Pas 8 muajsh në program Mevlani deklarohet, Ledjana ia kthen njësoj - Përputhen, 30 Mars 2021

 • Objavljeno Pred mesecem

  Top Channel Albania

  Trajanje: 55:01

  Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
  Autore: Olsa Muhameti
  Moderatore: Bora Zemani
  Opinionist: Arjan Konomi
  Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
  Subscribe to "Top Channel" on SLkey Channel for NEWS and TV
  Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
  For more content from click HERE: www.top-channel.tv
  Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
  Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
  Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
  #Perputhen#TopChannel

Natasha Gjurra
Natasha Gjurra

L💝M

Pred 10 dnevi
Natasha Gjurra
Natasha Gjurra

SA TE MIR

Pred 10 dnevi
Kostas Bmx
Kostas Bmx

Jni musi ylle ⭐⭐💗👩‍❤️‍💋‍👨👍👏💋💛🥰

Pred 12 dnevi
Sokol Proko
Sokol Proko

Kristina zo 77899 9000099000000

Pred 16 dnevi
Adi Kadiu
Adi Kadiu

❤🍎

Pred 16 dnevi
Rifat Kaziu
Rifat Kaziu

Bravo Mevlan dhe Ledjana jeni me te miret

Pred 20 dnevi
Luk Feshioon Luk Feshioon
Luk Feshioon Luk Feshioon

Mevlan edhe unë jam efto Jam edhe timida .

Pred 22 dnevi
Mine Xuxi
Mine Xuxi

jehlelqhdlkjlwleswddlkleqqdkel

Pred 23 dnevi
Qazim Bryli
Qazim Bryli

Me vjen shummkeq per mevlanin. E meriton nje njeri shum ma te mir se ledijanen

Pred 26 dnevi
flyxmood
flyxmood

❤️😘

Pred 26 dnevi
Maria Kwstou
Maria Kwstou

Pas 8 musjshe ne skenë Mevlani mer lopen e rraces

Pred 29 dnevi
my music Rozita
my music Rozita

Mua me pelqejn kta te 2..❤️.ishalla nuk bejn kot dhe kta...

Pred 29 dnevi
Amg Situation
Amg Situation

O mevlan me vjen keq por nese hyn ne lidhje me ket goc apo mendon te kesh nje jet te ter lere te them me koh para se ti bjesh pishman nuk esht kjo goca per ty aty nese nje lidhe fillon e pa sigurt sikur esht goca per bes edhe ka per te perfunu ashtu ne hidherim te merrshem.

Pred mesecem
Emine Dakaj
Emine Dakaj

Pas 8 muajsh kur behet viti rii😆😆😆😂😂😂😂

Pred mesecem
Tori Ziu
Tori Ziu

Jeni si ylle te dy bravo 👏👏👏👏

Pred mesecem
Marjana Prenga
Marjana Prenga

Sa të mirë Mevlani dhe Lediana 😍

Pred mesecem
Genti Dini
Genti Dini

Largoje ate antonelen per aty se nuk gje burr ajo me duket si nepker tinxare sa I inat qe ka tani ajo per ledijanes bravo mevli

Pred mesecem
xhuliana zrl
xhuliana zrl

Me bone mamin tim te shkret tu thon shyqyr o mevlo mami im qe osht nga kavaja osh rrit ne kavaje qy e vogel, e ka shume inat antonelen vdes per ty e ledjanen thote qe ju do dilni çifti perfekt ne perputhen vetem per ju e shikon perputhen

Pred mesecem
Olimbi Dorri
Olimbi Dorri

Mevlan shkon shume me Ledjanen!!

Pred mesecem
Oliver Julia
Oliver Julia

O zot sa qef i kam jeni shum te mir

Pred mesecem
Sefer Knap
Sefer Knap

Ooooosajmo ty eke humb rugn flet pa lidhje MEVLANI&LEDJANA I KAN BASHKU ZEMRAT PREJ TE PARIT TAKIM JAN TE DASHURUEM 100%.

