Ofroj jetë modeste dhe seks të mirë, e pranon? - Përputhen

 • Objavljeno Pred 12 dnevi

  Top Channel Albania

  Trajanje: 48:22

  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Lulzim Dema
Lulzim Dema

Bi

Pred 9 urami
Khali Sharishero
Khali Sharishero

Ohh Bobo ohh Bobo so pulat ne koqak bla bla blublu lalala as kush si kupton kush qka po bisedoin Allah Allah Katastrof KY katundari drenicak mka mbytur me pytje budallaqe askund bote Ska kshu TV program palidhje as politikanat nuk bejn kshu as shtazet po bisedoni me dashuri me ndjenjat urt urt te qete po Mos bani hajgare se kreit bota poju qeshe 😳😳😱😱😱😱😠😠😠😠😠🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤣😅😅😂😂😅😅🤣🤣😅😂😂😂😂🤣🤣😅😅😂

Pred 18 urami
Rock girl
Rock girl

Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit

Pred dnevom
alessia albania
alessia albania

Fjorela kerkonka pasuri jo dashuri me zemer oi idjote un jam vet vajz elle nuk kerkoj pasuri por kerkoj nje djal qe te me lluroj dashuri ne cdo rrahje te zemres tij ta ket per mua🙏se pasurin ne jet evendos vetem dashurija e lumturija qe ke per njeri tjetrin ne jet ajo esht oasurija e njeriut ne jet se as kush nuka pasuri ne kete tok pasurija esht dashurija oer njeri tjetrin 🙏mendimi im ky pastaj ka femra qe nuk dua dashurin e partnerit por duan vetem ta shfretezojn 😏se se dashurin eben me tjeter keshtu lloj femrash jeni ju aty ne emisjon

Pred 2 dnevi
Κατερινα Σελιμι
Κατερινα Σελιμι

Moj ndiqeni bucen

Pred 2 dnevi
Alban Niku
Alban Niku

😂

Pred 2 dnevi
Rock girl
Rock girl

Qfar leshi ky berati si me kon femer

Pred dnevom
soiung toiue
soiung toiue

me ciklin ca ndodh duhet ti besh vaksin terbimi 😂

Pred 2 dnevi
Berat Iseni
Berat Iseni

po kjo ma te mirin e ka zgjedh BERATI ESHTE MA I MIRI EDHE MA I PAMSHI KETA TJERT VEC LLAFFE KOT

Pred 2 dnevi
Berat Iseni
Berat Iseni

po ky berati pershtatet mas shumti me shqipen

Pred 2 dnevi
inxo
inxo

Ca qenkan kta si viktima te 97

Pred 3 dnevi
zere ngul
zere ngul

Nuk .mundem ta arij ta kuptoj se si e mbni ate shqipen ne emisjon ajo shemton emisjonin ajo esht vetem nje llafazane dhe as oak e sinqert ajo do vetem te ndihet po I duket sikur esht e squt po esht fare idjote

Pred 3 dnevi
soiung toiue
soiung toiue

Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure

Pred 2 dnevi
Sherif Qarri
Sherif Qarri

Lene se bat berllog

Pred 3 dnevi
Avdi Sejdi
Avdi Sejdi

More shejtana qfar muhabeti kshtu pe bani

Pred 4 dnevi
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu

Respekte te pershendes je gjigant

Pred 4 dnevi
Kacakuu kacakuu
Kacakuu kacakuu

Je I modh mevlan

Pred 4 dnevi
dcoog anml
dcoog anml

Arjani :"eshte gjithe kjo kope ktu " 🤦‍♀️😂😂

Pred 4 dnevi
Anonymous be like
Anonymous be like

Sa permendet emri "skenat" bora ngrefet

Pred 5 dnevi
Ailsa Ni
Ailsa Ni

Fjorela:E kam thene 1000 here nuk dal me cunat e vjeter Prap Fjorela: Do i jap nje mundesi te dyte Mevlanit

