Përplaset Princi me Sarën, e quan “zhigolo”, një vajzë e re trazon ujërat - Përputhen, 1 Prill 2021

 • Objavljeno Pred mesecem

  Top Channel Albania

  Trajanje: 55:33

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Princi kultur te ulet

Pred 4 dnevi
Besa Shala
Besa Shala

Kur e qitni të rejat me të rit

Pred 9 dnevi
Ismail Rexhepi
Ismail Rexhepi

4 minutshi I I ktij djaloshi ishte shume korekte mirpo kjo Sara indirekt me qeshjet e saja falso tregoi jo interesim per personin ..eshte djali I mire..krah sares shtriga..katastrof femer

Pred 9 dnevi
whorebag000
whorebag000

25:52 😂😂😂😂😂😭

Pred 17 dnevi
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Ktu jasmina ja din vlevften Andit te gjitha vajzat kan deshir ne Andin

Pred 20 dnevi
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Jasmina e don Andin gjithashtu edhe andin por ajo beri galimatias qe doli ne takim me gelin

Pred 22 dnevi
Gjevdet Bujupai
Gjevdet Bujupai

Zoti I bashkoft

Pred 22 dnevi
Alban Asllanj
Alban Asllanj

Po mo nermale file se shume vk eshte ber si emision po ekthejn si emisjon

Pred 23 dnevi
Qazim Bryli
Qazim Bryli

Nuk kan kurr far respekti kta 3 vajza qe nuk e lojn princin me fol. Folin 3ijat pa pushu dhe ofendime pa lidhje. Dhe Bora shum gabim osht qe i thot po ktu je ardh te 20 veta qe kan drejt me fol. Ajo ne regull qe kan me fol ton po kadale me ren . Dhe prodokcioni qysh nuk i nal ka nje her se me fol me rend. 😡😡😡😡😡😡 shum pa respekt.

Pred 26 dnevi
Qazim Bryli
Qazim Bryli

Ai a erdh Sindi leshit a. Kujna nuk i ka mungu hiq. Mu hiq hiq hiq

Pred 26 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Un ju njoh shum mir juve moj Sara e di se cfar jeni se ju lekun e doni jo djalin ju makinat i doni ju jeni materialiste femra po edhe plak 70 vjeq nuk e zgjedhni vetem a ka lek!!!

Pred 27 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Princ Sares jasminit dhe antoneles nje lop nje gomar dhe nje derr dhurojav se pershtaten

Pred 27 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Po mos jau rras o proc aq shum atyre kuçkave shif punen tate ti fol aty me tjeret

Pred 27 dnevi
saliji merxhan
saliji merxhan

Po pushojni or kafsha lereni te flet njeri se na qmendet nuk kuptoet se cfar flasin budallenj pa pik tru ne kok te gjith njikosisht flasin 💩💩💩🤮🤮

Pred 27 dnevi
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj

Qe kush asht sara bash rrugaqe

Pred 29 dnevi
Refki Ahmetaj
Refki Ahmetaj

Kto 3 lop i.kisha qit jasht meniher.qka asht kjo po nuk duhet te sillen keshtu.qe kjo.asht kur femrat kan liri.

Pred 29 dnevi
Driton Bytyqi
Driton Bytyqi

Ne ket rast duhet largu sara dhe jasmina prej emisionit nuk e di pse nuk reagon bora po sikur qakalla nuk ndalen tu fol

Pred 29 dnevi
Nezir plaka
Nezir plaka

Sara me jasemenen 2 baxhella tkeqperdorura

Pred mesecem
Leandro Zylfi
Leandro Zylfi

3 vajzat me plehra qe sju mbyllet goja..vetem okej okej ec ec dine te thone...mjer ata qe i marin....🤮🤮🤮

Pred mesecem
semira bajrami
semira bajrami

nese nuk largoni Saren dhe Jasminen aspak nuk e shikojm emisionin sepse ska aspak edukat Saraa dhe Jasmina shoqet e ngushta😡😡te pa fytyra

Pred mesecem
semira bajrami
semira bajrami

bravoo Princi shum i edukuar Jasmina dhe Sara Antonela femraa🤮🤮 qe smund edhe shpia me i mbajt e jo me mar burr o Zot cfar fjale skan pushim aspak

Pred mesecem
Ges Mirdita
Ges Mirdita

Dhurat e mir qeni

Pred mesecem
Fatmir Fatmir
Fatmir Fatmir

ncncnc deeegjenerim ky emisjon popopopo

Pred mesecem
Linda Syla
Linda Syla

Aristela veshjen si Clown 🤡

Pred mesecem
Elmedina Haziri
Elmedina Haziri

Sara e shpifur s’e duroj dot

Pred mesecem
Ervis Bregu
Ervis Bregu

Jan 3 vajzat qe nuk bejn as per te fshir kepucet aty sara jasmina dhe antonela shum femra te ulta

Pred mesecem
no name
no name

Kjo Sara e gerditshme e flliqur pis se shikoj dot

Pred mesecem
no name
no name

Sara e Antonela vajza pa fije morali 🐷🐷

Pred mesecem
Silver Malo
Silver Malo

Kur u ben keto dy bucet te flasin mos ngelte baxhell ne shqiperi pa folur

Pred mesecem
Erilda Pepa
Erilda Pepa

Bravo princ djal taman i edukuar

Pred mesecem
PJ11 Entertainment LTD.
PJ11 Entertainment LTD.