Pred mesecem
Hatixhe Xhemo
Hatixhe Xhemo

Epo mjaft u morret me kete pjese me ke do jetojne sepse eshte heret por duke u njofur and dashuruar edhe femra ka arsyetim po te jete bashkejetimi I rendesishem per djalin po ta duash me gjithe shpirt kjo vjen naturaisht seshte nje gje qe te behet uzenzhove.

Pred mesecem
meli dautllari
meli dautllari

Bravo Mevlan familja eshte familje bravo

Pred mesecem
Musa Musa06
Musa Musa06

Cifti me i bukur, me i sinqert, me i lumtur qe kam pare ne perputhen. Jan nje cift qe e kam shume qejf. Shpres

Pred mesecem
Monika Hoxhaj
Monika Hoxhaj

do me pelqente qe te rrinin bashke te dy mevlani dhe lediana ne program jo vec e vec se e meritojn

Pred mesecem
Gentiana Basha
Gentiana Basha

Oh zot antonela nuk durohet dot njeriu me fallco qe kam pa ndonjeher🤮🤮🤮🤮

Pred mesecem
Die Fussball Broß
Die Fussball Broß

Allahu ju rujt🧿⭐️⭐️❤️❤️💎💎🤲🤲

Pred mesecem
Greta Lepuri
Greta Lepuri

Sa e shemtuar Antonela si plakushe.Sara Jasmina sa te urryeshme plehra

Pred mesecem
Aria Xhemo
Aria Xhemo

Epo jeta bashkeshortore nuk eshte gjithmone candy and dhurata ka edhe sfida qe duhen te perballohen si cift, gruaja e mire i qendron burrit prane edhe e mbeshtet me inkurajim, edhe dedikim,nenat tona vepruan ne kete menyre ne kohen e fukarallekut te komunizmit pse sepse me arsyetim edhe llogjik nuk i kerkuan zgjedhjeve te tyre te parritshmen sic po ndodh me rinine e sotshme dua kete ate prej djemve ,mese doni nje jete perrallore punoni edhe ju nga dy pune edhe plotesojani vetes deshirat,do thuash rrit femijet femra I sjell ne jete eshte obligim prinderor tij rritesh edhe edukosh femijet nuk duhet ta lejoje ti kujoje bashkeshortit femijet,edhe nje gje gruaja mendjelehte e ben burrin xheloz.

Pred mesecem
Sonila Zaimi
Sonila Zaimi

Çdo Mevlan me këtë kjo vërtet është dukur por sesht për ty

Pred mesecem
babe 83
babe 83

Ju lutem kameramaneve te mos e inkuadrojme me nga kaq afer Ledianen...Per nje moment mendova ishte Linda Rei....Tmerr 20vjecare dhe i mbyti botox-i.

Pred mesecem
Enkelejda Bilibashi
Enkelejda Bilibashi

Yllaaaaaate dyyyyyyyyyy

Pred mesecem
Sefer Knap
Sefer Knap

Bukuri zoti u bekoft

Pred mesecem
Albana Berisha
Albana Berisha

Mevlani shkon me Antonelen

Pred mesecem
Saida Gohan
Saida Gohan

Shperndani llokumet tani😂

Pred mesecem
Sandra Bizi
Sandra Bizi

O mevlan po gabon se ledjana eshte tersisht fallco, mos se po gabon ti ske jet te mir sdotkesh se nuk do te shkon sesht per ty ledjana!!! Dy dit skisha mujt ne kalu me ty ledjana je tipik arrogante xheloze, Mevlani duket shum i pa lumtur goja i flet por zemra jo!!!

Pred mesecem
Hava Buzra
Hava Buzra

Pershendetje ! Na shkruani diçka ,ndonjë foto të çastit ,se na mori malli ,nuk i shohim ato shpifësira ! Bëhemi merak dhe ne si fansa!