Pred 5 dnevi
dafina sutaj
dafina sutaj

Kjo Shqipja definitivisht është nje psikopate

Pred 6 dnevi
Rock girl
Rock girl

Nobody: Mevlani: Shqipe plas nga inati... Arushi: I will be back b....es 😜

Pred 6 dnevi
dcoog anml
dcoog anml

Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 4 dnevi
V Ky
V Ky

Qfar leshi ky berati si me kon femer

Pred 7 dnevi
Sajmo Mister
Sajmo Mister

Ardi daullexhiu duhet te martohet me shqipen duket nje goce shum e mire por ka ca si pordha kjo shqipja

Pred 7 dnevi
Ailsa Ni
Ailsa Ni

Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

Pred 5 dnevi
nansu boo
nansu boo

shqipe shum te kan inat por ti mos ndrysho tipin karakterin tend je super

Pred 7 dnevi
Hello 7777
Hello 7777

A mendoni se Fjorela shkon shume me Beartin 😍😍😍😍😍😍😍👍😍😍

Pred 7 dnevi
Rock girl
Rock girl

Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

Pred 6 dnevi
Eriona Mehmeti
Eriona Mehmeti

Bora qetsou moj moter ..je ber si kujdestari te lulkuqet mbi mure

Pred 7 dnevi
Kristian Mena
Kristian Mena

Te lutem Anan mos e le Fatjonin pas dore

Pred 7 dnevi
foopyu nooui
foopyu nooui

MENDON KESHTU

Pred 7 dnevi
dueeh nyyu
dueeh nyyu

Mevlaniii I thjesht I sinqert Me kemb ne tok Bravooo Zoti trujt 🙏🏻 Nk thojn kot se robi i sinqert nenvlersohet...

Pred 7 dnevi
Dios Beatzz
Dios Beatzz

Fjori: Merr fryme. Berati: Shif!

Pred 8 dnevi
huttio srreu
huttio srreu

MENDON KESHTU

Pred 8 dnevi
foopyu nooui
foopyu nooui

Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

Pred 7 dnevi
Brikena Cerriku
Brikena Cerriku

A nderruan pijet kta te dy apo me ben syt mua

Pred 8 dnevi
dueeh nyyu
dueeh nyyu

https://youtu.be/gi-L5wGpcug🔥🔥🔥

Pred 7 dnevi
To travel around the world
To travel around the world

Ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 https://m.youtube.com/channel/UCkC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg

Pred 8 dnevi
bssni touir
bssni touir

Fjorela , 21 vjeqare 😟😟😟 tbetohem qe ngjan sikur te kishte 33 🤦‍♂️

Pred 8 dnevi
Elisabeta 21
Elisabeta 21

Dhe flet si 12 vjecare😂

Pred 8 dnevi
Mimi Be
Mimi Be

Plas Shqipe 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Pred 9 dnevi
huttio srreu
huttio srreu

zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

Pred 8 dnevi
Agron Hoxha
Agron Hoxha

Qa o ky emer berat jo po tavolin

Pred 9 dnevi
Ana Beba
Ana Beba

Faleminderit miq per mbeshtetjen 🍷⭐💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

Pred 9 dnevi
bssni touir
bssni touir

Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

Pred 8 dnevi
Elida Hoxha
Elida Hoxha

Fjotela , femra me koti aty.🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

Pred 9 dnevi
hdhssh bdbsbs
hdhssh bdbsbs

Fiorela ka pir pak se i ka qr 😂

Pred 9 dnevi
hdhssh bdbsbs
hdhssh bdbsbs

@sotuur aeeimir e the ata per te tallur kam vajte 😅

Pred 9 dnevi
sotuur aeei
sotuur aeei

Vk dava kurvash dhe bythqirash...

Pred 9 dnevi
Andrew Sosnin
Andrew Sosnin

Andrusha XD!!! What language is it?

