam xhan esht me e fort se sa fjala te dua . O KATUNAR TE TRRASH se jeni msu me tho te du te du . Te du i thohet vetem femijes tat

Pred 18 dnevi
Labby Not
Labby Not

Andi mem ngu mu nuk lidhet me jasminen se te njejtin rast e kam une veq pot behtona se gjith jeten ki me vujt qit sen ta garantoj 100% se largsia asht shum e keqe per kto tipe femrash ne momentin qe je larg fillojn kto mosmarrveshe fjal etj etj .

Pred 18 dnevi
kera e Songyl
kera e Songyl

Ah moj Jasmina mbete pa shku nd Amerik

Pred 18 dnevi
Labby Not
Labby Not

Brravo 👏🏻👏🏻 i kape edhe do klikime olsa qfar do te ndodh ne episodin e rradhes me Jasminen dhe Andin shikojeni neser 🤪🤪

Pred 18 dnevi
Dela Ergos
Dela Ergos

Qyqa Sara thash ka ardhur Tefta Radi ne emisjon!😂😂

Pred 18 dnevi
Xhulja Osmenaj
Xhulja Osmenaj

po ola ku eshte

Pred 18 dnevi
Orjeta Gashi
Orjeta Gashi

Shyqyr qe e kuptove me ne fun o Andi👌

Pred 18 dnevi
Ekaterini Papadopoulos
Ekaterini Papadopoulos

Edukata, Sjellja Kultura, dhe Zgjuarsia e Andit nuk krahasohet absolutisht me ate te Jasmines. Andi eshte djale flori. Lum ata prinder qe e kane. Jasmina (zero) para Andit.

Pred 18 dnevi
Rami Bati
Rami Bati

Po pse Po menoni qe ekan pernjemend a kta jon aktor te shkelqyer qe nga Tea nuk e besoj ndarjen e andit me Jasminen asht loj per te marr meshum vemendje dhe shikueshmeri bravo😡

Pred 18 dnevi
Ervin Koci
Ervin Koci

Cna that, sdo me zer gjumi 😂😂😂

Pred 18 dnevi
Arjana Çuni
Arjana Çuni

Nuk jam rritur në mal tha. jam mendjehapur tha. Po të dridhesh e të përdrishesh qenka cilivizim? E të dalësh me 10 në përputhen e 30 jasht Se di valla , të keqen e malit !

Pred 18 dnevi
N.p.l. l
N.p.l. l

Ne perputhen Vetem Ana Kauri ishte persmari.mbrapa vjen Ledjana.keto te tjerat jan skandaloze

Pred 18 dnevi
Orjana Cufaj
Orjana Cufaj

Juli je njesh

Pred 18 dnevi
Alesia Gjini
Alesia Gjini

Sa mire ja bone Andi nuk osht femen per ty Jasmina ti don nje femen serioze respekt

Pred 18 dnevi
Red Eagle
Red Eagle

subscribe kanalit tim ne youtube ju lutem me duhet edhe 160 subscribes per te arrit 1000 plsss 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Pred 18 dnevi
Adile Unal
Adile Unal

Ok mor Andi po tash ku , me kë do të vazhdosh perputhen , nese jo Jasmina pas gjithe kesaj qe keni kalu. Nuk kuptoj per ke do vazhdosh me ke do vazhdosh perputhen .

Pred 18 dnevi
My tarara
My tarara

Mir ja bane se boll e durove ket Shejtan jasmina kush mendove se je deri tani? Nje dhompir numr 1😅🤣

Pred 18 dnevi
Have Berisha
Have Berisha

Andi dhe Jasmina kurr nuk bashkohen me karakterin qe kan

Pred 18 dnevi
Have Berisha
Have Berisha

Shum Duhen kta dyt po perputhje Kurr te kta Dyt

Pred 18 dnevi
Elona Kacorri
Elona Kacorri

Andi e ka desh jasmin shum.por ka diqka se andi nuk i don femrat lezbike se nuk don ta felliqe familje e ti per ni femr ka femra pelot mos u merzit andi. Dhe jasmina ti do gjesh femra boll te jetosh jetn e mir

Pred 19 dnevi
Naim Maloku
Naim Maloku

Është bërë puntatë e reklamave. Publiciteti i obliguar dhe pastaj nuk ju mjafton kjo por reklamojnë edhe përgjatë puntatës. Për të vjellur është. 🤮

Pred 19 dnevi
Rovena Sula
Rovena Sula

Bravo arjan konomi🤝🙏👏👏

Pred 19 dnevi
Lili Kola
Lili Kola

Te kam urryer gjithmone Andi sepse dukesh qe je tip mashtruesi...

Pred 19 dnevi
A. Thaqi94
A. Thaqi94

Te dy duhen nuk di pse erdhen deri kit pik

Pred 19 dnevi
Rovena Sula
Rovena Sula

O bora na cmende me gjithe kto rreklsma porca miseria 😤😤😤😤

Pred 19 dnevi
Aiza Agon
Aiza Agon

Flokt e Atdheuut sikur un kur i baj punt e shtepis 😂😂😂

Pred 19 dnevi
esi starova
esi starova

Bravo Andi .Mos ndrysho per askend.Ke nje karaktef te bukur.Ajo femer nuk te meriton.