Pred mesecem
alban pllana
alban pllana

a e keni vrejt julin qysh i tregon antoneles mi rregullu fustanin . legend esjt juli

Pred mesecem
Kejsi Majushi
Kejsi Majushi

Nuk na iken princesha e rreshenit ledjana ne kavaj

Pred mesecem
kiara Bajrami
kiara Bajrami

shum e poshter oj lediannnn je pashpyrt....mevlani viq...ja ka quru zoti syt

Pred mesecem
Vllaznim Kryeziu
Vllaznim Kryeziu

Shum mir qe edha Mevlani Deklaraten me Ledianen ❤️👍🤗🌹

Pred mesecem
Alban Strakosha
Alban Strakosha

Familja e para 🙏❤

Pred mesecem
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj

Po ca konkurentesh te poshter sa inat kane po ju mos ja vini veshin vazhdoni sic jeni nisur ne rrugen e perbashket

Pred mesecem
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj

Po ti jul pse je prish ashtu 😅🥰e ke be fytyren si qesharak

Pred mesecem
Eleni Dervishaj
Eleni Dervishaj

Jeni cifti me i bukur .❤️🥰

Pred mesecem
8087 Minka
8087 Minka

Aman sa fallco

Pred mesecem
Mateo Sharku
Mateo Sharku

Kush esh per mevlanin dhe ledjana like

Pred mesecem
seki Cc
seki Cc

antonela motren ngoj

Pred mesecem
Denis Mukaj
Denis Mukaj

Shumë të bukur

Pred mesecem
Astrit Cela
Astrit Cela

LUMË ATA PRINDËR QË TË TY SI DJALË BRAVO DHE ME LEDJANËN

Pred mesecem
Visar Kalludra
Visar Kalludra

Valla Mevlani ma i mire se Ledjana ju uroj mirekuptim dhe lumturi dyte

Pred mesecem
Anxhela Curri
Anxhela Curri

O ledjana torrollake, po ca te duket vetja ty mi qe ne Kavaje nuk shkonke?!

Pred mesecem
marieta murcaj
marieta murcaj

l

Pred mesecem
Astrit Cela
Astrit Cela

BRAVO RESPEKTI NDAJ PRINDËRVE TË TU FRYMËZOVE DHE RININ SHQIPTARE

Pred mesecem
rina bajrami
rina bajrami

Lediana ti nuk shkon me Mevlanin as pak

Pred mesecem
hortensia #
hortensia #

Bravo Arjan Nje marrveshje juridike eshte pike ndjenje ska!

Pred mesecem
Aldorjan Dhima
Aldorjan Dhima

Bravooo mevlan. Mos i hudh prinderit per nuset

Pred mesecem
Vasilis Vasilis
Vasilis Vasilis

Qifti Mevlani -Lediana u be si virusi te gjith duam te ik ca me shpejt por tashi jemi msu me ta e sna rrihet .olsa me laboratorin e saj qfar te them me shum

Pred mesecem
Rand Sesi
Rand Sesi

O antonela taksirat tani futu mes andit dhe jasmines se mevlanin nuk e ndave sot nga ledjana huahauabab

Pred mesecem
Paul L
Paul L

Tani ska lezet po iku mevlani

Pred mesecem
Fitim Xhaferi
Fitim Xhaferi

Kombinim fantastisch Trenerka me Jakne te Likures

Pred mesecem
Anjeza Kalaj
Anjeza Kalaj

E shyqyr se menduam se do na ngelje ne der more Mevlan 🙈🙈

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Ariani idiot pse gjith kundet ledianes maemira esht maedrejta

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Shum edrejt lediana veq seke hy nediten epar ne emision kan kqyr met hanger krejt lediana

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Saemir je lediana loqk

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Lediana samir flokt ekapura poja mer bukurin antoneles plakes

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Ariani shum ikeq mas antoneles qka poban shtriga gjith ne mbrojtje