Pred 9 dnevi
3 69
3 69

Shum mir ju the kope a e majn veten per luana e tigra hahahaha

Pred 9 dnevi
Resa Lora
Resa Lora

Ai djali nga kosova duket gay Qfar Don ne at program🤣

Pred 9 dnevi
Besmir Misimi
Besmir Misimi

Fatjon ta ci xhakin

Pred 9 dnevi
Besmir Misimi
Besmir Misimi

Bravo fjorela ik mos dil me pederat

Pred 9 dnevi
Marjana Shkoza
Marjana Shkoza

Keto goca nuk duhan burre jane aq te gopura sa nuk hyne ne sy njeri aty

Pred 9 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

Fjorela: Nuk do zgjedh me asnje nga djemte e vjeter Perseri Fjorela: Zgjedh Mevlanin...🤔

Pred 9 dnevi
To travel around the world
To travel around the world

Mijuo ju lutem behini subscribe ketu posht nuk ju kushton asgje veçse do merrni informacione 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻 https://m.youtube.com/channel/UCkC7MXLSw8pYNuVziD-uKqg

Pred 8 dnevi
Adriano Gucci
Adriano Gucci

https://youtu.be/gi-L5wGpcug🔥🔥🔥

Pred 9 dnevi
Albo Strike
Albo Strike

Shqipetaret u shkaterruan nga degjenerimi dhe jane bere si Amerikanet vetem lek dhe seks. Shqiptar shkeputuni nga Perendimi Satanist se po shkelni mbi cdo tradite, dhe zakon qe na lane amanet te paret tane. Baxhellat duan dru dhe ti mbash ne litar sepse femra Shqiptare eshte specia me e ndyre ne Bote po i dhe liri

Pred 9 dnevi
missymarsi red
missymarsi red

Ky Mevlani si palle.Pa mashkull kisha mbetur Mevlanin nuk e kisha zgjedh.

Pred 9 dnevi
mijuo roui
mijuo roui

Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

Pred 9 dnevi
Saimo Cobo
Saimo Cobo

Ca do thoj kjo fiorela a pikaaa

Pred 10 dnevi
sotuur aeei
sotuur aeei

Lottt kush e degjoj ne fund duke u mbyllur emisioni mevlani duke thene , plas shqipe nga inati😂😂

Pred 10 dnevi
Elton Goxha
Elton Goxha

Vk dava kurvash dhe bythqirash...

Pred 10 dnevi
Esmeralda
Esmeralda

Fjorela : Dua nje mashkull qe ta duan dhe miklojne femrat e tjera 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️ Mashkulli i Fjoreles : Mbaroj pune me ty zogu dhe vrap te tjetra 🙈🙈🤣🤣🤣 Te rrofte mashkulli qe e preferojne te gjithe Fjorela, paske nje shije te veçante ne perzgjedhjen e tyre 😜😜😜

Pred 10 dnevi
Aurora Ferko
Aurora Ferko

Ndonese e shikoj si emision(dmth kaloj kohen),eshte totalisht deshtak.Cdo gje eshte fallco...vajzat 🤨 Tea me duket e zgjuar dhe luan bukur,Shqijka shume e sinqerte(pak e cmendur),me kot po kot fare eshte Fjorela...kur flet sikur eshte me 3-klase shkolle.Nje me dy: mashkulli im,mashkulli im.......fallco dhe me 100 fytyra.

Pred 10 dnevi
sotuur aeei
sotuur aeei

Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

Pred 10 dnevi
Berat Behramaj
Berat Behramaj

Pershendetje te gjith suportuesve te mij, ky eshte kanali im ne youtube do jua dija per nder neqoftese do te me benit subsciribe. FALEMINDERIT!

Pred 10 dnevi
Ana Beba
Ana Beba

Faleminderit miq per mbeshtetjen 💖 Ju lutem beni Subscribe kanalit tim ne youtube kur ti bej 1k do nxjer video

Pred 10 dnevi
____windflower
____windflower

plas shqipe nga inati 🤣🤣🤣

Pred 10 dnevi
Medine Medine
Medine Medine

Aj aj si boni si femijet ne qerdhe kur ziren per kukullat ose djemt per autot sa turp paska mbet te boni emision te zgjidheni per nje bashk jetes veq per show keni dal aty🤦🏻‍♀️ ... dashurija eshte me shikim te par e jo keshtu si boni juve e ma keq se qent kur ziren rrugeve palidhje sa turp 🤪🤪🤪🤪🤪