Femra qe kan arrit asgje ne jete bajn kshu

Pred mesecem
PJ11 Entertainment LTD.
PJ11 Entertainment LTD.

Femra Te degjenerume!!!!

Pred mesecem
Xhevdet Temaj
Xhevdet Temaj

O juli ndali qeto tri sorra

Pred mesecem
valdet ademi
valdet ademi

Ti antonela jasmina dhe dhe kjo shtriga sara si tishit rrit ne ndonje bordel ne itali e jo ne familje normale dhe ty antonela qe je rrit ne itali qfar te doket italija qe osht amerik apo qfar italia italia italia ti zm dokesh tipike qobane si me qen e tropojes

Pred mesecem
Tzounti Nou.
Tzounti Nou.

O Sara avash mi, respekti nk kërkohet zemër por fitohet, ti e ke humb mendohu pak përse se na ke car drasat

Pred mesecem
V Effect
V Effect

Qe e zbut edhe gomarin mashkull kjo Sara un e besoj! 👍

Pred mesecem
V Effect
V Effect

Sarakumlla strikes again!! HaaakkkKkKk.. Ptuuu...!!

Pred mesecem
John Tyler
John Tyler

Megjithese jam I bindur qe ai emision ka skenar prap se prap vazhdoj dhe e ndjek cdo dite. Kush mendon si un te bej like

Pred mesecem
ROMAN 3
ROMAN 3

ma gjeni cik muziken ne sfond te takimi aty te kuajt duket shume e bukur pompoze si e ka titullin?

Pred mesecem
John Tyler
John Tyler

Aristela reminds me Texas girls.Wtf Aristela

Pred mesecem
S P
S P

Ufaaaa kur po flet ky blerimi qe edhe barku po me.kap dhimbje po more rrot rrote shum si filozof mbahesh.. hehehe

Pred mesecem
Bruh Girl
Bruh Girl

Sinqerisht nuk kuptoj dicka qan antonela e gjith shqiperia jemi me ty mos u merzit qan jasmina shqiperia mos u merzit se shum e mir qan princi po jasmina dhe antonela jane te paedukata ☠

Pred mesecem
S P
S P

Aristel shife se mduket ka qen pel jo kal hahahah

Pred mesecem
S P
S P

Te pshurrsha kulturen dhe rrespektin ti princ leshi se ti ske as kultur as rrespekt se ti qdo te dyten fjal e ban me ofendime se ti je rrit ne fush e kta ne mal mori shurran. Heeeee

Pred mesecem
Ermal Mali
Ermal Mali

A e shef veten ne pasqyr ky ervisi ore

Pred mesecem
Albbii 18
Albbii 18

Princ je Djal flori ndersa keto 3 Jan turpi gjith shqiptaris shpresojm qe te edukohen sepse Jan te tmerrshme me gjith mend

Pred mesecem
Shën
Shën

Princ, u tregove nje Princ i vertete ☺️

Pred mesecem
Saida Gohan
Saida Gohan

Bravo Princi te lumte qe ja u hodhe ato kunja dhe atyre ju dogji

Pred mesecem
AldoÀ d Selimi
AldoÀ d Selimi

Lediana t shkoj. Super floket

Pred mesecem
Elon Bytyqi
Elon Bytyqi

Antonela, Jasmina, Sara = 🤮🤮🤮

Pred mesecem
Experiment Modification
Experiment Modification

Pun kurvash

Pred mesecem
jeta eshte istori noti
jeta eshte istori noti

Antonela do plaket aty edhe do lagen qunat pa lek

Pred mesecem
Edvin Datja
Edvin Datja

I vetmi vend eshte shqiperia qe shume nga femrat i shohin djemt ne makine.