Pred 19 dnevi
Behram muzaqi
Behram muzaqi

Besoj qe 60 % qa fol jasmina andi nuk e kupton

Pred 19 dnevi
Violeta Burgia
Violeta Burgia

Cfar thua o Arian .. mos I bie ne qafe ati djali kot se kjo Jasemine ngeli Duke ja bere nervin kacurel ... Andi beri shume .. Asaj i pelqen mendja .. humbi ter ate djale

Pred 19 dnevi
Ferik Sata
Ferik Sata

Nje gja asht e sigurt ne ate emision qe do te dalin te perputhen asht bora me reklamen 🤣🤣🤣

Pred 19 dnevi
Shaze Metaj
Shaze Metaj

Bora po behet bajat si vete emisioni qe eshte kethyer banjat

Pred 19 dnevi
Ledja Murga
Ledja Murga

Per me u puth Jena puth per me u perputh sjena perputh thenie e bukur

Pred 19 dnevi
eron ismaili
eron ismaili

Program pajtim gjagjeve ejo per perputhje .si tom dhe jerry

Pred 19 dnevi
eron ismaili
eron ismaili

Valla sun porri pa e livrit bithen ti sje per shpi je per kafe.e per kafe ka me te mira se ti

Pred 19 dnevi
K. R
K. R

pom dhimet jasmina kuj ka mja knu kongen moj sheqer 😁😁😁

Pred 19 dnevi
Dj Rumba Mix Dj
Dj Rumba Mix Dj

Nuk po di as qa mju thon se spo kom qef mja nis me kritiku amo soo muj pa e dhon ni mendim temin. Andi je gabim shum shoq ,se jo qe po shihet prej Tokes po edhe prej Aeroplanit po shifet qe ti Vlla e paske pas kit Dashurin tane per Jasminen si loj . Tan e njofim tash Jasminen edhe kom mendu edhe une qe Jasmina po bon shum gabime amo ajo Xhelozia sipas mendimit tem nuk asht qaq e madhe sa per me prish ni Lidhje . Nese dy persona dashurojn me t'vertet ,jo Xhelozia po krejt Bota mu qu n'kam nuk e kishin lon njani tjetrin. Ti Andi tregoju njerzve vlla qe nashti ja ke nis ksaj pune me Jasminen si per hajgare po tash Qika u dashuru nty amo ti me dasht se ke dasht kurr une po ta garantoj se ti e paske at egon e ni mashkulli une e boj Femren per veti amo kur tha Jasmina qe po deklarohna per ty ti e le krejt se garant je tut qe po hin puna ma thell e ndoshta ke mendu ma mir ti thom ma heret se ma von kshtu qe t,kisha kshillu dil prej emisionit krejt e kerkoj falje Jasmines mas pari e tonshi tjerve nese ki ni tro karakteri hala Tschüss

Pred 19 dnevi
Alo Ola
Alo Ola

si i ka bo floket sara si ngjyral e leshit te sqetullave tmia kur ben vap,hahaha

Pred 19 dnevi
Emiliano Haziri
Emiliano Haziri

Shum mendim ishpejte nga andi duhet ekoma koh qete njifen mamir soryy per tedy

Pred 19 dnevi
Chiken Pro
Chiken Pro

Andi fmi tu e pi cicen e nanes ende

Pred 19 dnevi
John Ndoj
John Ndoj

Andi, dole burre Kosove. Te admiroj per gjykimin! Shpetove!

Pred 19 dnevi
Qamil
Qamil

Kush ka vrejt qka jasmines nu ju ca hiq qe andi u terhoq😂

Pred 19 dnevi
Cim Basha
Cim Basha

Andi je djale me vlera.

Pred 19 dnevi
E B
E B

Po Ola ku eshte?

Pred 19 dnevi
Biola Rs
Biola Rs

Ue paska ardh nene tixhja ne studio qyqa moj Sara si kokashta qenke bere moj te hengt qeni vesht ishalla

Pred 19 dnevi
Annie Pts
Annie Pts

Me vjen keq fakti qe te gjith vjin dhe komentojn ketu dhe tallen shikoni dhe pak jeten tuaj si funksionon Sa per Andin nuk mund ta them "burr" eshte si ata femjit e vegjel qe genjehen me 1 karamele...dhe sa per Jasminen me vjen keq se goca duhet qarte qe ka qen e dashuruar me ate person !

Pred 19 dnevi
Faton Halitaj
Faton Halitaj

Andi Kep shkupi lepja Jaseminen hiqu saj mos ja vno ma se nese ajo a dal me quna tjer qka pret ti prei sai

Pred 19 dnevi
Vvixgxgxngmj Dusky
Vvixgxgxngmj Dusky

Sa gjynah popo se more dot pashaporten Americane moj jasmin

Pred 19 dnevi
Lumturije Murati
Lumturije Murati

As un se kisha duruar jaseminen e tepert mendje madhe mjaft paske duru

Pred 19 dnevi

Naprej

Ana Soklič feat. Perpetuum Jazzile - Amen (A Cappella Version)

3:27

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 927 tis.

Ana Soklič feat. Perpetuum Jazzile - Amen (A Cappella Version)

3:27

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

16:51

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

JJ Olatunji

Ogledi 6 mio.

Bosanske seljačine na sahrani

2:04

GUESS The AMONG US *QUIZ* (HARD EDITION)

14:26

$100 If You Step In The Boxing Ring With Me

8:14