Pred 10 dnevi
Erjona Sinani
Erjona Sinani

Hhahahhahahhahahhaaha sa kam qesh me mevlanin plas shqipe nga inati

Pred 10 dnevi
Areti Bajo
Areti Bajo

Kto qenkan te pa ngrena...kur dalin ne takim e paskan barkun bosh e pordhen e madhe

Pred 10 dnevi
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Sa lotoj me kto komentet 🤣. Me bukur eshte te lexosh komentet se sa te shofesh kete emision pidhmotre

Pred 10 dnevi
Lete Peci
Lete Peci

Na mungon Tea ☹

Pred 10 dnevi
Stellar Satisfaction
Stellar Satisfaction

30:40 Thank me later 🙏🏻

Pred 10 dnevi
Chris chris
Chris chris

Ket shishan nk ngeli njeri pa e provu, kamarjeri, fiori, berati . Sa mire kujdesen per higjenen e sidomos ne kte kohe

Pred 10 dnevi
seeriu ciihy
seeriu ciihy

Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

Pred 10 dnevi
Ana Lleshi
Ana Lleshi

Mund te me beni sub..

Pred 10 dnevi
Xristos forever
Xristos forever

Kope lopesh tha arjani 😂😂

Pred 10 dnevi
esc Kristi
esc Kristi

Aakush : Berati:vllacko,real,fake

Pred 10 dnevi
Durrës Albania
Durrës Albania

Sa turp per nje femer qe thote : “Po edhe po spati dicka se shof dot”! Matrialiste...! 🤮

Pred 10 dnevi
toto Al
toto Al

Berati te ofro seks te mir per Fiorelen se do marri dhe Gracianon me vet..

Pred 10 dnevi
bardhi kocibelli
bardhi kocibelli

O arjan je shum gardap

Pred 10 dnevi
Arlinda Terholli
Arlinda Terholli

Une Jam prej kosoves Veq qit beratin e kisha vra fort pederr 🤮🤮🤮

Pred 10 dnevi
Anxhelo
Anxhelo

plas shqipe nga inati 😂😂😂👏

Pred 10 dnevi
elezi elezi
elezi elezi

Pa shqipen ska lezet emisioni

Pred 10 dnevi
Rex le méchant loup
Rex le méchant loup

Spo durohet kjo fjori ,shuuum fallco njeri

Pred 10 dnevi
Besmir Cel
Besmir Cel

E padrejt per Fiorelen ju be gjith ai presjon per te dal me te . Shum e padrejt turp te manipuloni dhe ti béni gjith ate presjon vajzes, u ndjeh E detyruar te dilte me ate djalin mevlan .. TURP per emisjonin

Pred 10 dnevi
999 diablo
999 diablo

Ca bohet per I cop dhip

Pred 10 dnevi
Tao Driza
Tao Driza

po ky berati eshte gay ca ben aty me femrat

Pred 10 dnevi
Eni
Eni

Pershendetje te gjitheve ! Se pari dua tju falenderoj shum te gjithve per mbeshtetjen dhe komentet pozitive ndaj meje !❤️❤️Ky esht kanali Im edhe kush ka deshir te bhet pjes do ju lutesha te me benit subscribe ❤️ faleminderit ,zot ju ruajt te gjithve ✌️❤️

Pred 10 dnevi
Mia Olo
Mia Olo

Ka nis mem pelqy shqipja... haha kjo ana qfar ftyre si shtrig smund ta duroj

Pred 10 dnevi
Suna Shini
Suna Shini

Sipas meje Fjorela me djalin e luleve natyrale mund te shkonin. Ai eshte I bukur , I embel , duket i qete por Jo I fjetur.

Pred 10 dnevi
Aldi Hoxha
Aldi Hoxha

Plas Shqipe nga inati 😂😂😂😂, ka gallata ky emision me shume se cdo gje tjeter . Me shume se emocione dashurore po e po 😂😂😂😂 .

Pred 10 dnevi
Angela Harfi
Angela Harfi

Shqipja si Kiçja 🤣

Pred 10 dnevi
Xhevahir Hodi
Xhevahir Hodi

Se di si e kerko msshkullin kjo fjorela spo e kuptojm

Pred 10 dnevi
Gold Gold
Gold Gold

Vallahin Shqipja Filem njeri shume i drejt

Pred 10 dnevi
Kaçaku Matjan
Kaçaku Matjan

Ruani pak burrnine o trima se ato laraskat provokuese jane.