Pred mesecem
Adriatik Shehi
Adriatik Shehi

Me sa i kam pa un kto vajzat sara jasmina dhe antonela jan femrat më hipokrite dhe më fallco po ça ju duket vetja atyre që vetëm injorojn dhe nuk presin injorim torollake femra Pz jan të shpifura 👌

Pred mesecem
macoku trim
macoku trim

Kur u be dhe kjo antone po kush te mer per grua ty mbyll der jo te hapi der ti te pelqe vetm ka.. sa ropqire femer qe jan

Pred mesecem
Mirela Lela
Mirela Lela

Po ca jane keto buce qe flasin njeheresh ,duket edukata e ketyre legeneve ,ik bora pise duket si jane rritur ato dhe ti bashke pa pike respekti ptuuu pise femra

Pred mesecem
Klejsi Memaj
Klejsi Memaj

hallall o princ

Pred mesecem
Jony Enns
Jony Enns

Ca turpi sa femra niveli ult komplet buce

Pred mesecem
Jony Enns
Jony Enns

Ca respekti flet antonela ka punur escort ne milano qirje normale 50€ kurse me extra 100€

Pred mesecem
panzer schrek
panzer schrek

Forca Princ thyeja hundet 3 putanave t studios

Pred mesecem
B K
B K

O Andi po ti je shum i mir per ket buce

Pred mesecem
Besmir Gashi
Besmir Gashi

shum djal i qet dhe i arsimuar princi ka pune shum me keto

Pred mesecem
Besmir Gashi
Besmir Gashi

veshtir eshte te merresh me nje femer sot zoti tna ruaj nga vajzat matrealiste

Pred mesecem
Antonela Berisha
Antonela Berisha

Faleminderit te gjitheve per mbeshtetjen kjo eshte faqja ime ju lutem me beni subsribe Antonela-berisha

Pred mesecem
Franceska Demiraj
Franceska Demiraj

Ku po e shikon mbeshtetje? 🤣

Pred mesecem
Sonila Konda
Sonila Konda

Ufffffff ke qejf të shikosh përputhen 40+ ,me respekt dhe qetësi që sillen me njëri tjetrin. Bëjn edhe shaka po i kupton secili. Jan mbledhur aty ca vajza që si do njeri as si Gjitone dhe jo me si partnere. Flasin gratë si gangstera 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ ca femra janë keto aman. Prandaj janë Single meshkujt e sotëm

Pred mesecem
Florian Brushi
Florian Brushi

Moderatore leshi si opinionisti. Po si nuk e le robin ta shijonte takimin e vet me gjithe keto buce qe I kundervun cte bente me ai sja nderpreve buceve gojen edhe ketej I thua pse iku ai duhet te rinte per Aristelen. E I magjinon tja prishte ndonje prej keto llapaqeneve takimin rezik do e perjashtonit robin. EMISION PER TE DREJTAT E KURVAVE EDHE PSE JAN PA TE DREJT DHE BEJ SI LLAPAQENE

Pred mesecem
nemam imena
nemam imena

Kosovo je Srbija🇷🇸🦅😉

Pred mesecem
xhuljano_230
xhuljano_230

O princ nga helikopteri ne gomar ca esht ai aty kal 🙉🙉

Pred mesecem
User User12
User User12

Olsa ne kufje tzihen kta se na ran shikimet😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Pred mesecem
Silvana Stafasani
Silvana Stafasani

Sa ulje per vendin tone qe per te pasur shikime bejn cesht e mundur te nxjerrin ato personazhe ,qe te vetmen gje qe paraqesin jane vetit me ulese per nje njeri ,dhe sidomos gjinia Femer tmerrrrr

Pred mesecem
Vjollca Ahmeti
Vjollca Ahmeti

Na i hic kto buca nga ekrani se po e dhjesin televizorin mos tu them ndonje fjale me te rande ( k.........t e mu ,,,,,t ) se na uneveriten duke i pa nuk mund ti shofim me 😱😱🥶

Pred mesecem
Erion Rasim
Erion Rasim

Opa pregatitu per perballjen me olen jasmina ti tash se antonela dhe ledijana uratu 😂😂😂

Pred mesecem
Valmire Jakupaj
Valmire Jakupaj

Antonela,Jasmina Sara,🤮🤮🤮

Pred mesecem
Visi Visi
Visi Visi

Keshtu si bejne keta kalamajte e tyre do tju hipin ne kurrize ketyre...

Pred mesecem
Visi Visi
Visi Visi

+40 Super kalamajte jan per klasen e pare...

Pred mesecem
Arjeta Berisha
Arjeta Berisha

Bravo i qoft Jasmines shum e respektueshme dhe e sjellshme. Eshte e vetmja aty qe nuk ofendon askend, madje ka respekt edhe per Arjanin sespse kurr nuk i ka then asnje fjale te keqe. Te lumte Jasmina, lume familja qe te ka🥰🥰😇😍😘

Pred mesecem
Erion Rasim
Erion Rasim

Ksaj antoneles mos mifol koja ifol by..hahahahah

Pred mesecem
tani laci
tani laci

Princ keko falje kuvash 😂😂😂futju rakun mos jepni sms te degjeneruar si tv ne familjet shqiptare turp

Pred mesecem
Rami Bati
Rami Bati

Shum Mir ja beri sares bravo princi

Pred mesecem
Tasha Zylfo
Tasha Zylfo

O ZOT ,sa here e shof kete pjese,shoh sa lloj karakteresh ka.Por ligesia eshte me I keqi,mjer kush e ka;femer apo mashkull:crendesi ka.