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Ledushe yll bote mos podon mira pika ne hun selikones antoneles qysh po kqyr shtriga dyt iplaqin pla s antonela gjith ashtu dhe eri

Pred mesecem
Haxhi Kastrati
Haxhi Kastrati

Jeten janxine antonela ledianes kryt tan ehangsh tije tea edyt antonela pjka te raft

Pred mesecem
marsel mehmetllari
marsel mehmetllari

Shifeni Julin gjigand si i thot Antoneles😂😂 mbuloji ballkonet 😂😂

Pred mesecem
Semir Xhferaj
Semir Xhferaj

Te blloku i Mevlanit do gjeni si te perdorni Açai one dhe tekste kengesh nderkohe qe Ledjana imagjinon gjera te cmendura hahahahaha

Pred mesecem
Miranda Murati
Miranda Murati

Hahaha si andi me tean

Pred mesecem
Erida Dervishi
Erida Dervishi

Perpufhen e dates 1 prillit

Pred mesecem
Ajo vajza
Ajo vajza

E pate Julin si ja beri me shenje Antoneles😤

Pred mesecem
Noizy Mustafai
Noizy Mustafai

Bravo mevlan shum bukur 😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

Pred mesecem
Ard Gjoni
Ard Gjoni

O Mevlan,ta gëzosh Linda Rein....ajo është si tranvestit o vëlla...çpate ti gjithë ai çun.....pupupupuuuu gjynof pz

Pred mesecem
missymarsi red
missymarsi red

O sa bukur cifti.gay.👏👏👏😂

Pred mesecem
Drita Toska
Drita Toska

Bravoooooo mevlan👍🤣

Pred mesecem
Ubejd mustafa
Ubejd mustafa

Ore kjo freez a eshte me alkohol

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Lediana e bukur si kur zana 🔥🔥🔥🔥❤❤❤❤❤🥰🥰🥰🥰🥰😍😍😍😍💖💖💖💖💖😘😘😘😘💫💫💫💫🔥🔥🔥🥰🥰🥰❤❤❤❤❤mevlan +lediana = lidhje pa show aty brenda po per dashurin qe doni vertet ishalla esht lidhje vertet dhe jo per showun e Olsamuhametit aty brenda sena i shpif fareeeee

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Jasmina dhe antonela mos flisni fare ju aty se jeni dy fytyra te shpifura aty brenda emision dy buce femra kur keni ju goj te flisni aty brenda yyyyyyyyyyyt shpifsira femra dyja bashk

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Kjo lediana esht kare nga mendja nga trut more aty brenda i mer gjerat me te qeshura dhe i thot mevlanit o trape fmr Injorante fmr qe nuk di ca po flet aty takim dhe sdudio ik moj budalle femer

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Foli ky tani riniani fallco me keq se femrat aty qe iken me antonelen bucen neper otele tiranes yyyyyyyyyyyt vl cun

Pred mesecem
Sy jeshilia LSIT
Sy jeshilia LSIT

Jo mor po do ti hedhim ne rrug se erdhi nusja dhe zbejne me prinderit ne jemi ber evropian qe ktu ku jetoj une sdua as leket e pasurine e ktyre se jetojne prinderit e shkrete si ata qent e braktisur jetoj jasht as natale e as vit te ri femijet nuk vijne te festojne me prinderit pikerisht te burrit flas se te grave behen llosha si thot gruja bejne jane dy pleq qe i kane lene nje qytet djemve dhe gjithmone vetem si sheh nje dreke me henger te gjithe bashkshof kta dy qyqe qe as nuk hane dhe kane nje trishtim ne syte e tyre qe te vjen te qash duani prinderit respektoini sa ti keni gjalle mos degjoni hoxhen e nates per prinderit o milet thirrini mendjes o djem

Pred mesecem
snake blox
snake blox

Mevlan Ledjana do te formoje trekendesh perseri me ty sa ti dali i dashuri nga burgu ki kujdes Mevlan kjo do te bej fame edhe pare okkkk