Pred 10 dnevi
benita masllani
benita masllani

Keto aq shum q flasin si merr vesh dot njeri fjalit te bores shqipes fjoreles dhe fatjonit andit

Pred 11 dnevi
Sevdali Aziri
Sevdali Aziri

Cfar emisioni u bo per tmos e par, kjo vjen nga udheheqesit, jan bo bashk.... vec perputhje ska ktu, kjo fjorela me beratin sish kec

Pred 11 dnevi
BET1NNA
BET1NNA

Jeni shum rrota kaa ttaastrofff

Pred 11 dnevi
Linda Heart
Linda Heart

BERATI DHE FJORELA bejne per njeri tjetrin Ju dua te dyveeeeeeeeee

Pred 11 dnevi
Bledar Kajaci
Bledar Kajaci

30 çuna për 4 goca. Po ka goca sa dush o pallosha

Pred 11 dnevi
London ALB
London ALB

Kto femra jan per zgjedhje ?? Kto Qihen me lek ca thu o dak

Pred 11 dnevi
Henri Arizaj
Henri Arizaj

Better “kope” than “ti je per te psikiatri” duh 🤓

Pred 11 dnevi
kristjan djellaj
kristjan djellaj

Hajde perputhen hajde kta sikur flasin per politik skan then asnje llaf per dashuri

Pred 11 dnevi
Armand Tosha
Armand Tosha

Fiorela Kucova hahahaha lot nuk e kam pare ndonje here kucove Fiorelan do zoti nuk eshte dhe Shqipja 🤣🤣🤣

Pred 11 dnevi
Adrian Ceveli
Adrian Ceveli

Bravo ana .

Pred 11 dnevi
Albert Curri
Albert Curri

Fiorela kokre bushtres

Pred 11 dnevi
Ramazan Bardhi
Ramazan Bardhi

O melvlan mos e ul veten kaq shum o burr me ate fjorelen se hiqet si goca.qet e mir po esht thngjill i pa zbuluar

Pred 11 dnevi
Sajde Venari
Sajde Venari

Ky Berati na doli bosh fare, foli me Fjorin sikur kishte dal ne rruge dhe po bente pazar me nje ordinere nje turp i math ,ndersa per Fjorin ishte nje ulje e madhe ,dhe ulje pikesh,prisja nga Fjori qe ti thoshte atij 10 pikshit ketu mbaron muhabeti jon ,dhe atehere vlerat e saj,do te ishin ne vendin e duhur,me ate oferte ai ti uli vlerat moj goce,mbaje veth ne vesh,dhe sa per Mevlanin ,ai eshte ne nivelin me te larte si ,mashkull,po deshe experienca go ahead,

Pred 11 dnevi
Diant M
Diant M

Shqipja flet shum po met vertet ben showin me interesant

Pred 11 dnevi
beast catalano
beast catalano

Puuu Fjorela sa e humbur " lost in space" Per Beratin nje bravo,pa bere falco ne asnje momet real gjerr ne pyken e fundit,99% te cunave kete e mendojn✌

Pred 11 dnevi
Arnold Lushi
Arnold Lushi

Me qen taman krejt çunat duhet me i refuzu takimet me anen ose me fjorelen

Pred 11 dnevi

Naprej

Të papriturat e takimit mes Anës dhe Fationit - Përputhen

47:20

E papritur njëri nga djemtë, pranon se është biseksual

43:02

Hyrja e parë e djemve është uauuuu, “Përputhen”

18:49

E paprecedentë: Tea largohet nga studio - Përputhen

53:15

Trying Rare Snacks You Have Never Seen Before

12:29

GIRLFRIEND REACTS TO MY REDDIT

20:21

GIRLFRIEND REACTS TO MY REDDIT

Zerkaa

Ogledi 624 tis.

VELIKI, SREDNJI ili MALI SENDVIČ ČELENDŽ!

15:42

Marija je PRONASLA drugog DVOJNIKA !

7:43