Pred mesecem
Elida Mëcuku
Elida Mëcuku

Perla gabimi me i madh per ato qe blejn aty

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

ArianKonomi Borazemani nxiri jasht treja bucet aty brenda antonelen jasminen dhe saren tre fytyrat e shpifura bucet e emisionit

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Olsamuhameti bravo ke ber nji emision tbkr burdello aty brenda me antonelen jasminen dhe saren aty tre fytyrat e shpifura emision yyyyyyyyyyyt vk mu femra qe ke mar aty brenda Olsamuhameti ok

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Andi kosov thot kjo andi me melisalleshi111 gjiro tiranes bravo Borazemani je ber si Olsamuhameti masshtrusa gjith aty brenda ArianKonomi ri aty kot spo flet fareeeee

Pred mesecem
Ajsun Jusufi
Ajsun Jusufi

Ki eshte qifti me i bukur ne perputhem andi dhe jasemina🌟🌟

Pred mesecem
R R
R R

Kjo asht vetem teater kurgja e vertet pihhh qitni mamir diqka naj mesim te mir per rinin jo ksona pihhh niher me at niher me at tjetrin kto si brevat kta si mijet

Pred mesecem
Vilson Barjami
Vilson Barjami

Kur ju duket vetja ketyre se kush e di se kush jan ..po ne fund te fundit disa ku....jan

Pred mesecem
Emilio H
Emilio H

O Aristela je vajza ma e mir por nqoft se je per dike qe te do the te rrespekto I vetmi nga cunat asht juli , te gjith jan pyka pa lidhje

Pred mesecem
ilda ilda
ilda ilda

Te dashur miq sot kemi puntaten 3 bundrat me prezantuese Bora skuthen .😔

Pred mesecem
Franceska Shehu
Franceska Shehu

Turp tu vij ketyre te 3ja jo Princit

Pred mesecem
d collaku
d collaku

O ervis akoma se ke kuptuar ti ce sara eshte nje femer e perdal

Pred mesecem
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe

Bravo Princi 👍kshtu e meritojn kto maca te flliqura

Pred mesecem
LindaILe LindaILe
LindaILe LindaILe

Sara Jasemina Antonela rugace, PA pik edukate 🤮🤮🤮

Pred mesecem
Albioni Bossi
Albioni Bossi

Turp per kto femra per veç aristeles dhe ledjanes Kto po ulin femrën shqiptare

Pred mesecem
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi

Or0

Pred mesecem
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi

P0o50

Pred mesecem
beyond infinity
beyond infinity

QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha

Pred mesecem
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi
Lumturie dyrmyshi Lumturie dyrmyshi

0ippuppi0

Pred mesecem
beyond infinity
beyond infinity

QR kur ben kjo Jasmina gam gam nga Golloborda haha

Pred mesecem
angel anhel
angel anhel

Aman keto tre plakat e lagjes o zot llafazane.🤮🤮🤮

Pred mesecem
Mirsad Kuçi
Mirsad Kuçi

Fatin e tyne paç por si ato mos qofsh. Gjynah per kyr brez femnash e meshkujsh qe po rriten nmnyr kaq te ult. Po rriten kaq materialist/e, me kaq shum pordh. I vetmi person aty asht Juli, ma i verteti e ma i sinqerti. Lum kish del e perputhun me te. Tan tjert jan fallco. I vetmi qe del i fitum aty asht Topi e produksioni se per konkurrentat aty jan tan te hupun. Rrespekte se e zgjata shum .

Pred mesecem

Naprej

Praznik rada slavi s plugom u rukama

10:18

Praznik rada slavi s plugom u rukama

Srećko Stipović

Ogledi 222 tis.

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

33:14

Klanifornia - Opinion - Edi Rama

RTV KLAN

Ogledi 927 tis.

Praznik rada slavi s plugom u rukama

10:18

Praznik rada slavi s plugom u rukama

Srećko Stipović

Ogledi 222 tis.

I AM CORPSE HUSBAND

16:00

I AM CORPSE HUSBAND

jacksepticeye

Ogledi 1,8 mio.

Ramiz Zmaj - VELIJA RASUO SINDIKAT

15:12

when the food is straight up bussin | Kitchen Nightmares

17:46

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

39:20

SIDEMEN GUESS THE MILLIONAIRE

Sidemen

Ogledi 4,2 mio.

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

16:51

IF I LAUGH, I GET CANCELLED

JJ Olatunji

Ogledi 6 mio.