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Lediana thuje troc aty moj budalle femer edon mevlanin apo edo per show aty brenda per Olsamuhameti se kjo iben kto skenaret vec per show aty na cate trapin aty brenda gjith sa jeni yyyyyyyyyyyt emision vrkn prz lat nam yyyyyyyyyyyt tyrylyt

Pred mesecem
Julian Fier
Julian Fier

Po kjo esht budalle fmr apo me duket mu ca po thua moj o trape o budalle fmr qeje jo kshu apo ashtu jo tduuuuuu apo ste duuuuuuuuu ca po thua moj budalle femer yyyyyyyyyyy yyyyyyyyyyy vl

Pred mesecem
Arta Prendi
Arta Prendi

Kto jane per njeri tjetrin e kam kuptuar qysh ne fillim 💥💥💫💫❣❣❤❤😘😘👑👑

Pred mesecem
hortensia #
hortensia #

Bravo Rinian Lediana dukej e terhequr nga sfida. Tani ecen vetem sipas planit se ndjenje ska. Pls kemi qen tgjithe ne ato kushte kur se shef dike si partnerin e jetes ben të veshtiren. Ta donte ajo Mevlon do i hapeshin syte e mbylleshin veshet ...Edhe nese dalin bashke nuk do zgjas shume . Me vjen keq per Mevlanin

Pred mesecem
A
A

EPA ftyr je moj Antonela pa pik marifeti mir ta Beri Mevlanin qe e zgjolli Ledianen de Ti nuk e meriton Mevlanin

Pred mesecem
Dava May
Dava May

Ledjana gabim eke ata jane prindrite etu vertet mendou ke kohe mu mendue

Pred mesecem
Klodjan Sina
Klodjan Sina

sindi esht si shtriga te borbardha sa ka mungu ajo ka shku emisjoni per qef 😂😂😂😂😂

Pred mesecem
Neslihan Atagul
Neslihan Atagul

Lediianaa

Pred mesecem
Florida Mancelli
Florida Mancelli

Me pelqen shume ledjana dhe mevlani qe u deklaruan per njeri tjeterin ,ndoshta behen per njeri tjetrin gjithmon .

Pred mesecem
Denisa Dermala
Denisa Dermala

Plass oj Antonela 😂😂😂

Pred mesecem
Esma Zaimi
Esma Zaimi

Sikure jane komshije ase perqafime kure takohen

Pred mesecem
Bledi Garo
Bledi Garo

Mevlano je bo si gaxho,xhakovento philipp plein,tutat nike,atletet adidass..i ke qr

Pred mesecem
Ema Ema
Ema Ema

Oo po te mir jeni ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

Pred mesecem
Alb 4ever
Alb 4ever

Kur flet Antonella mua me shkeputet dicka nga pishte

Pred mesecem
Ghost Mode
Ghost Mode

Ouu " nuk jetoj me prinderit e tu " mjer e mjer cfar kohe po jetojme....

Pred mesecem

Naprej

Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations

10:22

Chad on Mars - SNL

3:20

Chad on Mars - SNL

Saturday Night Live

Ogledi 3,7 mio.

Rich Jail vs Broke Jail/ 17 Funny Situations

10:22

Chad on Mars - SNL

3:20

Chad on Mars - SNL

Saturday Night Live

Ogledi 3,7 mio.

Old People Got Weird Products - JonTron

18:54

Old People Got Weird Products - JonTron

JonTronShow

Ogledi 4,6 mio.

WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?

18:10

WILL DANIEL JOIN THE SPY NINJAS?

Chad Wild Clay

Ogledi 3,8 mio.

Easy Candle & Bottle MAGIC! 😱 - #Shorts

0:20

Announcement | Marvel Studios' Loki | Disney+

0:49

Announcement | Marvel Studios' Loki | Disney+

Marvel Entertainment

Ogledi 3,7 mio.